Teniss

15.nov 2021
Sieviešu tenisa asociācija (WTA) uzsākusi izmeklēšanu saistībā ar ķīnietes Šuai Penas paziņojumu par bijušā valdības pārstāvja seksuālu uzmākšanos.
23.okt 2021
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko sestdien duetā ar dubultspēlē titulēto čehieti Kateržinu Sinjakovu svinēja uzvaru Maskavas "WTA 500" turnīra dubultspēļu sacensību finālā.
15.okt 2021
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko ceturtdien duetā ar Ukrainas sportisti Ludmilu Kičenoku nepārvarēja Indianvelsas "WTA 1000" turnīra pusfinālu.
14.okt 2021
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien iekļuva prestižā Indianvelsas "WTA 1000" sērijas turnīra pusfinālā.
13.okt 2021
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko otrdien duetā ar Ukrainas sportisti Ludmilu Kičenoku uzvarēja Indianvelsas "WTA 1000" turnīra dubultspēļu ceturtdaļfināla spēlē pret turnīra pirmajām raketēm, čehietēm Barboru Krejčīkovu un Kateržinu Sinjakovu.
11.okt 2021
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko svētdien sasniedza Indianvelsas "WTA 1000" sērijas turnīra vienspēļu astotdaļfinālu un dubultspēļu ceturtdaļfinālu.
19.sep 2021
Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko svētdien Luksemburgas "WTA 250" sērijas turnīra finālā ar rezultātu 3-6, 6-4, 4-6 zaudēja dānietei Klārai Tausonei, neaizstāvot pērn izcīnīto titulu.
18.sep 2021
Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko sestdien Luksemburgas "WTA 250" sērijas turnīrā iekļuva savā otrajā finālā šosezon.
31.aug 2021
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko izstājusies no ASV atklātajām meistarsacīkstēm, liecina sacensību tīmekļa vietne.
17.aug 2021
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien Sinsinati "WTA 1000" turnīra pirmajā kārtā ar rezultātu 7-5, 6-1 uzvarēja slovēnieti Tamaru Zidanšeku.
31.jūl 2021
Serbs Novaks Džokovičs sestdien Tokijā zaudēja olimpisko spēļu mačā par trešo vietu un pleca traumas dēļ atteicās no spēles mazajā finālā jauktajā dubultspēlē.
22.jūl 2021
Latvijas tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova Tokijas olimpisko spēļu turnīra pirmajā kārtā tiksies ar attiecīgi Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) sportisti Jeļenu Vesņinu un francūzieti Fionu Ferro.
11.jūl 2021
Pasaules ranga līderis serbs Novaks Džokovičs svētdien kļuva par seškārtēju Vimbldonas tenisa čempionāta vienspēļu uzvarētāju, finālā pieveicot itāli Mateo Beretīni.
3.jūl 2021
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova sestdien Vimbldonas turnīra trešajā kārtā piekāpās Čehijas sportistei Barborai Krejčikovai.
3.jūl 2021
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko sestdien Vimbldonas turnīra trešajā kārtā pret austrālieti Alju Tomļanoviču bija vadībā ar 4-2, kad cīņa tika pārtraukta lietus dēļ, vēlāk piekāpjoties trijos setos.
24.jun 2021
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko ceturtdien izcīnīja uzvaru Īstbornas "WTA 500" vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālā.
31.mai 2021
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko pirmdien Francijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā trijos setos piekāpās ASV pārstāvei Sofijai Keninai.
14.mai 2021
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko piektdien Romas "WTA 1000" sērijas turnīrā ceturtdaļfinālā trešā seta taibreikā piekāpās Čehijas tenisistei Karolīnai Plīškovai.
12.mai 2021
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko trešdien Romas "WTA 1000" sērijas turnīra otrās kārtas mačā ar rezultātu 6-2, 7-6 (7:3) pārspēja Austrālijas tenisisti Ajlu Tomljanoviču.
7.mai 2021
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko pārī ar Krievijas tenisisti Anastasiju Pavļučenkovu piektdien piedzīvoja zaudējumu Madrides "WTA 1000" sērijas dubultspēļu turnīra pusfinālā.