Nemākslīgais intelekts

NRA Dzīvesstila raidījums "NeMākslīgais intelekts": Ādas aizsardzība vasarā

Āda ir cilvēka lielākais orgāns. Un, nešaubīgi, ārkārtīgi komplicēts, sensitīvs un specifisks. Turklāt, mūsdienās ādas veselības un kopšanas jomā nemitīgi aktualizējas jauni atklājumi, ieteikumi un metodes.

Īss ieskats NRA Dzīvesstila raidījumā "NeMākslīgais intelekts" par ādas aizsardzību vasarā

NRA dzīvesstila raidījums "NeMākslīgais intelekts" pieskaras šobrīd ļoti aktuālam tematam, proti, kā pareizi un profesionāli aizsargāt ādu vasarā.

NRA Dzīvesstila raidījums "NeMākslīgais intelekts": Dvēseles striptīzs

Šajā raidījumā mēs jūs mazliet iesildīsim pirms Vislatvijas papardes zieda meklējumiem. Bet, ja nopietni, šodien jums kopā ar mums būs iespēja pareflektēt par savu seksualitāti.

Īss ieskats NRA Dzīvesstila raidījumā "NeMākslīgais intelekts": Dvēseles striptīzs

Šis raidījums jūs mazliet iesildīs pirms Vislatvijas papardes zieda meklējumiem. Bet, ja nopietni, jums kopā ar mums būs iespēja pareflektēt par savu seksualitāti.

NRA Dzīvesstila raidījums "NeMākslīgais intelekts" par vīriešu veselību "Slinkie spermatozoīdi"

Vīrieši par savu veselību runā nelabprāt. Vēl jo vairāk, ja tas saistīts ar tik jūtīgu un trauslu tēmu kā auglība. Taču izrādās, ka mūsdienās ar šo problēmu saskaras arvien vairāk vīriešu. Slinki spermatozoīdi var būt viens no iemesliem, kāpēc pārim ir grūtības ieņemt bērnu. Nevēlēšanās runāt un atzīt veselības grūtības negatīvi ietekmē gan vīrieša dzīves kvalitāti, gan partnerattiecības.

Ieskats NRA Dzīvesstila raidījumā "NeMākslīgais intelekts": Sievietes aiz izciliem hokejistiem

Pavisam nesen Latvija piedzīvoja pilnīgi vēsturisku mirkli - mūsu hokejisti izcīnīja bronzas medaļu pasaules hokeja čempionātā. Prieka asaras, vispārēja eiforij, neticam saliedētība un atbalsts no līdzjutējiem. Tūkstošiem apsveicēju, sagaidot sapņu komandu mājās…. Taču, kāds darbs ieguldīts, lai to sasniegtu, droši vien zina tikai paši tuvākie. Rīt uz sarunu esam aicinājušas tieši tuvākos- sievas un mammas. Ko tad nozīmē būt hokejista dzīvesbiedrei? Un ko nozīmē izaudzināt hokejistu? To mums šodien pastāstīs Jana Duļevska un Baiba Cibuļska.

NRA Dzīvesstila raidījumā "Nemākslīgais intelekts" viesojas Jurģis Liepnieks

NRA Dzīvesstila raidījums "Nemākslīgais intelekts" ēterā ir ik piektdienu pulksten 10.00. Jaunākajā raidījumā viesojās viens no vadošajiem PR speciālistiem valstī, rakstnieks, dažādu jomu eksperts un "tiktokeris" Jurģis Liepnieks.

NRA Dzīvesstila raidījums "Nemākslīgais intelekts": Briedums vai pusmūža krīze

Raidījumā viesojas psiholoģe, Junga analītiskās psiholoģijas un psihoterapijas speciāliste, kā arī viena no biežāk
 pieaicinātākajiem ekspertiem Latvijā jautājumos, kas skar seksualitāti - Kristīne Balode, un viens no vadošajiem PR speciālistiem valstī, vienlaikus arī rakstnieks, erudīts dažādu jomu eksperts un "tiktokeris" - Jurģis Liepnieks.

NRA piedāvā jaunu raidījumu par un ap Dzīvesstilu "Nemākslīgais intelekts"

Paplašinot video satura piedāvājumu, katru piektdienu pulksten 10 no rīta NRA saviem lasītājiem, skatītājiem un klausītājiem piedāvās jaunu raidījumu - NRA Dzīvesstila raidījumu interesantu, atklātu, īstu sarunu formātā “Nemākslīgais intelekts".

lasītākais