Komentāri / Autobūves nozare izgrezno valsti
 

6 komentāri

IIKP CK
Tukša muca tālu skan!
7.janvāris, 16:30 Atbildēt
CCentrālā statistikas pārvalde
Latvijas dati par autobūves nozari ietver automobiļu, to virsbūvju, piekabju un puspiekabju, detaļu un piederumu ražošanu.
NACE klasifikācijā iekļautajā rūpniecības nozarē "automobiļu, piekabju un puspiekabju ražošana" ietilpst ne tikai automobiļu, bet arī to detaļu un piederumu (kardāni, izplūdes sistēmas, transmisiju sastāvdaļas, asis u.c.) ražošana. NACE klasifikācija nodrošina starptautiski salīdzināmu informāciju.
7.janvāris, 16:41 Atbildēt
TTĀ IR
Profesionāla muldēšana! Nujā katris pelna maizīti kā māk. Valstī ekanomiskais tukšums!
7.janvāris, 17:07 Atbildēt
ppurvaputns
ko te vispār ražo?! parādus. un emigrqantus....
7.janvāris, 17:52 Atbildēt
KKremtas par autobūvi nullē
Ķīselis Latvijā melu un nesodītā zemē.
7.janvāris, 20:36 Atbildēt
lleo
Autorūpniecības pasaules statistika un nu jau arī rietumu ekonomikas apskatnieki vienā balsī saka ,ka tieši autorūpniecības produkcijas apjoma krasa realizācijas samazināšanās ir viena no galvenajām ekonomiskās krīzes priekšpazīmēm .. 2017.g. pārdošanas apjoms samazinājās par 4,5 miljoniem auto ,2018.g. par 3 miljoniem 2019.g. vel par 4% . Vācijā ir bijis pēdējo 23 gadu zemākais autopārdošanas apjoms. Otra problēmas puse , ekoloģisko prasību rezultātā 4 REIZES PIEAUGUSI PALĀDIJA CENU , NO 510 LĪDZ 2064 $ PAR TROJAS UNCI !!! ,LAIKĀ KAD ZELTA CENA AUGUSI 1,5 REIZES. Palādijs ir svarīgākais metāls katalizatoru būvē .
13.janvāris, 11:10 Atbildēt