Komentāri / Kā pareizi padzīt ieguldītājus
 

9 komentāri

ppurvaputns
jā latatejas varturi pārdos jebko! kad tik ir kāds kas maksā!
Tās bija varturu spēlītes. un Eiropija šiem sadeva pa nagiem. Un pareizi darīja! iedomājieties kaut kādi vecmāmiņas pārdevēji atraduši ka bez vergiem un prostittām vēl ko var pārdot , pie tam par labu naudu- uzturēšanās atļaujas! pie tam derīgas visā impērijā! viņi - latatejas varturi vienkārši bojā tirgu! Eiropidari paši varētu tādas tirgot! un naudu likt svās kabatās.....
impērija sit atpakļ.
4.decembris 2019, 12:12 Atbildēt
ppurvaputns
Es esmu rusdebils rusatejas rusnacistu rusdauņu rusatkritums rusdebiltrollis rusdebilnaida runātājs. Es mēģinu savus rusdebilos tekstus pārdot troļļu fermai, bet troļļu brigadieris mani nahuj sūta, saka - tādā līmenī brīvprātīgie rusdauneļi raksta.
5.decembris 2019, 22:20 Atbildēt
ppurvaputns
Es te pirms pāris dienām rusdebili pļūtīju, ka mana vecmāmiņa esot bijusi Ukrainas Sacelšanās Armijas ģenerāle, nē, tas par traku, bet noteikti Latvijas nacionālo partizānu komamndiere, kuras priekšā trīcēja un krita ar infarktiem Lavrentija Paliča Berijas padotie. Tikai man nihuja neizdevās sacerēt ticamu versiju, kāpēc tik varonīgiem vecvecākiem es esmu tāds rusdebils mazdēls!
5.decembris 2019, 22:24 Atbildēt
ZZete
Kā tad tā - bez autora paraksta???
4.decembris 2019, 15:13 Atbildēt
aautors arnis kluinis
ar palamu daunis huinis - viena no NRA rusdebilkvekšķošajām FSB štatā atrodamajām rusnacistu politprostitūtām.
5.decembris 2019, 22:28 Atbildēt
PPirktspēja
Bet, likuma fabula ir tieši tāda pati, kā tiem, kam jāmaksā par visa veida ieskaitītajiem noguldījumiem un to uzglabāšanu Latvijā izvietotajās bankās. nevis otrādi. "Ar vienu šāvienu divus zaķus"?
4.decembris 2019, 19:11 Atbildēt
PPirktspēja
Es esmu rusdebils rusdaunis nesekmīgs krievu skolas izlaidenis rusdebilas maukas izpīzdenis. Ja cilvēkam ir jāmaksā bankai par noguldījumiem, tad viņš izvēlas citu banku, bet šī banktotē. Heil Hitler! Krimnaš!
5.decembris 2019, 22:27 Atbildēt
ddaunis hunis
1. daunis hunis - izgaismota rusdebilu ateja rusdebiltrollis rusdebilkvekšķis. 2. Un arī politprostitūta, kas apkalpo klientus - rusdebilos bandītbuzimnessmanus. 3. Kurus nedrīkst ielaist Latvijā - lai rusdebilšovo savā urlostānā un turpat lai slepkavo cits citu, nahuj mums to prieku savās mājās!
5.decembris 2019, 22:14 Atbildēt
ddaunis hiunis
Krievs ar naudu lielījās -
Nopirks visu latvju zemi.
Nopērk vienu arni kluini,
Bet ne visu latvju zemi.
Latvju zeme krievam saka -
Mums pašiem nauda ir.
Ņem tu savu krievu naudu,
Iebāz dziļi pakaļā.
Iebāz dziļi pakaļā,
Pašā dirsas caurumā!
5.decembris 2019, 22:18 Atbildēt