Uldis Augulis

2.okt
TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” viesojās sociologs Aigars Freimanis, kurš komentēja labklājības ministra Ulda Auguļa (ZZS) nesenos izteikumus par bērnu kopšanas atvaļinājuma saīsināšanu. Freimanis atklāj, ka Auguļa kungam piemīt kāds “politisks netikums” un uzskata, ka šoreiz labklājības ministrs ir "mazliet iebraucis auzās."
1.okt
Jādomā, kā iesaistīt darba tirgū tos apmēram 15 000 jauniešus 15 līdz 26 gadu vecumā, kuri patlaban nemācās un nestrādā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" uzsvēra labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
26.sep
Darbaroku trūkuma dēļ tiek apsvērta iespēja saīsināt bērna kopšanas atvaļinājumu, raidījumā "Spried ar Delfi" teica labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
25.sep
Darbaroku trūkuma dēļ tiek apsvērta iespēja saīsināt bērna kopšanas atvaļinājumu, raidījumā "Spried ar Delfi" teica labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
22.sep
Apritot Evikas Siliņas (JV) vadītās valdības darba pirmajam gadam, labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) par nozīmīgākajiem ministrijas sasniegumiem uzskata sociālo grupu pabalstu apmēru pieaugumu, pensiju indeksācijas modeļa izstrādi, kā arī neapliekamā minimuma celšanu un minimālās mēnešalgas paaugstināšanu no 620 līdz 700 eiro.
20.sep
Pareizāk būtu celt patēriņa nodokli, bet koalīcija izlēma par pensiju pārskatīšanu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
20.sep
Domājot par pensiju līmeņu darbības uzlabošanu, tiek apsvērta iespēja dalību otrajā pensiju līmenī noteikt kā brīvprātīgu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
17.sep
Pensionāriem no nākamā gada neapliekamo minimumu varētu noteikt 1000 eiro apmērā mēnesī, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "1:1" sacīja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
18.aug
Pirms aplikšanas ar iedzīvotāju ienākuma nodokli ienākumiem piemēro neapliekamo minimumu. Pensionāra neapliekamais minimums ir 500 eiro mēnesī.
9.jūl
Lemjot par slimības pabalstu izmaiņām, jābūt ļoti prātīgiem un uzmanīgiem, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
14.jun
Vairākās Eiropas Savienības valstīs pensionēšanās vecums pārsniedz 65 gadus, piemēram Vācijā tie ir 68 gadi. Vai Latvijā varētu būt gaidāmas izmaiņas pensionēšanās vecuma noteikšanā, ņemot vērā, ka sākot ar nākamo gadu Latvijā pensionēšanās vecums būs 65 gadi.
15.mai
Ģimene ir pamats visai mūsu dzīvei, jo mūsu vecāku sniegtais piemērs un iemācītās vērtības kalpo kā mēraukla visa mūža garumā, sveicot Starptautiskajā ģimenes dienā, norāda labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
13.mar
Latvijas Pensionāru federācija atbalsta ieceri indeksēt visu pensijas apmēru, ievērojot inflāciju un algu indeksu valstī, aģentūrai LETA sacīja federācijas priekšsēdētājas vietniece Vija Brikmane.
11.mar
Viens no risinājumiem varētu būt indeksēt visas pensijas 100% apmērā, kas dotu apmēram 25% pensionāru ikgadēju pensijas pieaugumu, intervijā aģentūrai LETA sacīja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
6.mar
Labklājības ministrijai (LM) šogad noteikti ir jāizstrādā vienotais sociālo pakalpojumu minimālais grozs, intervijā aģentūrai LETA pauda labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
1.feb
No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās kandidēs arī labklājības ministrs Uldis Augulis un zemkopības ministrs Armands Krauze.
28.jan
Desmitā daļa Latvijas senioru saņem pensijas no 200 līdz 300 eiro, kas ir gandrīz uz pusi mazāk nekā vidējā pensija Latvijā, savukārt vēl mazākas pensijas – līdz 200 eiro – saņem pieci procenti senioru.
25.jan
Pagājušā gada beigās Latvijā vecuma pensijas saņēma 437 374 cilvēki, vidējais piešķirtais pensijas apmērs kopā ar piemaksu bija 563 eiro, pensionāra vidējais vecums bija 74,4 gadi.
16.jan
Aptaujāto esošo un topošo ģimeņu materiālais nodrošinājums nav vienīgais noteicošais faktors, kas var ietekmēt lēmumu par bērna ienākšanu ģimenē. Kā būtiskākie faktori te tiek minēta ekonomiskā stabilitāte un drošības sajūta, kas saistīta ar abu vecāku nodarbinātības situāciju un iespēju saskaņot ģimenes un darba dzīvi. Pētījumos par šo tematu aptaujātie runā arī par partnerattiecību stabilitāti, iepriekšējās grūtniecības, dzemdību un bērnu audzināšanas pieredzi, ziņo Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists.