Komentāri / Bičevskis: valsts nespēs atgūt visu "Parex bankā" ieguldīto
 

9 komentāri

IIlmars
Brinumi. Valsts nespes atgut visu ieguldito.
24.maijs 2011, 9:41 Atbildēt
ccerība
Bet kur ir maksa par krīzi pašu iedīvotājiem? Bankai jāmaksā, bet tautai? Tātad bankas ir valstij svarīgākas...
24.maijs 2011, 9:52 Atbildēt
aatis
abi līkdeguņi tagad reāli ierēc
24.maijs 2011, 9:52 Atbildēt
PPensionāre
Paņemiet no Godmaņpapu un & ,kuri par šo darījumu tukšā nepalika.
24.maijs 2011, 10:19 Atbildēt
BBuba
Bičevskis nu gluži kā ( privātbanku) izlūks valsts izlaupīšanas frontē tagad ir savās īstajās mājās un var runāt atklāti. Milzīgs fui marsietim, kas oranžo odzi UZREIZ nepadzina no FM valsts sekretāra amata.
24.maijs 2011, 10:38 Atbildēt
LLauku vecis
Tā bija iepriekš smalki izplānota shēma. Galvenie varoņi- Godmanis 1. premjerēšana- atļauj Karginam un Krasovickim tirgot cēlmetālus, mainīt valūtu, Bankā baltija darbojas galvenā figūra Lavents, Freimanis. Godmanis 2. premjerēšana- Pareksa bankā , kur saimnieko Kargins, Krasovickis - valsts iegulda naudu, iepriekš minētiem saglabā %. Tagad paziņo- visu neatgūs valsts krīzes dēļ. KĀDS ŠEIT SAKARS VALSTS AIZDOTAI NAUDI AR KRĪZI. . Nauda jāatdod un viss. Ja ne bikses jāpārdod Bičevskim ar CO. Punkts un viss!Ja naudu neatdos, iesim un viņus, varasvīrus iztrieksim no Rīgas jūrā!
24.maijs 2011, 13:01 Atbildēt
ššakālis
Mani personiski interesē kurš atbildēs par liela mēroga valsts līdzekļu izsaimniekošanu, ja neviens, tad nesaprotu kāpēc mums vispār vajadzīga tāda valdība. Iecelsim ministros desmit mazizglītotus transportstrādniekus un apkopējas par minimālo algu un rezultāts droši būtu labāks kā pašreiz!Vismaz nauda ietaupīsies un nebūs jāalgo valsts izlaupītāji! Tā vispārējā bezatbildība sāk jau tracināt!
25.maijs 2011, 10:31 Atbildēt
AAB
Godmanim par so butu jasez cietuma,vins ar valsts naudu izglaba privatipasniekus.Kada sakara,kas vinam to atlava,kapec vins par to neatbild. Ta bija atklata valsts naudas nozagsana,jo jau tad bija zinams,ka naudu valsts nedabus atpakal. Ka drikst valsts naudu izlietot ka savu un par to neatbildet? Un lai nestasta par krizi,tiesi tad krizes vel nebija. Tautai aizmaleja acis ar skaidrojumiem,ka citadi nebutu naudas,ko maksat pensionariem,stradajosiem un valsts butu bankrotejusi. Salti meli. Bija jaglabj savejie comi,jo pasam atleca loti daudz no ta darijuma. Man ir kauns,ka es seit dzivoju ar tadiem valsts vaditajiem,kuri ta vien skatas,ka vairak nozagt,vai gut sev labumu.
25.maijs 2011, 20:25 Atbildēt
iieguldījumi
Neraža.
2.augusts 2011, 11:23 Atbildēt