Komentāri / NRA PĒTA: pensiju piegādi laukos izmanto vien 2% pensionāru, Rīgā - 18%
 

7 komentāri

llatvietis
Papētiet labāk, cik lielas pensijas saņem tie, kam tās tiek piegādātas mājas un tad padomājiet ar galvu(ne sēžamvietu), ko nozīmē atņemt no šīm summām ap 5 eiro.
9.septembris 2019, 12:29 Atbildēt
LLietuvietis
Un tu gribi teikt ,ka man butu šie 5€ jāsamaksā viņu vietā ?
Ceru , ka tev neliekas ,ka valsts nauda ir no koka Brinumu laukā ,kurš pieder runcim Bazilio
9.septembris 2019, 14:15 Atbildēt
IInta
Nu, ja partijsponsoriem caur budžeta iztecināšanu pietrūks....
9.septembris 2019, 16:43 Atbildēt
PPuķe
Redz, mūs visus gatavo totālai kontrolei, ne tikai ar bezskaidru naudu, tātad kontrolējamu dzīvi, bet arī ar zemādas čipu. To visu dara globālā pasaules banda, kuras rokās ir bankas. Kā piemēram, vienā rakstā lasīju, ka fuktuka Pēteri Putniņu no amata atbrīvoja, jo viņš nepiekāpās SEB bankas galvenajam fruktam Valenbergam no Zviedrijas (vajag papētīt kāda ir viņa tautība), kas negribēja, ka SEB banka tiek pārbaudīta, jo tajā arī esot "netīrā" nauda. Un tā bezskaidrā nauda arī ir tikai dažu sava dieva izredzēto pavēle, un šie paši sava dieva jahves (sātana) izredzētie jau arī ir tie, kuri organizē teroraktus, lai pamatotu savu paverdzināšanas mērķi.
9.septembris 2019, 14:21 Atbildēt
UUzliec follijas cepurīti
Tas bloķē zemādas čipa sasniedzamibu
9.septembris 2019, 14:50 Atbildēt
IInta
Par tēmu:
www.infowars.com/vik..-sickness-of-europe/
Lai būtu, kas pārtiku piegādā, komunālos samaksā, kad paši vairs nevar, utt., utj, ja ne savādāk. Arī tā kaukšana, ka viesstrādnieki vajadzīgi, tad varbūt atskanēs mazāk.
9.septembris 2019, 16:48 Atbildēt
BBeņķitis
Es uzskatu ka atbalstit vajadzetu tos kuriem 80 un vairak un invalidus ,kuri paši nevar pārvietoties , slīmestus,it seviški Rīga ,nevajag atbalstīt , laukos cita lieta kur lidz bankomatiem grūti nokļūt ....
9.septembris 2019, 21:03 Atbildēt