Vilciens

11.jūl
Igaunijas valstij piederošais pasažieru vilcienu operators "Eesti Liinirongid", kas strādā ar zīmolu "Elron", augusta vidū sāks testēt vilcienus plānotajā maršrutā Tartu-Rīga.
10.jūl
Trešdienas rītā Jūrmalā, Lielupes ielā vilciens nāvējoši sabraucis gājēju, informē Valsts policija. 
24.mar
No šī gada 28. marta Jaungulbenes iedzīvotājiem būs pieejams dzelzceļa transports, jo Lieldienu nedēļā pieturas punkts Jaungulbenē atkal tiek iekļauts vilcienu kustības sarakstos.
20.mar
Vilcienu kustība posmā no Zasulauka līdz Dubultiem ir atjaunota, taču bojājumu radītās ietekmes uz vilcienu kustību dēļ ir iespējami īslaicīgi vilcienu kavējumi, informē AS "Pasažieru vilciens" pārstāvis Edgars Butāns.
18.mar
Pirmdienas rītā Rīgā, Daugavgrīvas ielā no sliedēm nobraucis kravas vagons, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.
11.mar
Pirmdien no rīta kontakttīkla bojājuma dēļ iespējami vilcienu satiksmes traucējumi posmos Tukums-Rīga un Rīga-Tukums 2, tviterī informē AS "Pasažieru vilciens".
7.mar
Šobrīd vilcienu satiksme dzelzceļa līnijā Rīga–Tukums un saistītajās līnijās ir atjaunota. Aktuālajai informācijai par vilcienu kustības laikiem var sekot līdzi “Vivi” mobilajā lietotnē, informē “Vivi” Komunikācijas un mārketinga daļas pārstāvis.
23.feb
Lietuvas valdība 1. martā Kenas un Kibartu robežpunktos slēgs pasažieru vilcienu satiksmi, kas kursē uz Kaļiņingradu, ziņo "lrytas.lt".
10.feb
AS "Pasažieru vilciens" (PV) plāno no 2024. gada 1. septembra atklāt otro ikdienas reisu Liepājas virzienā, nodrošinot iespēju no Liepājas uz Rīgu un pretējā virzienā braukt divas reizes dienā, aģentūrai LETA pavēstīja PV pārstāvji.
2.feb
Daniels vietnē "Facebook" publicējis video ar kādu ļoti neikdieniškķu (īstenībā pat bīstamu) vilciena reisu.
30.jan
Tuksneša šķērsošana varētu kļūt daudz patīkamāma - valstij piederošais dzelzceļa uzņēmums Saudi Arabia Railways (SAR) nesen noslēdza 53,33 miljonu ASV dolāru lielu darījumu ar Itālijas uzņēmumu Arsenale Group par pirmā luksusa vilciena palaišanu Tuvajos Austrumos, raksta cnn.com.
2.jan
Gan ar zīmolu "Vivi" strādājošais Latvijas pasažieru vilcienu operators "Pasažieru vilciens", gan ar zīmolu "Elron" strādājošais Igaunijas pasažieru vilcienu operators "Eesti Liinirongid" ir ieinteresēti sākt satiksmi starp Rīgu un Tartu, raksta Igaunijas sabiedriskās raidorganizācijas ERR portāls.
2.jan
Skultes līnijā reisu atcelšana un vilcienu kavējumi ir saistīti bojājumiem jaunajiem elektrovilcieniem, skaidro AS "Pasažieru vilciens" (PV) pārstāvji.
21.dec 2023
Pēc tam, kad pasažieru pārvadājumu uzņēmums "LTG Link" atvēra jaunu ceļošanas maršrutu starp Latviju un Lietuvu ar vilcienu, lietuvieši steidz plānot Jaungada nedēļas nogali Rīgā - pēc Lietuvas uzņēmuma datiem tikai divu dienu laikā pārdotas gandrīz 1,8 tūkstoši vilciena Viļņa-Rīga biļetes, raksta lrytas.lt.
21.dec 2023
Lietuvas valsts pasažieru vilcienu operatora "LTG Link" tiešā reisa vilciena biļetes no Viļņas uz Rīgu ir izpārdotas līdz šā gada 31.decembrim, liecina informācija "LTG Link" mājaslapā.
18.dec 2023
Vienam no trim pagājušajā nedēļā pasažieru pārvadājumos norīkotajiem jaunajiem elektrovilcieniem konstatētas tehnikas nepilnības, tādējādi pasažieru pārvadājumi šobrīd tiek veikti ar diviem jaunajiem elektrovilcienu sastāviem, aģentūrai LETA sacīja AS "Pasažieru vilciens" (PV) pārstāvji.
18.dec 2023
Šodien, 18. decembrī, sākas biļešu tirdzniecība braucieniem vilcienā, kas kursēs starp Viļņu un Rīgu, informē Lietuvas valsts dzelzceļa grupas "Lietuvos geležinkeliai" pārstāvji.
7.nov 2023
“Ļoti ceru, ka uz valsts svētkiem vilcieni Latvijai būs,” “Neatkarīgajai” vakar teica Valsts dzelzceļa tehniskās inspekcijas direktors Andris Dunskis.
20.okt 2023
Pasažieru vilciens starp Viļņu un Rīgu sāks kursēt nākamā gada sākumā, piektdien paziņoja Lietuvas Satiksmes ministrija.
16.okt 2023
No šodienas līdz 8.decembrim darbdienās 45 vilcienu reisos biļetes būs par 20% lētākas, informē AS "Pasažieru vilciens") pārstāvji.