Komentāri / Ziemeļkorejas rēgs sabradā Latvijas bankas
 

18 komentāri

PPilsonis
Ko tā Kariņa valdība turpina ākstīties un ņemties ar 15 komercbankām? Bankas uzņēmumus tik un tā vairs praktiski nekreditē, ASV sanckiju dēļ savu bankas funkciju valstī vairs neveic, un principā šo pribāto komercbanku nozari Latvijā var droši likvidēt, nekāds ļaunums no tā ekonomikai vairs nebūs. Vairāk nekā viens maksājumu operators Latvijā ar 2 miljoniem iedzīvotāju arī nav nepieciešams. Šo norēķinu kases funkciju var veikt vai nu Latvijas Banka, vai kāds ne-banku privātais, kā Mobilly, kas to izdarīs vēl lētāk. Savādāk šobrīd par vienu pārskaitījumu no vienas bankas uz otru jau ir jāmaksā 0.57 eiro komisijas maksa. Tā ir acīmredzama iedzīvotāju un uzņēmumu aplaupīšana, ko Kariņa valdība ir sankcionējusi. Vēl nesen bankas komisija par pārskaitījumu no viena konta otrā bija 0.20 santīmu, tagad 2.5 reizes lielāka. Komercbankas ar to labā pieņematjiem Saeimas likumiem kļuvušas par tādu pašu parazītisku veidojumu, kā kleptokrātu Saeima un tās izveidotais Ministru kabinets. Kamēr 5 koalīcijas partijas sagādājušas sev septiņkērtīgu finansējuma pielielināšanu, skolotāji niknumā un bezcerīgumā par smieklīgajām algām māca bērniem "mīlēt" šo valsti, medicīnas māsas rūgtumā par politzagļiem balso ceļu ar čemodāniem uz Norvēģiju un Austriju, bet daudzi uzņēmēji un koncerni savus uzņēmumu sākuši masveidā pārreģistrēt uz holdingiem Kiprā, Īrijā un Maltā, lai ne santīma Latvijas laupītājvalstij nebūtu vairs jāmaksā nodokļos, izmantojot Eiropas likumu stulbumu, kas šīs salu valstis pirms gada izslēdza no ārzonu saraksta.
10.decembris 2019, 15:30 Atbildēt
rrusdebilam
Neviens tev, nacistu uts, neliek mocīties valstī, kuru nemīli. Pisies nahuj ar nākamo Maskavas vilcienu.
10.decembris 2019, 20:45 Atbildēt
LLABS LATVIETIS ir monarhists
paklau tu nacionālais debīli !!!

TEVI ES PERSONISKI 1/2 STUNDU AR KāJAN SISTU im tad PAD\ZĪTU KAUIT UZ ĀFRIKU-- TUI PIDER PAT LABNAM ;LATVOIETIM GRIBI SAVUI SMIDOŠO VALSTELES KROPLĪBU U\ZSP[IEST ----- tu pazudīsi --BET ES TE SEV PIENĒRTOTU KĀRTĪBU IEVIESĪŠU ...

TEVI UZ MĒNESI VAI UZ SIBĪTOIJU --- BET ES TE SEV DZĪCESTE;LPU P[A SAVAM ORGANOIZĒŠU
11.decembris 2019, 0:24 Atbildēt
DDRAUDĒŠANAS ŠOVMENĪTIM
PAKLAU TU NACISTOJOŠAIS DAUNELI.

VIENĪGAIS KO TU, SMIRDOŠAIS NACISTU DEBIL OKUPANT TUKŠDRAUDĒSANAS ŠOVMENĪTI, VARI SIST, IR KULAKĀ (ONANĒT) BET VIENĪGAIS, KO TU, NACISTU UTS, VARI KĀDAM NOORGANIZĒT, IR NOTIESĀJOŠS SPRIEDUMS TEV PAŠAM AR REĀLU BRĪVĪBAS ATŅEMŠANU.

GRIBI, SAJĒGU ZAUDEJUŠAIS DENEERĀT, TEV TADA IESPĒJA BŪS? ES TEVEVI, SMIRDOŠO NACISTU CŪKU, JAU LAICĪGU BRĪDINU, TU HISTĒRISKI ŅUNŅĀSI UN GADIEM ILGI NOŽĒLOSI GAN SAVUS BRAVŪRAS ŠOVUS, GAN REDAKCIJAS POLITIKU, KA TAVI DEĢENERĀTA DRAUDI NETIKA LAICĪGI IZDZĒSTI.

GRIBI AIZDRAUDĒTIES LĪDZ CIETUMAM, TU, PĒC NACISMA SMIRDOŠAIS OKUPENTELI?
11.decembris 2019, 4:31 Atbildēt
DDAUNELIM NACISTELIM
1. BNCISTU DEBIL TOPOŠAIS CIETUMA PEDERATS, TU NIHUAJ NEMĀCĪI NEVIENU LATVIETI, KĀ LABAM BŪT. SAPRATI? 2. VĒSTURĒ NESEKMĪGAI KRIEVU SKOLAS IZLAIDENI, LATVIJA IR UN VIENMER IR BIJUSI REPUBLIK.

