Komentāri / Ašeradens: OIK atcelšana valstīm ir sarežģīts lēmums
 

68 komentāri

llatvietis
Nelietis melo!
25.janvāris 2019, 6:28 Atbildēt
KKo tu nesaproti
Situāciju ir mainījis Saeimas 10. janvāra paziņojums, kas uzdod Ekonomikas ministrijai (EM), ievērojot tiesiskuma principus, izstrādāt OIK atcelšanas dokumentus līdz 31. martam. Saeimas uzdevums ir jāizpilda.
25.janvāris 2019, 8:21 Atbildēt
eess
Par tiem 40% atjaunajoma resursu...
Vai tad "direktīva" nebija tā kura nav obligāta, obligāta ir "regula"?
25.janvāris 2019, 11:39 Atbildēt
MMondo
Mēs esam valsts vēl pietiekami tālā attīstības stadijā līdz ES vidējam līmenim. Mums ir jāpērk un jālieto enerģija, kas ir rentabla un, kas ir tirgus cenā. Šodien jau vēja parki drīz būs pilnībā rentabli, ja vēl nav, arī saules baterijas tūlīt būs rentablas. Lai tādas valstis kā Norvēģija, Šveice, ASV un Japāna, kas mūsu dzīves līmeni ir galvastiesu pārsniegušas, ievieš šīs jaunās tehnoloģijas pirms tās ir rentablas. Es uzskatu, ka mums tās ir jāievieš tad, kad tās ir rentablas, teica Didzis Šmits.
25.janvāris 2019, 12:30 Atbildēt
FFēlis
Šitam mūlim jau sen būtu jāsēd cietumā kaut vai par Dienas nozagšanu, bet viņš te ministrē, te melo un nebeidz izrādīties MIL. Suka! Kas par sūda valsti!
25.janvāris 2019, 8:59 Atbildēt
aavīze
Fotogrāfijā redzama ļoti nobarota seja.
25.janvāris 2019, 22:16 Atbildēt
ssaullēkts atejā
ašrādenim būtu jācīnās lai oikkomponenti dubultotu, pastalām piķa papilnam, lai piķo ... vienvārdsakot, ašrādeni, aizver savu barībassmalcinātāju, mēsls
25.janvāris 2019, 9:54 Atbildēt
tto atejā
Ne tikai "pastalas", bet arī lapķjas un partjankas, maksā OIK?
25.janvāris 2019, 11:49 Atbildēt
ssaullēkts atejā
jā, nekādas atlaides, visiem jāpiķo - lapķām, parķankām, pastalām, višivankām, žirggalvām.... vienvārdsakot, visiem lopiem jāpiķo
25.janvāris 2019, 12:06 Atbildēt
UUldis
Nobeigt cietumā OIK afēristus: Dombrovski, Kamparu, Pavļutu, Ašerādenu un Pūci un nekā sarežģīta vairs nebūs, jo nebūs no kā prasīt atpakaļ samaksātos kukuļus.
25.janvāris 2019, 11:46 Atbildēt
zzzzz
kā šos zagļus vēl zeme nēsā!
31.janvāris 2019, 16:03 Atbildēt
SSelekts
Zemes gabalu atsavināšana gan nav sarežģīts lēmums?
25.janvāris 2019, 6:45 Atbildēt
iizskaidrojums
Lēmums tiešām sarežģīts, šajā daļā vecais bandīts nemelo. Tikai ne valstīm, bet Vienotības organizētās noziedzības grupējumam. Jā, jā, es saprotu, Vienotības bandīti un to troļļi patstāvīgi identificē sevi ar valsti, bet tomēr pieturēsimies pie klasiskām definīcijām. Zagļi un korumpanti, kas apvienojušies organizētā grupā valsts aplaupīšanai zem nosaukuma Vienotība (Jaunā, Vecā, A/Par, tam nav nozīmes), tā visa ir mafija. Un ir valsts, mēs pārējie, kurus Vienotības mafiozais grupējums aplaupa.
25.janvāris 2019, 6:46 Atbildēt
EEzis UK
Tas ir tiešām ļoooti sarežģīti,jo veči taču sapiķoja ,lai varētu kāst naudu ar Oijk! Ābolu tantiņas noķer,kafijas zagli tiesā ,bet krāpniekus nu nekādi nevar"izkontrolēt"! Jo viņi ir samaksājuši. Neviens lielāks darījums Latvijā nenotiek bez kād činavnieka ieinteresētības. Ne jau par velti "valsts"apjoms aug katru dienu par 20 cilvēkiem klāt.
