Komentāri / Daļa pasažieru drīz varēs braukt bez maskām
 

44 komentāri

DDrīz tiesās viņus
7.septembris, 19:05 Atbildēt
AAnna
Latvju vientieši turpmāk ies kājām.
8.septembris, 11:37 Atbildēt
AAstotā hromosoma
Švakcinētā Anna drīz lidos kosmosā. Pēc septītās potes nirvāna garantēta
8.septembris, 22:16 Atbildēt
PPlāns izdomāts
Super. Par nodokļu naudu vispirms dotē savicka nordea. Busini tik vairāk būs, kuri pārvadās, nemaksājot nodokli. Latviju iznīcina paši latviski runājušie. Varat priecāties paristu vēlētāji
7.septembris, 19:06 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
7.septembris, 19:54 Atbildēt
JJana
Pilnīgi piekrītu Mārai Zālītei. Gudrs, pieredzējis prezidents.
8.septembris, 11:38 Atbildēt
UUPS
Tiešàm gudrs. Bet ko liberastijā nozīmē termins - gudrs? Tas nav kaut kas pārējos diskriminējošs?
8.septembris, 22:19 Atbildēt
TTiesa
Grūti atrast tukšāku vietu par šo levitējošo kankarstuti- " spožo valstgribi"
8.septembris, 12:25 Atbildēt
jjanai
Tiešām "gudrs".. kā muti atver, tā pērles birst..
8.septembris, 15:02 Atbildēt
HHaja
Labdien kur melnie ar baltajiem nebrauks vienābusā. ASV 60-tie gadi. Diskriminācija tkai citā iepakojumā.
7.septembris, 19:15 Atbildēt
UUps
nu mums juau pie varas stūres ir pieneņgalva,kas neko neredz! Levitam būtu steidzmi jātkāpjas un visa MK varza jāatlaiž! Bet iozskatās,ka tur ir vēl trakāki iekšējie noteikumi kā organizētās nioziedzības grupās un, iespējams, šī ir lielākā grupa Latvi∆ā,kas tur patreiz apvienojusies un sēž!
7.septembris, 19:46 Atbildēt
KKā dzīvo Zviedrijā
Melnbaltais, palasi, kā dzīvo Zviedrijā. Cilvēki brīnās par latvju vientiešiem, kas nevakcinējad. Tur būs 80% vakcinējušies. Skat Sandra Veinberg rakstīto facebookā. Kauns par latviešu stulbumu.
8.septembris, 11:40 Atbildēt
AAstotā hromosoma
Beidz trolli muldēt, Zviedijā vakcinēto ir tikai nedaudz vairāk nekā Latvijā, ja ņem procentuāli. Leišiem stāsta cik Latvijā visi sapotēti un letiņiem cik leiši. Par covcelmiem vispār nerunāsim. Katrā valstī pa celmam. Tikai kad aizbrauc uz konkrēto valsti ne celmu ne masveida vakcināciju, ne pārbāztu slimnīcu. Valdības troļļo ar vienu mērķi - visus vakcinēt. Pamatmotivācija ir nauda bet tiem kas stāv aiz visa tā globāli , nauda neinteresē. Viņiem vajag daudz vairāk, un par to jūs negribat zināt. Jūsu psihes to nesagremos.
8.septembris, 22:26 Atbildēt
NNesmīdini un nemelo
Tu tikai nemuldi par tiem pricentiem. Un pskkaties pieneņgalvas tēvzemes statistiku - kā tur ar to slimošanu tiem potesgribjiem.
8.septembris, 12:28 Atbildēt
AAha
Kādēļ nav reisi nevakcinētajiem?
7.septembris, 19:23 Atbildēt
ddsfgdgf
Tapēc, ka viņi izglītoti un turīgi, var atļauties braukt ar auto.
7.septembris, 20:27 Atbildēt
SSkarbs
Lai iet kājām. Soļošana stimulē smadzeņu darbību. Varbūt pieleks, ka jāvakcinējas tagad, nevis to jālūdz darīt slimnīcā esot pieslēgtam pie skābekļa aparāta.
8.septembris, 11:42 Atbildēt
AAkna
Sabiedriskais transports ir vienīgā vieta, kur būtu labi maskas saglabāt permanenti, jo pasargātu no citu vīrusu uzšķaudīšanas vīrusu sezonā. Tāpēc tāda segregācija ir visai smieklīga. Sabiedriskais transports vispār ir domāts tiem visvairāk šantažētajiem ar to zemo izglītību un mazajiem ienākumiem :D Pārējiem sabiedriskais transports nav vajadzīgs.
7.septembris, 19:24 Atbildēt
VVēsturnieks
1939. arī šķiroja!
Kompensācijas maksā vēl šo baltu dienu!
7.septembris, 20:09 Atbildēt
MMeli
Ja nevakcinēts vairs nevar braukt transportā, tad pilnīgi jāaizliedz jebkādas dotācijas gan autobusu parkiem, gan pasažieru vilcienam. Kāpēc jāmaksā par pakalpojumiem, kuru nevaru izmantot. Lai manu naudu atdod, braukāšu ar savu mašīnu. Vakcinētie arī slimo un aplipina. Manā darbavietā klepo un puņķojas vakcinētie. Nevakcinētie par šiem pajoko, vai testu uztaisīja? Tad kur loģika? Bet tur jau tā lieta, ka tas atkal instruments, lai spiestu to mutantu sev iebakstīt. Grafīts ļoti laikam nepieciešams rumpī? Beidziet labāk virs pilsētām ar lidmašīnām mēslus kaisīt, ja jau tā rūp cilvēku veselība. Runa par baltajā svītrām.
