Komentāri / Samazinot bezdarba pabalstu, aktivizēs darba tirgu
 

47 komentāri

ppurvaputns
Samazinot bezdarba pabalstu, aktivizēs darba tirgu Īrijā.
1.novembris 2019, 10:09 Atbildēt
AAnce
Ar kādām tiesībām kāds cits ir tiesīgs spriest par maniem nodokļiem. Tāpēc es strādāju,kā saka-ar papīriem,lai nedod dievs,palieku bez darba un tad es rēķinos,kā man vismaz kādu laiku būs maize. Kamēr dabūs nākamo. Nav lielas izvēles,ja esi pakļauts satiksmei.
1.novembris 2019, 13:32 Atbildēt
mmalaciši
I agree :)
3.novembris 2019, 1:05 Atbildēt
TTā gan
"Viens likums, viena taisnība visiem". Šo uzrakstu vajag ielikt Mana balss LV. lai var balsot un virzīt saeimai par šādu maldinošu uzrakstu noņemšanu no saeimas zāles sienas.
1.novembris 2019, 10:13 Atbildēt
NNaivā
Meklēju jau veselu gadu darbu Liepājā, khe, ja pāri 55 meklē laimīgs, lai cienijamās deputātes bērni nākotnē meklē darbu ar izstieptu roku....jo tad jau pensija būs no 80....
1.novembris 2019, 10:20 Atbildēt
ppurvaputns
beidz nodarboties ar neauglīgām lietām! ja gribi strādāt, sakrāj biļetei! gan Vācijā, gan šveicē un pat holandē slikti apmaksātu darbiņu ir diezgan! Norvēģijā pat labi apmaksāti! vai aizbrauc uz Zviedrijas ziemeļiem augustā lācenes palasīt! sapelnīsi vairāk kā te veselā gadā neliešiem vergojot un nodokļus maksājot!
1.novembris 2019, 10:25 Atbildēt
ppurvaputns
ja Tu neklausīsi manam padomam tad Tev var ,un visdrīzāk arī izies kā vienai kundzei, kuru vakar vienā pustukšā ( vairums īrijanglijās) mazpilsētā pie veikala satiku... Kundze man lūdza, lai iedodot kādu kapeiku. sākām runāties, viņai esot pensija- 190 eirošekeļu, bet ziemā dzīvoklis maksājot precīzi 190! vasarā esot biki lētāks Kundze nebija ne nomīzusies, ne nodzērusies.... sakopta, centusies pat bišķi seju uzfrišināt. es viņai teicu, ka man liekas, ka viņas un pārējo nabagu vislielākā kļūda bija pirms 30 gadiem , kad viņi pie pieminekļa gāja un gaudu dziesmas vilka Viņa man piekrita. teica, ka nolādot sevi un to , ka uz barikādēm kā medmasa gājusi. šķīrāmies kā draugi, es viņai arī padomu iedevu, teicu, lai brauc uz jebkuru R eiropas valsti,jo tur pat pie lielveikala miskastes viņas dzīves līmenis viennozīmīgi būs augstāks kā te.
1.novembris 2019, 10:48 Atbildēt
AAndris
Viņa tev pidar kādu naudas zīmi lūdza. Savus gudros padomus vari sev dirsā iebāzt.
1.novembris 2019, 21:29 Atbildēt
OOpis
Viņš taisnību uzrakstīja un nav vienīgais,kas domā tāpat,bet tu laikam tajā laikā tēvam kulē karājies,kad cilvēki katrs kā varēja ņēma dalību Lv neatkarības atgūšanā ar cerību par labāku dzīvi,-nu esam to ieguvuši,,,
2.novembris 2019, 21:59 Atbildēt
eefb
Smirdīgie seski! Turiet jau nu savus smirdīgos caurumus ciet, Latvijas ienaidnieki! Tik labi kā šobrīd, Latvijā vēl dzīvojuši nav! Un būs tikai labāk! Ja vien neuzklausīsim šos neliešus!!!
11.decembris 2019, 14:03 Atbildēt
ppurvaputns
nu, ko lai es Jums pasaku... tikai to, ka man bija taisnība un vēl joprojām ir! neesmu ne dienu latatejā ar nodokļu grāmatiņām strādājis. un netaisos to darīt! neko jums- laupītāju banda neesmu iemaksājis nevienos fondos vai līmeņos un netaisos to darīt! mani neskars ne jūsu ''bezdarbs'', ne ''pabalsti'', kurus cerot saņemt citi nabaga vergi paši no katras aldziņas piespiedu kārtā iemaksāja. un arī miroņa cienīgās ''pensijas '' no jums saņemt netaisos. arī jūsu ar netaisnīgo PVN apliktās preces cenšos nepirkt. ja no jums, mauki, izvairās, tad dzīve te- manā Dzimtenē nemaz nav tik slikta!