JAU AIZVĒRI DEBILO NACISTA DIRSU, TOPOŠAIS CIETUMA PEDERAST?
11.decembris 2019, 4:33 Atbildēt
VVaira
Latviju neiznicinās krievijas tanki bet gan latvijas nodeveji ,fiksie šakāļi , pida asti ....
10.decembris 2019, 15:37 Atbildēt
IInfor
Te pats kariņš neprečom , bet pārējie kas izmanto brīdi .
10.decembris 2019, 16:30 Atbildēt
PPirktspēja
Kā būs ar "Citadeli"? :)
10.decembris 2019, 16:40 Atbildēt
rrusdebilam
Tā, ka rusdebiā kargindauneļu banda ies nahuj, Neviens jums rusdebilajiem rusdauņiem nelika papist banku - tagad turiet rusdeiblās mutes, kamēr neesat notiesāti par naida runu, rusdebilie rusnacistu atejas.
10.decembris 2019, 20:47 Atbildēt
ddaunis huinis rusdebils
Nevis Latvijas bankas, rusdeiblais dauni huini, bet par Latvijas bankām leģendētās rusbankas. Jo vairāk šo rusdebilo rusbanku bankrotēs, jo labāka būs vide Latvijā.
10.decembris 2019, 20:44 Atbildēt
QQqq
Ja Latvija tik politmafiozi korumpēta, ka nespēj cīnīties ar vietējiem pro kremlinu un Krievijas noziedzniekiem, tad tas jādara tēvocim Semam!
10.decembris 2019, 22:00 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tūlīt onkolis Sems būs uzvarējis, te paliks tikai līdzena vieta, pāris amurikāņu karabāzes un daži sorosa prostitūti, kas viņas apkalpos.
11.decembris 2019, 0:18 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Es esmu rusdebils tēmu komentēt nespējīgs rusnacistu sūdelis Putina prostitūts, kas Putinu apakalpo, pie tam bez algas. Dauņiem par trolling algu nemaksā.
11.decembris 2019, 0:21 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS
bet KAS DEVIS TIESĪBAS KĀDAM KURNĒT Ka Zieneļkorejas tautai tagad ir kosmiskās un kodoltehnoloģijas???? CIENĪJAMA IR ZIENEĻKOTREJASS TAUTA -- vēl tikai bagātai jāpaliek -- kā Francijai,Anglijai,Izreaēlai , Ķinai .ASV , Indijai Kreievijai

NOSIST UZ VIETAS NELIETI KAS CITAM NOVĒL un dara voisu lau tas BŪTU NABAGs SLIMs< BADAINs< TEHNISKI TUNSONĪGs un tewhnoloģiski impotents --- NOSIST !!! .... jo tas nav TAISNĪGI ......

NODSIST MORĀLU KROPLI kas pārnet labu darbu --- palīdzēt nabagan un netausnui vajātam ir objekltīvi labs darbs-- tāpēc bezkompromisa kāvinbu tam kas par labu darbu kurn ........

Kā Putins izteicās -- Korejas tauta ir atrisinājusi ļoti lielu stratēģisku problēmu -- un tagad ir cienīga stāvēt kā līdrfzvērtīga visbagārtāko tautu saimē ...

Pat Tramps tagad nekaunās ar Kimu sarunas kā ar līdzīgu vest ......
11.decembris 2019, 0:40 Atbildēt
uutij
Nacistu atkritum, brīviem cilvēkiem tiesõbas nedod - viņi tās paši ņem. Bet dos tev atsūkāt kamerā, kur tu nonāksi par naida runu un draudiem. Gribi?
11.decembris 2019, 4:34 Atbildēt
JJānis
Nākotnē pirksim ASV gāzi ,ogles,pārtiku un būs tik viena banka Citadelīte .Un viss būs okei !
11.decembris 2019, 21:08 Atbildēt
AArtūrs
Bet kā ir ar Latvijas Bankas ieroču un munīcijas iepirkumiem? Es saprotu, ka atbilstoši LPSR AP lēmumam un likumam "Par Latvijas Banku", tā ir neatkarīga un autonoma iestāde, kas pakļauta tikai Saeimai. bet ir jautājums, kur viņa realizēja šo ieročus un munīciju?
15.decembris 2019, 13:51 Atbildēt
KKurmītis
Man prieks ,tikai nesaprotu kā zkoreja var sabradat latvijas bankas ! Paskatieties kur atrodas z koreja ,kaut kur 12 000km no latvijas ! Manuprat latvijas bankas sabradā pasaules žandarms ,gangsteris ,terorists nr1 ! Varbūt ventspils ostu ari sagrāba Kims ? Un Rigas ostu ?
17.decembris 2019, 7:04 Atbildēt