7.septembris, 20:12 Atbildēt
ddsfgdgf
Grafīts? Vai nav grafēns?
7.septembris, 20:26 Atbildēt
VVai kāds var paskaidrot
ko nozīmē jaunvārds sadarbspējīgs? Tikpat neveikls un grūti izrunājams kā valstspilsēta!
7.septembris, 20:14 Atbildēt
ffdsa
Vai idiotdaunis Levirts?
7.septembris, 20:23 Atbildēt
OOtomārs
normāli. Tāpat kā valstsgriba.
7.septembris, 21:37 Atbildēt
MMartin
Paši savu valodu izkropļo, tad brīnās par visādiem žargoniem.
8.septembris, 8:49 Atbildēt
IIncis
man arī neviens nepaskaidroja. Kurš ģēnijs to atklāja? Varbūt tā mistiskā valodnieku komisija varētu nokomentēt, cik tas normāli? Varētu pajautāt Veselības ministrijai, bet tur noteikti atsūtītu kādas 5 lapas ar atsaucēm uz visiem iespējamiem normatīvajiem aktiem, ne konkrētu atbildi.
10.septembris, 13:08 Atbildēt
UUntermenšs
Vai ta sapotēti vairs nevar saslimt ,pārnēsāt un aplipināt ar kovidu normālos cilvekus ?
7.septembris, 20:15 Atbildēt
ddsfgdgf
Ar sabiedrisko tak visvairāk braukā mazturīgie un neizglītotie, tātad nevakcinētie. Neviens vakcinētais vilcienu nevrauc. Kautkā neiet kopā.
7.septembris, 20:22 Atbildēt
HHe He
Protams, ka jātaisa atsevišķi reisi...arī mellajiem, p!dariem, žīdiem, bomžiem un deputatiem...katram atsevišķu reisu un posteņus ar suņiem katrā stacijā, lai kāds nesadomā ielīst nepareizā vilcienā vai autobusā!!! Alleluja! Tikai tā var ieviest kārtību Latvijā!!!
7.septembris, 20:56 Atbildēt
OOtomārs
O, segregācija. Kā ASV 20gs vidū.
7.septembris, 21:36 Atbildēt
BBrīnītāja
Varbūt nevakcinētajiem tādā gadījumā atceļam nodokļus? Ja jau šķirot, tad šķirot. Mazpilsētās tagad notiek dažādi pasākumi, protams tikai izredzētajiem, un ne tikai par viņu nodokļiem.
7.septembris, 22:10 Atbildēt
MMartin
++++
8.septembris, 8:50 Atbildēt
EEju gulēt
Labi tas nebeigsies. Diemžēl mums cilvēki pasīvi, nav mentalitāte revolūcijas taisīt. Cik var ņemties ar to ko.
8.septembris, 0:12 Atbildēt
LLoģika
Nu smejaties vai. Visu karsto vasaru mūs spīdzināja ar maskām. Tagad un vēl piedevām itkā rādītāji ar katru dienu paliekot sliktāki nu izdomājuši vai pamodušies ka var nelietot sejas madkas. Tieši tagad itkā viss ir sliktāk būs ierobežojumi tagad nu var bez maskām. Vai jūs ņirgājaties vai. Kā čangalienē viss notiek otrādi. Nu stulba valdība. Nu beidziet par sevi ņirgāties
8.septembris, 5:32 Atbildēt
RRolis
Super beidzot varēs bez maskas
8.septembris, 7:28 Atbildēt
MMartin
Ka tik neiznāk kā Izraēlā.
8.septembris, 8:52 Atbildēt
ššoks
Murgs, ļaunākajos murgos šis viss, kas notiek, nerādījās. Cilvēku dalīšana pašos pamatos ir cilvēku pazemojošs, nicinošs, nepiedodams solis. Latvijā tā jau nabadzīgi dzīvo, izņemot dažus procentus (ap 15-30%), lai tagad vēl cilvēki netiktu ne uz skolu, ne darbu, ne darīšanās, nekur. ierobežos dažus reisus, pēc tam visus....solīja visu laiku, ka nebūs obligāts vakcinācijas, bet kas notiek? kāpēc ar varu uzspiež medicīnisku manipulāciju? Tagad izgrūdīs ārā ne vien no kultūras iestādēm un kafejnīcām, bet arī no vagona, autobusa, tramvaja? Vai tiešām to 21.gs. drīkst pieļaut? Dievs pasarg' mūs visus!
8.septembris, 9:35 Atbildēt
LLīvmane
Tad gan sāksies kašķi! Antivakseriem tas nepatiks!
8.septembris, 9:37 Atbildēt
LLīvmanei
Sapotētais, memento more!
8.septembris, 12:31 Atbildēt
PPar Vienlīdzību
Cilvēku dalīšana agri vai vēlu beigsies ar ko sliktu, pieminiet manus vārdus!!! Pamatā visur ir jābūt vienlīdzībai, potēts vai nē, ja vienam prasa testu, tad tas ir jāprasa visiem bez izņēmuma, tas pats ar maskām.
8.septembris, 11:49 Atbildēt
ĶĶencis
Kā sacīt, jāsaka varnešu pakalpiņi ar smadzenes nav attīstījuši... ar muguras smadzenēm jau ir par īsu ....
8.septembris, 12:07 Atbildēt