Komentāri / Jaunu veikalu atvēršanas plāniem vīruss pagaidām nav kaitējis
 

14 komentāri

jjou
protams! nauda! nauda, nauda!! tas ka celtnieki arī var saslimt un netiek ievērotas nekādas distancēšanās vai dezinfekcijas, par to jau neviens neko!
25.marts, 7:32 Atbildēt
JJuris
Man jau bija aizdomas, ka Graudu ielas stūrī būvēs Lidl
25.marts, 7:34 Atbildēt
PPlāni
2 gados lidl ir nodevis ekspluatācijā 4 veikalus. Ja pieņem ka sāks tirgot kad būs 10 un lidl-shop.lv nebūs, tad vel vismaz 3 gadi jāgaida un tad vēl Uhaņas vīrus visu ir nosodījis ja ne pa gadiem, tad mēnešiem. Tā kā labākajā gadījumā biznesa koncepts ar lielu puķu sanākšanu ir iespējama pēc COVID jo tagad kad igauņus nelaiž pāri robežām lielveikalos valda miers.
25.marts, 8:19 Atbildēt
ddomā un dari
īstermiņa domāšana ir jāpamet- viss tikai rīgā. drīz, ļoti drīz sāksies cilvēku aizplūšana no metropoles- nav darba, nav naudas. pārtika visiem vajadzīga, laukos vismaz tēriņi mazi, var strādāt kaut sagādājot sev pārtiku, ja pietiek spēka un paliek kas pāri- tirgot citiem.mūs perspektīvā gaida latvijas lauku atdzimšana viensētās. aplis būs veikts.
25.marts, 8:51 Atbildēt
hhe he
paklau finaanšu speciālist , esi bagāts ?
ja ne , tad tavi stulbie spriedelējumi nevienu nekrata
jo visu dzīvi esi izdarījis neareizus secinājumus un pieņēmis nepareizus lēmumus
25.marts, 8:54 Atbildēt
HHeheham
Bet kur ir tavi secinājumi un reāli paveiktie plāni? Kāpēc valstī tāda Maksātnespēja! Kāpēc valstij nav elementāro lietu Nodrošinoša ekonomika??? Totālā Nabadzība! Maksātnespēja! Nekam nepietiek naudas! Cilvēkiem nav atbilstoša darba! Vēl joprojām daudzi pamet Latviju! Glābjoties, atrodot darbu sakārtotās EU zemēs!
26.marts, 15:49 Atbildēt
nnespeciālists
un tie tavi purduļojumi ir tie pareizie, ūdensgalva?
25.marts, 9:15 Atbildēt
oops
un kuram tad ir nauda to viensētu pirkšanai, ja zeme sen jau ir importa baronu rokās. un kurš pilsētas asvaltberzis ies govij pakaļūšķūrēt. nek'ds aplis nebūs..
26.marts, 7:36 Atbildēt
IIdiotismam
Jūs auni, Nevis ļaujiet vērt veikalus vaļā, kur daži purni sev uzceļ Biznesu, rod sev Regulāru Peļņu! Teiksim Nodrošina sevi ar Pietiekamiem ienākumiem! Kas dos darbu tikai veikala darbiniekiem! BET! Šiem Spekulantiem, sava veida Iestagnēšanu, vienkāršā vārdā sakot Norok Industriālo ekon. Att.! Viņu ver Lidlus vaļā! Targašus! Jūs Zābaki, Veriet vaļā iekārtu, aparātbūves Rūpnīcas! Kur veikalu pircējiem Naudu nopelnīt! Ražošanas! Pelnošu ekonomiku vajag! Nevis eksistēt un atrasties Šajā Ekon. Neattīstībā! Mums darbu vajag! Dažādu iekārtu Meistariem, Tehniķiem, Atslēdzniekiem, Ražošanu iekārtu apkopes speciālistiem! Meistariem, kuriem ir Zelra rokas! Iekārtu salucējiem! Elektro iekārtu meistariem, elektriķiem! Mums vajag darba vietas! Jūs Dauņi! Mēs neiesim strādāt Maximā, Lidlā pie kases! Mums ir, bija Specialitātes!
25.marts, 10:59 Atbildēt
BBobis
Jā sensei
25.marts, 12:12 Atbildēt
JJurka
Vēl pāris gadi un 100 Latvijas iedzīvotājiem savs veikals par citām nozarēm kungiem P... J
25.marts, 19:24 Atbildēt
bbbz
Drīz uz katru vienu latvāni būs pa vienam veikalam!
29.marts, 7:25 Atbildēt
PPirktspēja
"Latvijas tautsaimniecības attīstība"... Ha,ha,ha!
29.marts, 15:15 Atbildēt
AAina
Ja lidl strauji nesāks interneta tirdzniecību tad šie vēl ilgi lidl.lv mājaslapa tūres uzrakstu ka 2018.gada ir uzsākts loģistikas centrā būvniecība ko jāpabeidz 2020.janvārī.
12.aprīlis, 15:41 Atbildēt