1.novembris 2019, 10:23 Atbildēt
iiveco
Darba tirgu var iekustinát,piespiežot darba devējiem maksāt Eiropas cienīgas algas,pretī neprasot "izspiešanos" līdz pēdējai sviedru lāsei.Tas viss ir pilnīgi reāli. Vienkārši pieraduši,ka var maksāt,pēc iespējas mazāk,jo,pašiem tak grūti sevi ierobežot - neatteikt sev nekā šai dzīvē(nepārtrauktus ārzemju ceļojumus,pēdējā izlaiduma "gadžetus", "Lielo puisīšu" rotaļlietas,pārbagātas dzīves izrādīšanu, utt.). Ministres kundze - dariet visu, lai mazinātu "plaisu" sabiedrībā.Apmierināts vidusslānis ir jebkuras valsts labklājības pamats
1.novembris 2019, 10:45 Atbildēt
ppurvaputns
neviena''ministre'' neko nedarīs! viņi ir expluatatoru interešu aizstāvji. sabiedrība ir sašķelta un naids pret turīgajiem neliešiem tikai pieaug....
1.novembris 2019, 10:51 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tas tiesa. Ir jābūt ārkārtīgi aprobežotam, lai ievēlētu valdībā labējos, un gaidītu, ka tie sāks rūpēties par nabagiem!
2.novembris 2019, 17:58 Atbildēt
NNorvēģis
Kas tur ko cepties?Valstij elementāri sāk trūkt naudas sociālo pabalstu izmaksām agrākajos apmēros.No tā arī patreizējās aktivitātes rodas.
1.novembris 2019, 11:08 Atbildēt
ppurvaputns
pastāsti bik par dzīvi Norvēgijā! cik ilgi Tu tur jau esi,ko tur dari? kā jūties,saki vai bija vērts? esmu dzirdējis daudz slikta par to zemi un iedzīvotājiem ,redzējis daudzus mūsējos, kas turieni nīst un tur uzturas tikai naudas dēl.
1.novembris 2019, 11:19 Atbildēt
NNorvēģis
Tas, ka man niks norāda konkrētu valsti, nenozīmē, ka tur dzīvoju :)
Māsa nesen no Bavārijas atbrauca uz Latviju, jo salasījās reklāmrakstus par trūkstošajām medmāsām ( viņa ir sanitārs paleatīvajā aprūpē, ar friču papīriem).Vispirms viņa izlamājās par cenām veikalos, konkrēti piena un maizes produktiem, kas fričos esot pa 30% lētāki.Pēc tam pāris dienas konsultējās par darbu Latvijā un tad atkal izlamājās - esot jāiet pusgada maksas kursi un beigās būšot 550eiro alga uz rokas.Plus vēl braukāšana uz Rīgu.A tagad viņa tai savā Švaincūgštainā mēnesī 1800 pelna un dzīvošana par brīvu.Transports - eira par stundas braucienu.
Man personiski prom braukt negribas.Jādomā kā tepat uz vietas pakruķīties un piepelnīt papildus naudu ģimenes budžetā.
1.novembris 2019, 11:42 Atbildēt
ppurvaputns
pasaki māsai lai dur uz Šveici! tur medmāsa pelna 3X vairāk kā BRD! vietējie native Deutscheri tā dara! es tur 12 gadus nodzīvoju BRD. man Vācu valoda Dzimtā..... Paleatīvā, vai tas ir veco ļaužu?
man arī negribas prom. esmu ar sirdi īsts Kurlaender- Kurzemnieks ne latvietis, bet Kurzemnieks! arī manas Mājas ir te.
1.novembris 2019, 12:07 Atbildēt
nnorvēģim
pieņēmums varētu būt pamatots,bet soc.nodoklis ir saistīts ar vidējo algu valstī.Laikā kad pacēla algas minimumu,soc nodokli pārsniedza pret plānoto.Nelaime tajā,ka minimālai algai piekarinātas klāt regulas deputātiem,valsts pārvaldes darbiniekiem untt.Tas palielina budžeta izmaksas uz valsts pārvaldi,tāpēc pamazām tiek attīrīts laukums no 'atkarībām' kaut vai ATR piemērā.
24.jūnijs, 16:52 Atbildēt
llatgalietis
Uzmanīgi paskatieties - kur Latvijā ir bezdarbs un bezdarbnieki - LAtgalē. Tāpec no valdības ieekonometajiem 12mil 10 miljoni tiks izņemti no Latgales iedzīvotājum makiem un LAtgales ekonomikas., bet parējo Latviju tas ietekmēs minimāli. Vai tas samazinas bezdarbu Latgalē? Nē, jo tam ir vajadzīgas jaunas darba vietas, ko valdība ar savu politiku nenodrošina.

Tālak - jūs domājat, ka Latgales deputāti vai Latgales plānošanas Reģions ir kaut vārdu iebilduši pret šo izmaiņu, kas negatīvi ietekmē tikai Latgali - protams nē - viņiem tas nav aktuāli.
1.novembris 2019, 11:13 Atbildēt
AAnna
Latvijā nemaksā normālas algas, visi sludinājumu teksti ir nepieņemami, jo ar nopelnīto naudu nevar izbraukāt uz darbu vai īrēt dzīves vietu. Pat izglītībai maza nozīme.
