Komentāri / Strauji aug nodokļu slogs strādājošajiem
 

12 komentāri

dde Soto
tuulinjs vatnjiku maksas trolli saaks kuudiit un vaimanaat, bet es meeghinaashu no vinjiem uzzinaat, kaa tas naakas, ka "varen dizhaa un pashpietiekamaa" no 1.janvaara paaugstinaajusi visus nodokljus + tarifus + pensioneeshanaas vecumu... [ smiin ]
16.maijs 2019, 15:14 Atbildēt
tto de soto
Nez vai uzzināsi - tavas maatushkas problēmas letiņus neuztrauc. Uztrauc kas cits - kā tu, ar galvu smagi slims ļautiņš, allaž tiec pie komentēšanas? Jāsaka sanitāriem, lai tevi šņorē stingrāk!
16.maijs 2019, 19:49 Atbildēt
JJānis
de Soto,tu esi idiots ! Kāds sakars krieviem ar tiem nodokļiem,kurus noplēš man !?
16.maijs 2019, 15:51 Atbildēt
OOstaps Benders
Kas tev ko noplēš, plikadīda?
16.maijs 2019, 16:01 Atbildēt
SSaša
Vai tik neesi ticis pie Koreiko miljona,ka tik lielīgs !
16.maijs 2019, 17:44 Atbildēt
dde Soto
skaidrs. Kremlja trollu fermas dzimtljauzhiem suteners veel nekaunaas pleest nodokljus no "gonoraara" [ iereec ]
16.maijs 2019, 16:25 Atbildēt
JJocigs formulejums
Tas ,ka labak iekasē nodokļus jau nav slogs tiem ,kas godīgi maksāja tos nodokļus arī līdz šim
16.maijs 2019, 16:11 Atbildēt
NNodoklis
Izlasi rakstu un padomā, ja vien nestrādā valsts darbā.............
16.maijs 2019, 17:34 Atbildēt
vvendetta
Beidzot ir pamanījuši,ka Latvijā darbojas ačgārnā ekonomika,kad valsts pārvalde no budžeta uztur ekonomiku,nevis ekonomika uztur valsts pārvaldes budžetu,kā tas notiek normālās tirgus ekonomikas valstīs. Tās ir importu un ārvalstu investoru peļņas intereses lobējošā fiksētā eiro valūtas kursa dabīgās graujošās sekas,jo varas elite neatzīst finanšu tirgū finanšu resursiem brīvās tirgus cenas,bet preču,pakalpojumu un darbaspēka tirgos nosacīti brīvās cenas pastāv. Es šajā situācijā redzu tikai vienu izeju - tās 49 privatizētās LB nodaļas ir JĀNACIONALIZĒ un tādējādi jāatgriež valsts klēpī. Pietiek LB barot starptautiskos spekulantus uz valsts nacionālās ekonomikas izputināšanas rēķina. Šaubos vai miermīlīga evolūcija stāvokli spēs labot - ir vajadzīga REVOLŪCIJA,un es pat teiktu,diezgan "asiņaina" revolūcija,tādā nozīmē,ka nosacīti un nežēlīgi "jāripo" atbildīgo ierēdņu galvām,tomēr tām paliekot pie dzīviem rumpjiem. Reāla asinsizliešana nav pieļaujama.
Pie valsts stūres atrodas diletantu bars un ir jau parādījusies jauna "veiksmes stāsta" versija - Danas Reiznieces nodokļu reforma,kas nolaida podā ZZS,strauji palkielināja ēnu ekonomiku,un pie valsts stūres atkal atgriezās vienotības liberālanarhisti. Latvijai beidzot no Frankenšteina eksperimentālās laboratorijas ir jāpārtop par normālu tirgus ekonomikas valsti!
16.maijs 2019, 19:20 Atbildēt
dde Soto
Toties krievi vairs nenāk!
17.maijs 2019, 1:30 Atbildēt
eesmu autā
Jo zemāka alga, jo lielāki nodokļi.
17.maijs 2019, 20:36 Atbildēt
ooOo
Stulbas žurnašļuškas. Var padomat ka barbinieki to naudu atnes no majam un iemaksa nodoklos. Viss kas ir iemaksats Nodoklos maksa uznemeji. Bet jus tak nezinat ka no si gada ir atcelti avansa maksajumi UIN. Ut tiek atmakaatas pagajusa gada parmaksas. No ka NRA ir neatkariga? Visticamak ka no atbilbibas un zinasanam.
21.maijs 2019, 18:41 Atbildēt