25.janvāris 2019, 11:22 Atbildēt
AAktieri
Ja nejēdzi , pajaută Zariņam no Saskaņas !Zemes atņemšana priekš militāristiem , tas gan ir vienkārši !
25.janvāris 2019, 6:58 Atbildēt
ZZariņam bija zeme
Vai ta šis kāpostu par to nedabūja?
25.janvāris 2019, 8:22 Atbildēt
LLīdumnieks
Ašerāden, tu neesi Valsts, jūs ir zaglis...! Palasi 1933.ga 26.dec. Konvenciju par valstu tiesībām un pienākumiem!!! Jums ir jājamzirdziņš -Valsts. Valsts ir Tauta, nācija. pilsoņi nav valsts, iebraucēji nav Valsts. Valsts ir Tauta, Latvieši šeit Latvijā, kuru Tu gribi iznīcināt....! iesaku vienkārši nemaksāt vairs par OIK, jo neviens no mums nav slēdzis Līgumu par OIK. Tā ir krāpšana-laupīšana!!! Kā arī PVN 21%. Vienkārši, mēs tiekam aplaupītu ar lozungu Valsts.Atveriet acis....
25.janvāris 2019, 7:08 Atbildēt
LLatviešu burti
Līgumu par OIK tu neesi slēdzis, tas tiesa. Bet tu toties esi noslēdzis līgumu ar Latvenergo ( jeb ar Elektrum, vienalga) - un neapmaksā vis atsevišķi OIK, bet gan visu Latvenergo rēķinu. Tu nevari patvaļīgi izraut kādu daļu nop šī rēķina, un to neapmaksāt - par to tevi sodīs!
25.janvāris 2019, 9:28 Atbildēt
VVecais
Interesanti....interesanti..........kāds sakars šobrīd ir Ašerādenam ar OIK(tautas ,kura ir uz nabadzības sliekšņa un pie kā palielam vainīgs ir tieši Ašerādens)
Viņam šobrīd, ja nemaldos,ir cits objekts iedots
Viņa viedoklis jau bez paskaidrojumiem ir skaidrs un uzskatāmi redzams
25.janvāris 2019, 7:13 Atbildēt
vviedais
Žurnālisti spiediet viņus ar jautājumu - kas noteica šo 40% mērķi! Tā bija Kalvīša valdība. Pēc tam viņi visi aktīvi sāka celt mazos hesus un vēja parkus ( šķēles uzņēmumi). Mērķa uzņemšanās bija brīvprātīga!!!!! Un tikai pēc tam šis mērķis tika iestrādāts direktīvā! Šobrīd viņi to uzdod par "eiropas prasību", bet šo normu izdomāja toreizējā ekonomikas ministrija. Un pats galvenais - šobrīd līdzīga shēma top Nacionālās enerģētikas un klimata plānā 2021.-2030.gadam kur ekonomikas ministrijas ierēdņi Ašeradena vadībā ir ierakstījuši jaunu mērķi - celt AER no 40% līdz 45%! Viņi to izdomāja PAŠI, nekāda Eiropa to nelika! Ar domu, ka pēc tam varēs teikt, ka tā ir Eiropas prasība! Šobrīd šis plāns ir nosūtīts saskaņošanai uz Eiropas komisiju, pēc tam sekos tā saskaņošana. Šie papildus AER 5% ir OIK otrā sērija, kura Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmumiem radīs kārtējos miljarda zaudējumus.
25.janvāris 2019, 7:22 Atbildēt
SShēma
Tieši to Zariņš mācija Ralfiņam , bet vai EM nesalūzīs ?
25.janvāris 2019, 7:27 Atbildēt
BBet
Opozīcija ar Šmitu to bandītiem nepieļaus !
25.janvāris 2019, 7:40 Atbildēt
TTiiešām šokējoši
Mjā, un visi šīs tautai ļoti nedraudzīgās OIK afēras ieviesēji un tiešā labuma (daudz naudas savā kabatā) guvēji - tautas laikam jau lielākās naudas aplaupīšanas afēras tēvi NEVIENS nav nedz apcietināts, nedz arestēts utt. Milzu valsts apzadzēji dzīvo cepuri kuldami. Visi vadošos amatos un nevienu sirdsapziņa un miegainie LV tiesībsargi netraucē. Vienīgais, kas KNAB un ģenerālprokuroru uztrauca, piem., šokējošo Rīdzenes sarunu laikā, kur tai laikā pie varas esošie politiķi mierīgi tērgāja par valsts izzagšanas plāniem, bija KNAB un ģenerālprokurora uztraukums ... par šīs valsts izzagšanas informācijas noplūdi, nekas cits tos neuztrauca. Rosīgas mafijas un klusējošas tautas valsts, diemžēl.
