Otrdiena, 23.aprīlis

redeem Georgs, Jurģis, Juris

arrow_right_alt Bizness

Rīgā taps 7000 m2  lielas industriālās telpas kravas transporta servisam

© Publicitātes foto

Projektēšanas un būvniecības birojs SEP uzsāk jaunu un ambiciozu projektu komerciālā un kravas transporta apkopes sfērā. Proti, SEP birojs uzsācis projektēt industriālās telpas “Skuba Latvija” kravas auto apkopes servisam.

SEP projektēto industriālo telpu kopējā platība paredzēta 7000 m2, kas ir nozīmīgs mērogs šāda veida industriālajiem projektiem Latvijā.

Ņemot vērā, ka pēc būvniecības pabeigšanas telpās “Skuba Latvija” nodrošinās kravas un komerciālā transporta servisa apkopi un rezerves daļu tirdzniecību, telpu projektēšana SEP projektētājiem solās būt izaicinoša tehnoloģisko prasību dēļ. Projektēšanas gaitā SEP projektētājiem nepieciešams paredzēt sarežģītu servisa iekārtu integrāciju telpās. Tas ietver modernus tehnoloģiskos, automatizācijas un vides risinājumus, kas atbilst visaugstākajiem nozares standartiem.

Projektēšanas un būvniecības biroja SEP komercdirektors Oļegs Umanskis, komentējot jaunā objekta projektēšanu, norāda uz profesionāliem izaicinājumiem: ““Skuba Latvija” prasības savām jaunajām servisa telpām no projektēšanas viedokļa ir izaicinošas, un šis noteikti nav tipveida industriālais projekts. Te ir gan mērogs, gan plānoti tehniski sarežģīti risinājumi, kurā kombinēsies funkcionalitāte un mūsdienīgas tehnoloģijas."

Kā piemēru O. Umanskis min sarežģīto ventilācijas sistēmu, kas jāiekļauj objekta projektā. “Daļa kravas auto servisa pakalpojumu paredzēti režīmā, kad tiem ir ieslēgti dzinēji. Līdz ar to ventilācijas sistēmai ir jābūt jaudīgai, lai izplūdes gāzes tiktu savāktas un darbinieki droši varētu atrasties servisa telpās. Tāpat arī servisā paredzēta eļļu maiņa - SEP projektētājiem jāatrod risinājums, kā to efektīvi savākt un videi draudzīgā veidā uzglabāt,” norāda Umanskis.

Publicitātes foto

Par projektēšanas un inženierijas biroju SEP

Latvijas projektēšanas un inženierijas birojs SEP (A/S “Siltumelektroprojekts”) ar tā 70 gadu pieredzi nodrošina visaptverošus civilās un industriālās inženierijas risinājumus gan Latvijā, gan pasaulē. Birojā darbojas vairāk nekā 40 inženieru komanda, kuri pārstāv 8 dažādas inženiertehniskās nodaļas, un tas ļauj SEP nodrošināt kvalitatīvu un efektīvu būvniecības projektu izstrādi. To apliecina biometāna ražošanas rūpnīcu, koģenerācijas staciju, atomelektrostaciju projektēšanas u.c. civilās un industriālās inženierijas uzsāktie un realizētie projekti Latvijā, ES valstīs un ASV.