FKTK piemēro soda naudu "Baltic Technology Ventures"; kompānija plāno apstrīdēt lēmumu

 
©f64.lv, Dmitrijs Suļžics

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) saistībā ar konstatētajiem pārkāpumiem investīciju kompānijas AS "Baltic Technology Ventures" darbībā piemērojusi soda naudu, teikts "Baltic Technology Ventures" paziņojumā biržai "Nasdarq Riga".

Kompānijas paziņojumā minēts, ka otrdien, 7.septembrī ,"Baltic Technology Ventures" vadība un tās patiesais labuma guvējs saņēmis paziņojumu no FKTK par iespējamo Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr.596/2014 pārkāpumu, uzliekot naudas sodu attiecīgi 50 000 eiro un 66 694,31 eiro apmērā, kā arī, nosakot sankcijas, kas saistītas ar "Baltic Technology Ventures" akciju kotēšanu biržas atternatīvajā tirgū "First North".

""Baltic Technology Ventures" vadība nepiekrīt šim lēmumam un plāno to apstrīdēt. Tikmēr mēs centīsimies sadarboties ar regulatoru un biržu, lai nodrošinātu, ka "Baltic Technology Ventures" investoriem netiek nodarīts kaitējums," pausts paziņojumā.

"Baltic Technology Ventures" reģistrēta 2013.gada aprīlī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2,406 miljoni eiro. "Baltic Technology Ventures" lielākais īpašnieks ir Kipras uzņēmums "SSE Baltic Opportunities Limited" (99%). Uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir ASV pilsonis Jevgēņijs Zolotarevs.

"Baltic Technology Ventures" pērn strādāja ar 7761 eiro zaudējumiem, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Baltic Technology Ventures" akcijas kopš 2013.gada 21.augusta ir iekļautas biržas "Nasdaq Riga" alternatīvā akciju tirgū "First North