1.februāris 2019, 9:18 Atbildēt
MMaksāt nespējas administrators
Vienotības organizētais noziedzīgais grupējums ar ašerādu priekšgalā. Kabs šim klāt neķeras par korumpētu lai aiztiktu.
25.janvāris 2019, 7:25 Atbildēt
kkresiite
Protams, ka grūts lēmums, valdības pārstāvjiem maciņā iekritīs par dažiem eiro mazāk!
25.janvāris 2019, 8:25 Atbildēt
rrealDonald
Trampam atcelt Globālo sasilšanu gan nebija nekādu problēmu.
25.janvāris 2019, 8:34 Atbildēt
LLatviešu burti
Tas bija Tramps!!!
Latvijā tādu trampu nav!
25.janvāris 2019, 9:29 Atbildēt
EESMAIJA
Es īsti nesaprotu. Ašerādens stāsta par procentiem, kādi jāsasniedz zaļās enerģijas ražošanā. Nu pieņemsim, ka tie ir 40%, jo Latvija vienmēr cenšas skriet citiem pa priekšu. Bet Ašerādens nevienu vārdu nerunā par to, ka Es ir aizliegusi šos censoņus ,, apdāvināt" ne no valsts, ne iedzīvotāju kabatām. Turklāt nerunā arī par to, ka lielu daļu neražo zaļi, bet dedzinot Krievijas gāzi un, lai nu kā tas nebūtu likt iedzīvotājiem par tik neskaidrām un sashēmotām lietām maksāt no savas nabadzības, vai izputināt ražojošus uzņēmumus ir un paliek noziegums. Un arī tad tas turpinās būt noziegums, ja to sāksiet segt no citiem avotiem, viss viens- tā būs tautas apzagšana. Un pēdējais ko gribu teikt ir tas, ka suns spalvu met, bet ne tikumu. Jūs savus cilvēku apjāšanas darbus joprojām turpināt. Kādēļ ne no jums, bet no Lato Lapsas jāuzzina, kas radīja JV , kas stāv šīs partijas priekšgalā, kādēļ jūs klonējāties, lai tiktu Saeimā.... Visa jūsu pastāvēšana ir vieni vienīgi meli, tāpat kā zvērēšana baznīcā jūsu pirmsākumā, tāpat kā šis raksts. Jūs visus vajadzētu tiesāt un tajās bīstamajās tiesvedībās, kas pēc jūsu teiktā draud Latvijai - tie piespriestie miljoni NAV jāmaksā valstij t.i. nodokļu maksātājiem, bet jums, Ašerāden, ar visu jūsu negodīgo kopu. Jo ne mazums no šīs ienesīgās shēmas ticis jūsu kabatām.
25.janvāris 2019, 9:14 Atbildēt
aamber
sanāk, ka ES prasa šos 40% un tad nu Valdība ķeras pie šmaukšanās, kur pieskaita arī no gāzes kurināšanas iegūto enerģiju un pa vadiem pārdzenāto, bet, lai šmaukšanos noslēptu, maksā žuļikiem Oik . Tādas rebes, bet tauta maksā nevis šo shēmu veidotāji.
25.janvāris 2019, 9:22 Atbildēt
LLatviešu burti
Jā!
Sanāk, ka viens muižnieks paspēlē kārtīs otram kaimiņu muižniekam pamatīgu summmu - un kaimiņš muižņieks viņam šo naudu sāk atprasīt. Paspēlējušais paspiež viņam roku un saka - Kaimiņ, neuztraucies, es novilkšu saviem, dzimtļaudīm deviņas ādas pār acīm - bet šo parādu tev atdošu!
Kas jādara - jādara - goda lieta! Štrunts par dzimtļaudīm....
25.janvāris 2019, 9:35 Atbildēt
nno intervijas
Glumiķis Ašerādens locījās ap 40%,jo tos pieņēma tā laika valdība (V).Daudzko izsaka texsts,ka Ašerādena uzraudzībā strādāja expertu darba grupa,bet ja nepatīk rezultāts TOS PAŠUS ''expertus'' var sasaukt atkal.Tad kas tie par expertiem,ja viedokli var mainīt no 'vēja virziena'.
