RSU

8.jūl
Rīgas Stradiņa universitāte, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), Bērnu slimnīcas fonds un Bērnu un pusaudžu resursu centrs sadarbosies, lai uzlabotu bērnu fiziskās un mentālās veselības stāvokli ilgtermiņā, paredz parakstītais sadarbības memorands.
1.jūl
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) no šodienas tiek iekļauta Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), paredz sadarbības līgums, kuru aprīlī parakstīja Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), Veselības ministrija, LSPA un RSU.
30.jun
Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) izsludinājusi konkursu uz trim tenūprofesora amata vietām datu zinātnē un mākslīgā intelekta izmantošanā dzīvās dabas zinātnēs, veselības un sociālajās zinātnēs, aģentūra LETA uzzināja universitātē.
7.jun
Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Anatomijas muzejā vasaras sezonā ekskursijas vadīs dzejnieks Ivars Šteinbergs, kurš stāstīs par maijā atklāto dzejas intervenci "Anatomijas vārsmas" un lasīs savus intervences dzejoļus, informē RSU.
4.jun
Pēdējos trīs gados Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) nav saņēmusi nevienu signālu, kas norādītu, ka krievu valodas nezināšana traucētu studējošajiem sekmīgi nokārtot pārbaudījumus, informē universitāte.
16.mai
Kavējoties Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studiju virziena "Veselības aprūpe" akreditācijai, studenti laikus nesaņem studējošo kredītus, noskaidroja aģentūra LETA.
5.apr
Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) izsludinājusi senioru pieteikšanos trešajam digitālo prasmju apmācības posmam, aģentūru LETA informējas RSU pārstāvji.
15.jan
Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Pedagoģiskās izaugsmes centrā tapis atbalsta materiāls docētājiem “Mākslīgais intelekts augstākajā izglītībā”, kas ir pirmais šāda veida izdevums Latvijā, ziņo Universitāte.
11.jan
Apvienojot vairākas fakultātes un izveidojot jaunu struktūru, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) deviņu fakultāšu vietā turpmāk būs piecas, informē RSU.
25.okt 2023
Reaģējot uz medijos izskanējušo informāciju, ka vairāki Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studenti no Izraēlas ir saņēmuši naidu kurinošus tekstus un draudus, notikušo komentējusi arī augstskola.
29.aug 2023
Budžeta vietu skaits Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studiju programmā "Medicīna" no pašreizējām 200 būtu jāpalielina vismaz līdz 400, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja augstskolas rektors Aigars Pētersons.
23.aug 2023
Divas dienas, 28. un 29.augustā no pl. 11.00 līdz 16.00 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisināsies seminārs "Migrantu adaptācijas veicināšana Ziemeļvalstu un Baltijas valstu sabiedrībā" (Empowering migrants’ adaptation in the Nordic and Baltic Societies), lai dalītos ar valstīm un migrantiem specifisku informāciju un radīt jaunas zināšanas par patvēruma meklētāju adaptēšanos un integrēšanos Ziemeļvalstu un Baltijas reģiona sabiedrībās, ziņo Inguna Potetinova, RSU Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja.
31.mar 2023
Šodien plkst.15.30 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks līdzšinējā augstskolas rektora Aigara Pētersona inaugurācijas ceremonija otrajam pilnvaru termiņam, informē RSU Komunikācijas departamenta stratēģiskās komunikācijas vadītāja Ieva Nora Gediņa.
13.dec 2022
Valdība šodien lēma reorganizēt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA), to integrējot Rīgas Stradiņa universitātē (RSU).
26.okt 2022
Rūpējoties par labvēlīgiem nosacījumiem veselības jomas studentu profesionālajai un sociālajai labklājībai, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Goda doktors mecenāts Egils Gulbis turpina piešķirt stipendijas universitātes studiju programmas "Medicīna" studentiem, aģentūrai LETA pavēstīja RSU mediju attiecību vadītāja Ieva Nora Gediņa.
21.okt 2022
Augstākās tiesas (AT) Administratīvo lietu departaments šodien atstāja negrozītu Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru atzīts, ka Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) ir pārkāpusi tiesību principus un līdz ar to nav nodrošinājusi taisnīgu pretendentu atlasi maksas studijām universitātes otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā
13.sep 2022
Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) ir izsludinājusi konkursu uz rektora amatu, liecina informācija RSU mājaslapā.
1.sep 2022
Šodien, 1. septembrī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) parakstīts sadarbības līgums ar Štādes slimnīcu par RSU filiāles izveidi.
1.feb 2022
Liedzot augstskolām uzņemt rezidentus par maksu, jaunie speciālisti būs spiesti meklēt iespējas izglītību pabeigt ārvalstīs, pauda Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Rezidentūras studiju fakultātes dekāne profesore Ilze Grope.
31.jan 2022
Runājot par Covid-19 ierobežojumu atcelšanu, RSU profesorei, RAKUS infektoloģijas galvenajai speciālistei Ludmilai Vīksnai ir viennozīmīgs viedoklis – atcelt nevajadzētu. TV24 raidījumā “Uz līnijas” viņa norāda, ka no infektoloģijas saktupunkta lielākais apdraudējums šobrīd ir mediķu slimošana.