1.novembris 2019, 18:53 Atbildēt
PPirktspēja
Pajolisms. Nepieciešams visiem bezdarbniekiem vienāds bezdarbnieka pabalsts. Arī tiem, kas "saņems pensiju 19400 eiro mēnesī".
2.novembris 2019, 0:30 Atbildēt
IInese
Ko tur vairs runāt.Atņems bezdarbniekiem,par to naudu palielinās minimālās pensijas līdz 80 eiro,ievilks ķeksīti ka pensijas palielinātas.Vajadzēs vēl kādam,gaidiet,ka atkal kaut ko padārdzinās,vai kādam atņems.Cik ilgi vēl valsts varēs noturēties ar tādu biznesu.Vai nepietrūks no kā atņemt.
2.novembris 2019, 9:00 Atbildēt
mmitjka
Šādi raksti protams ir nepieciešami u.t.t. .Man ir tads paties jautājums pie mēdiju darboņime,neesmu redzējis nevienu rakstu par Valsts iestāžu atbildibu ,kuras liek un uzpiež iet strādāt uz uzņēmumiem ,pr kuriem it seviški reiģions ir zināms , ka vienkārži var atļauties nemaksāt laikā atalgojumu , vienu mēnesi notur un izmet laukā . Visi tikai uzklūp bezdarbniekiem kuriem ir pienāku atbildība utt, bet ne darba iekārtošanās kantori ne valsts institūcijas neatbild ne par ko.Tāpat nesen vienā reģionā uzņēmēji raudāja ,ka darbinieki ir slikti jo visu laiku slimo, bet šis pats uzņēmējas pat ne ar vienu vārdu nepieminēja , ka viņš uzaicina darba cilvēkus uz konkrēta pasūtijuma izpildi , un tad atlaiž pēc diviem mēnešiem un tad atkal aicina darba utt.Skumji.
2.novembris 2019, 9:52 Atbildēt
PPirktspēja
:) Latvijas valsts garantē minimālo darba atalgojumu.
2.novembris 2019, 10:18 Atbildēt
BBBC
... 430 ...
2.novembris 2019, 15:56 Atbildēt
ŠŠeit pajat kas notiek
Aktivizē aizbraukt no šejienes ātrāk visa ideja ko labklājība sniedz.
2.novembris 2019, 13:59 Atbildēt
AABC
... «motivēt ātrāk un efektīvāk atgriezties darba tirgū» - darba vergi izbeigušies, jo vergi, izmantojot ''tiesības brīvi pārvietoties'', jau atrodas daudz brīvākās zemēs. Te es saskatu tikai ''pātagu'' ... mudinājumu strādāt.
2.novembris 2019, 15:55 Atbildēt
ppec piecdesmit gadiem
muzeja vares apskatit un lasit, ka kadreiz dzivoja tada tauta,kas saucaas latvieshi ar savu "sunju" valodu, jo redz kur pleskavas raimits jau noorganizeja pilnigu valsts iznicinashanu, dodot okupantu uzpistenjiem plsonibu.Uz priekshu kangaru banda, jusu vieta elle jau sagatavota!
3.novembris 2019, 12:25 Atbildēt
vvislielaka organizeta noziedziba
valda valsti ar nosaukumu Latvija. Zog visi,saakot ar ventindzuriku,kur sezh un ienjird\, un rausta diedzinus. ja tiesaasiet,saaksu saukt uzvardus, luuk taa!
3.novembris 2019, 12:27 Atbildēt
TTautietis knābis
Kad es biju nonācis neapskaužamajā bezdarbnieka statusā, man maksāja tikai 55% no man pienākošās naudas, jo, redz, māmiņu algām vairāk vajag, bet, kurš uz to brīdi desmit gadus bija nostrādājis, maksājot visus nodokļus, tiku uzsēdināts netaisna taupības režīma. Pēc šī pazaudēju jelkādu motivāciju strādāt tikai tādā firmā, kas maksātu visu nodokļus.
Arī pašreizējais darba devējs maksā par visu. Rodas jautājums, kad būs nepieciešams valsts atbalsts, atkal man pastums priekšā sasitu sili?

P.S. Biedrs Kariņš laikam bija izvilcis melno lozi, kurš ar viltus paziņojumu par elektro auto samusinās tautu, lai tauta vieglu roku pārdzīvotu kārtējo valstsvīru algas pielikumu..
14.novembris 2019, 13:36 Atbildēt
EEzis
Ha,Ha,hā, rēķināt,rēķināt...visi aizbrauks un strādās citur! Ha,Ha,hā,naivie,vai tēlojat.naivos...kas notiek?ko d...ties!
3.decembris 2019, 13:28 Atbildēt
ŽŽanis Vīnes
Vienīgais ko lv var aktivizēt, tas ir kluča lielumu atejā !!!!
9.decembris 2019, 10:57 Atbildēt
ccieti
un kurš šitos murgus sacer?! Pēc tādas loģikas pabalstus vispār nevajag... būs aktivitāte darba tirgū... tikai nav skaidri zināms, kurā valstī..
13.decembris 2019, 17:11 Atbildēt