Par tiesvedībām arī ir desmitiem argumentu,lai to procesu atzītu kā kļūdu un vadītos no valstiskiem apsvērumiem gan pret iedzīvotājiem,uzņēmējiem,investoriem un topošajiem investoriem,jo arī 200.milj. ir nauda ,kura nav izaudzēta Buratīno kokā,nerunājot par 2.miljardi,kuri vēl esot jāatdod šinī shēmā.
Paldies,B.L. par tiešajiem jautājumiem,neļaujot blēdim izlocīties (nuja,E.Veidemanes skola)
25.janvāris 2019, 9:39 Atbildēt
ttentiņš
varētu padomāt, ka reizē ar OIK likvidāciju noburbuļos arī pati valsts. Situāciju diezgan precīzi noraksturoja Gulbis TV24, proti, zem cēliem lozungiem 10 organizācijas kurina dīzeli un kāš no iedzīvotājiem naudiņu
25.janvāris 2019, 9:44 Atbildēt
TTice Tev Aseraden
Protams, ka Tev ir ļoti grūti, jo Tu. manuprāt, uz oikistu rēķina esi stipri vien palielinājis savas "māmiņas - skolotājas" mantojuma masu. Ātru tautas aplaupīšanas atcelšanu, oikisti Tev nepiedos. Ka tik nesanāk Bunkus variants ...........
25.janvāris 2019, 10:00 Atbildēt
RRādāsaši
Busiņš ar statīvu, tas ir iespējams - OIK nav nieka nauda
25.janvāris 2019, 10:05 Atbildēt
KKaimiņu Artuss
Man gan šī zagšanas shēma sāk iepatikt arvien vairāk. Domāju, ka būs ilgi, ilgi jādomā, lai kaut ko grozītu.
25.janvāris 2019, 10:03 Atbildēt
lleo
Vakar saņēmu jauno rēķinu 2019.g. maksājumiem. OIK šajā rēķinā - 14.32 % no maksājuma summas,sadales tīkli - 37.10 % ,nodokļa kopsumma -(OIK+pvn) =34.5% !!! Kā redzams elektrība tīrais sīkums ,jo 71.6 % maksājuma sagrābj sadale un nodokļi ! Te aktīvi diskutē par 5% vietējo produktu pvn nodokli ,bet kāpēc mājsaimniecībai jāmaksā 34,5% par elektroenerģiju ,kā vietējo produktu ?
25.janvāris 2019, 10:29 Atbildēt
AAtis
Bijušais savos stāstījumos pamatīgi izlocās. Par kādu Latvijas izstrādājumu starptautisko konkurētspēju ,pirmkārt jau iekšējā tirgū, ārējos darbojas pvn "0" tarifs , var runāt ,ja elektroenerģijas maksājumos vismaz 1/3 nodokļu maksājumu valstij ? Nav arī atbildes par 40% mērķa uzstādījumu atjaunojamiem energoresursiem .
25.janvāris 2019, 10:38 Atbildēt
lleo
Un aspekts par kuru publiski vispār nerunā. Dažkārt skaidrojoties izskan norāde ,ka jāņem vērā tas ,ka kooģenerācijā ražo siltumu un tikai kā blakus produktu elektrību . Bet vai tā nav šķērssubsīdija ko pēc ES direktīvas tā izskauž atdalot sadales tiklus gan elektroapgādē ,gan no šī gada gāzes piegādēs ,tādi ceļot maksājumu summas.
25.janvāris 2019, 10:42 Atbildēt
ooi njemogu
skatities uz shito barokli,jaiet pavemt. kakja morda, naglaja...apklusti,pietiekoshi esi rijis pie siles!
25.janvāris 2019, 10:45 Atbildēt
ooi njemogu parsmejos
viens uzrakstijis "businsh ar stativu" ,nu ja re kur jau sak viens otru kost nost tikushi pie siles cuukpurninji. Pretigi. Paldies par adrenalinu "Rashidashi".
25.janvāris 2019, 10:48 Atbildēt
LLīva
Kaut kā neatceros, ka tā pieņemšana būtu bijis sarežģīts lēmums. Ja politiķis netiek galā ar situāciju, tad slikts politiķis.
25.janvāris 2019, 11:44 Atbildēt