Šveice

13.aug 2014
Trešdien Šveices kalnos zemes nogruvumā no sliedēm noskrējis pasažieru vilciens, vienam vagonam teju iegāžoties aizā, ievainojumus guvuši 11 cilvēki, taču brīnumainā kārtā neviens nav gājis bojā.
29.jūl 2014
Latvijas izlases futbolists Edgars Gauračs ceļgala krustenisko saišu pārrāvuma dēļ nevarēs spēlēt vismaz pusgadu, paziņojis Šveices klubs "Aarau".
24.jūl 2014
Lielisku debiju Šveices Superlīgā šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucējs Edgars Gauračs. Lai gan "Aarau" futbolists sāka spēli rezervē, otrā puslaika vidū latvietis nāca laukumā uz maiņu un 84.minūtē guva vienīgos vārtus spēlē, nodrošinot savas komandas uzvaru pār "Sion" (1:0). Andris Vaņins un Nauris Bulvītis šajā mačā nepiedalījās.
13.jūl 2014
Šveicē spēcīgu lietavu izraisīti plūdi un zemes nogruvumi bloķējuši automašīnu un vilcienu satiksmi galvaspilsētas Bernes apkaimē. Applūdušas desmitiem māju, bet par cietušajiem ziņu nav.
26.jun 2014
Pasaules kausa E grupas pēdējā kārtā Šveice, pateicoties Džerdana Šačiri trīs gūtajiem vārtiem, ar 3:0 pieveica Hondurasu. Tā kā grupas otrajā mačā Ekvadora cīnījās 0:0 ar Franciju, Šveice ar iegūtajiem sešiem punktiem ieņēma otro vietu un kvalificējās 1/8 finālam. Tajā gan priekšā stāv pamatīgs pārbaudījums - Argentīna.
20.mai 2014
Otrās trešdaļas ievadā nonākot iedzinējos ar trīs vārtu deficītu, trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Latvijas izlase, kas ar 2:3 atzina Šveices hokejistu pārākumu, palaižot garām pēdējo iespēju kvalificēties 2014. gada pasaules čempionāta ceturtdaļfinālam. Latvijas valstsvienības rindās izcēlās Koba Jass un Zemgus Girgensons.
18.mai 2014
Šveices vēlētāji referendumā noraidījuši priekšlikumu noteikt pasaulē lielāko minimālo algu, kas nozīmētu, ka katrs strādājošais šajā valstī nopelnītu vismaz 18 eiro stundā, liecina nobalsojušo vēlētāju aptaujas.
14.mai 2014
Pie savas pirmās uzvaras šajā pasaules čempionātā hokejā tikusi Šveices izlase, kas prata apspēlēt Vācijas hokejistus. Šveicieši otrās trešdaļas beigās ieguva divu vārtu pārsvaru, nosargājot panākumu spēlē ar rezultātu 3:2.
6.mai 2014
Šveices prokuratūra paziņojusi, ka Šveicē iesaldēti vismaz 170 miljoni franku (139,64 miljoni eiro), kas piederēja bijušajam Ukrainas prezidentam Viktoram Janukovičam, valdības ministriem un viņu ģimenes locekļiem.
16.apr 2014
Šveices čempionāta finālsērijā otro uzvaru divās spēlēs izcīnīja uzbrucējs Ronalds Ķēniņš un Cīrihes "Lions", kas ar 2:1 uzveica Klotenes "Flyers". Latvieša kontā pirmie "Lions" vārti.
11.apr 2014
Šveices NLA finālu šodien sasniedza Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētais Cīrihes "Lions", kas sērijas izšķirošajā mačā ar 4:0 sakāva Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ženēvas "Servette".
2.apr 2014
Šovakar Šveices NLA pusfinālā trešo spēli aizvadīja Latvijas izlases uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Ronalda Ķēniņa pārstāvētie klubi. Daugaviņš izcēlās ar vārtu guvumu, tomēr Ķēniņa pārstāvētā komanda "Lions" tika pie pārliecinošas uzvaras (6:2) pār "Servette".
17.feb 2014
Ženēvas lidostā pirmdien ārkārtas nolaišanos veikusi aviokompānijas "Ethiopian Airlines" lidmašīna, kas tikusi nolaupīta, vēsta ārvalstu mediji.
4.feb 2014
Šīs nedēļas nogalē Šveicē notiks pirmais no trim iecerētajiem referendumiem, kuru iniciatori vēlas ierobežot imigrantu pieplūdumu.
6.jan 2014
Lavīnās Šveices Alpos svētdien gājuši bojā četri slēpotāji un viens guvis smagas traumas, ziņo mediji.
31.okt 2013
Šveices Centrālā banka šā gada pirmajos deviņos mēnešos cietusi zaudējumus 6,4 miljardu franku (3,6 miljardu latu) apmērā, ko galvenokārt veicināja zelta cenas straujš kritums, teikts ceturtdien publiskotajā bankas paziņojumā.