Ukrainas uzņēmēji meklēs sadarbības ceļus izstādē "Tech Industry 2022"

 
©Publicitātes foto

Jau no 19. līdz 21. maijam sešpadsmit mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas un jauno tehnoloģiju uzņēmumi no Ukrainas piedalīsies lielākajā nozares izstādē Baltijā – “Tech Industry 2022” Ķīpsalā! Ukrainas uzņēmēji startēs vienotā Ukrainas nacionālajā ekspozīcijā!

“Ukrainas produkcijas eksports kara darbības apstākļos, ko izraisījusi Krievijas agresija, ir būtisks faktors valsts ekonomikas atjaunošanā. Izsakām pateicību Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrībai BT 1 par iespēju Ukrainas uzņēmumiem pienācīgi prezentēt savu produkciju starptautiskajā izstādē “Tech Industry 2022”. Ukrainas preces pelnīti bauda ievērojamu popularitāti un pieprasījumu Latvijas sabiedrībā un arī Eiropas Savienības tirgos, bet uzņēmumu dalība izstādē palīdzēs paplašināt eksportu un stiprinās Ukrainas un Latvijas tirdzniecību un ekonomisko sadarbību,” norāda Ukrainas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko.

Ukrainas nacionālā stenda koordinators izstādē - Ukrainas Tirdzniecības nama valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Petrovs - uzsver, cik nozīmīgas ir citu valstu uzņēmumu intereses un vēlme sadarboties: “Aicinām uzņēmumus apmeklēt Ukrainas nacionālo stendu! Ukrainas uzņēmēji vēlas sadarboties un spēj nodrošināt izejvielu, piemēram, metāla un būvmateriālu, plūsmu. Piedāvāsim dažāda veida sadarbības iespējas ar specializētās nozares uzņēmumiem kopuzņēmumos, pārstāvniecībās.”

Izstādē “Tech Industry 2022” Ukrainas nacionālajā stendā piedalīsies viens no lielākajiem metāla lāzergriešanas iekārtu ražotājiem Austrumeiropā “ARAMIS Laser Systems”, Ukrainas vadošais uzņēmums metāla pretkorozijas aizsardzības jomā “Escal”, dzelzs lējumu ražotājs “Metalit” un smago kravas automašīnu, piekabju, lauksaimniecības un speciālās tehnikas ražotājs “VARZ”.

Izstādē būs arī “Dniprodzerzhynsk Steel Plant”, kas specializējas autobūves lējumu ražošanā, un viens no Ukrainas lielākajiem lauksaimniecības tehnikas ražotājiem “Egritech”, kas sniedz inženiertehniskos pakalpojumus un izstrādā ar dažādām metināšanas nozarēm saistītas tehnoloģijas.

Izstādes apmeklētāji varēs satikt pārstāvjus no vadošā Ukrainas uzņēmuma “Dniprovagonmash”, kas ražo kravas vagonus dzelzceļiem un dažādām projektēšanas, ražošanas nozarēm. Būs arī uzņēmums “Triada Welding”, kas specializējas inženiertehnisko pakalpojumu sniegšanā un tehnoloģiju izstrādē, kas galvenokārt saistītas ar metināšanas nozaru attīstību.

Liftu, apūdeņošanas sistēmu un piekabināmo iekārtu aprīkojuma ražošanu izstādē piedāvās metāla iekārtu ražotājs “Variant AgroBuild”, savukārt krāsas, lakas un pārklājumus prezentēs “Leader Group International”.

Interesenti varēs iepazīties arī ar Ukrainas vadošo elektrisko iekārtu ražotāju un eksportētāju “Beontop”, kura sortimentā ir arī sprieguma, strāvas un jaudas transformatori. Par sadarbību izstādē varēs aprunāties arī ar Ukrainas vadošo kapacitatīvo iekārtu ražotāju “Orion Groups” un lielāko hidraulisko iekārtu un komponentu ražotāju Austrumeiropā “Hydrosila”.

Mitruma un temperatūras sensorus, vadības un mērīšanas ierīces un citus automatizācijas instrumentus, ko izmanto siltumapgādes un gāzes apgādes sistēmu automatizācijai, ventilācijai un gaisa kondicionēšanai, ķīmiskās, mašīnbūves un lauksaimniecības tehnoloģiskajos procesos izstādē piedāvās Ukrainas uzņēmums “TERA”.

Trīs dienas izstādē varēs satikt arī Ukrainas Darba devēju federācijas (FEU) pārstāvi. FEU pārstāv aptuveni 8,5 tūkstošus Ukrainas uzņēmumu, kas kopā nodarbina vairāk nekā 5 miljonus cilvēku un rada aptuveni 70 % no visa valsts IKP.