Pauls Jonass

3.jun
Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien pasaules motokrosa čempionāta Vācijas "Grand Prix" posma otrajā braucienā MXGP klases sacensībās kritienā salauzis labās rogas augšdelmu, svētdien pavēstīja sportista pārstāvētā komanda "Standing Construct Honda".
2.jun
Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien pasaules motokrosa čempionāta Vācijas "Grand Prix" posma otrajā braucienā MXGP klases sacensībās piedzīvoja kritienu, gūstot savainojumu, tiek ziņots tīmekļa vietnē "X.com".
31.okt 2021
Latvijas motobraucējs Pauls Jonass no "Gas Gas" komandas svētdien nefinišēja pasaules motokrosa čempionāta 16.posma - Gardas ezera "Grand Prix" - prestižākās MXGP klases pirmajā braucienā un nepiedalīsies vēlāk gaidāmajā otrajā braucienā.
3.okt 2021
Latvijas motosportists Pauls Jonass no "Gas Gas" komandas svētdien Vācijā pasaules motokrosa čempionāta 11.posma - Vācijas "Grand Prix" - MXGP klases sacensībās izcīnīja ceturto vietu.
1.aug 2021
Latvijas motosportists Pauls Jonass no "Gas Gas" komandas svētdien ieņēma trešo vietu pasaules motokrosa čempionāta MXGP klasē sestā posma - Flandrijas "Grand Prix" - sacensībās.
29.okt 2020
Latvijas motokrosists Pauls Jonass 2021.gadā pārstāvēs "Gas Gas Factory Racing" komandu no Spānijas, ceturtdien sportists publicēja paziņojumu savā "Twitter" kontā.
23.jun 2020
Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass kādu laiku būs spiests pavadīt gultas režīmā, jo vienā no treniņiem gūti smagi ribu un mugurkaula savainojumi, lasāms sportista "Instagram" vietnē.
14.jūl 2019
Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Rockstar Energy Husqvarna" komandas svētdien tika diskvalificēts un guva otro vietu sezonas 12.posma - Āzijas "Grand Prix" - braucienos.
16.jun 2019
Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Rockstar Energy Husqvarna" komandas svētdien "Zelta zirga" trasē Ķegumā ieņēma 12.vietu pasaules čempionāta sezonas devītā posma - Latvijas "Grand Prix" - sacensībās prestižākajā MXGP klasē.
19.mai 2019
Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Rockstar Energy Husqvarna" komandas svētdien Portugālē izcīnīja sesto vietu pasaules čempionāta sestajā posmā prestižākajā MXGP klasē.
12.mai 2019
Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Rockstar Energy Husqvarna" komandas svētdien Lomardijā, Itālijā, izcīnīja otro vietu pasaules čempionāta piektajā posmā prestižākajā MXGP klasē.
3.mar 2019
Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Rockstar Energy Husqvarna" komandas svētdien Argentīnā izcīnīja desmito vietu pasaules čempionāta pirmā posma sacensībās prestižākajā MXGP klasē.
27.sep 2018
Diemžēl Pasaules motokrosa čempionāta sezona priekšlaicīgi beigusies pērnā gada pasaules čempionam motokrosā MX2 klasē Paulam Jonasam no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas.
11.mai 2018
Pirms Keģuma trasē gaidāmā Latvijas Grand Prix motokrosā, piektdien, 11.maijā, aizvadīta preses konference.
9.apr 2018
Pasaules motokrosa čempionāta ceturtajā posmā, kas norisinājās Itālijā, "Red Bull KTM Factory Racing" komandas sportists Pauls Jonass pirmajā braucienā izcīnīja ceturto vietu, bet otrajā latvietis palika devītais, kas posmā deva piekto vietu.
26.dec 2017
Šī gada Latvijas gada populārākā sportista balvas ieguvējs Pauls Jonass ir bēdīgs, ka Gada balvā sportā tehniskais sports ir nodalīts atsevišķi no pārējā sporta un viņš cer, ka nākotnē tas mainīsies.
15.nov 2017
2017. gada pasaules čempions motokrosā Pauls Jonass nākamajā sezonā izvēlējies startēt ar 1. numuru, kā arī prognozē, ka viņa lielākais konkurents būs Hanters Lorenss. Savukārt divu gadu laikā latvietis plāno pāriet uz MXGP klasi.
11.sep 2017
Pirms motokrosa pasaules čempionāta pēdējā posma Pauls Jonass saglabā 41 punkta pārsvaru MX2 klasē, un viņam vajag vairs tikai deviņus punktus, lai kļūtu par pasaules čempionu.
12.aug 2017
Pasaules motokrosa čempionāta Šveices posmā kvalifikācijas sacensībās MX2 klasē trešo vietu guvis latvietis Pauls Jonass, kurš jau pirmajā aplī piedzīvoja kritienu. Uzvarēja viņa sīvākais konkurents Džeremijs Sīvers.
22.jūl 2017
Ar latviešu motosportista Paula Jonasa uzvaru šodien Čehijā, Loketas trasē noslēdzās pasaules motokrosa čempionāta posma kvalifikācijas sacīkstes MX2 klasē.