Pasaules kauss

14.jun
Latvijas sportists Mārtiņš Blūms piektdien Pasaules kausa posma sacensībās kalnu riteņbraukšanā (MTB) saīsinātajā krosā (XCC) ierindojās 12.pozīcijā.
17.mar
Norvēģijas sportists Juhanness Klēbo svētdien Fālunā Pasaules kausa distanču slēpošanā pēdējā posmā ieņēma pirmo vietu noslēdzošajās sacensībās 20 kilometru distancē brīvajā stilā ar kopēju startu, taču tas neliedza Lielo kristāla globusu izcīnīt viņa tautietim Harallam Āmunnsenam.
18.feb
Latvijas bobsleja pilota Emīla Cipuļa četrinieku ekipāža svētdien Altenbergas trasē Pasaules kausa bobslejā septītajā posmā izcīnīja dalītu pirmo vietu, kamēr Jēkaba Kalendas četrinieks ierindojās astotajā pozīcijā.
24.nov 2022
Šveices vīriešu futbola izlase ceturtdien Pasaules kausa finālturnīra G apakšgrupas pirmajā spēlē ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja Kamerūnas valstsvienību.
26.nov 2021
Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Insbrukas trasē Austrijā Pasaules kausa otrā posma sacensībās skeletonā divu braucienu summā ieņēma 11. vietu, bet Tomass Dukurs ierindojās 18.pozīcijā
21.nov 2021
Latvijas pilots Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Kristu Lindenblatu svētdien Pasaules kausa sezonu bobslejā četriniekiem iesāka ar izcīnītu piekto vietu.
21.nov 2021
Latvijas kamaniņu braucēji Elīza Tīruma, Kristers Aparjods, kā arī brāļi Juris un Andris Šici svētdien 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu trasē ieņēma ceturto vietu Pasaules kausa pirmā posma komandu stafetē.
17.jan 2021
Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītā ekipāža svētdien Sanktmoricā izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa sezonas otrajās četrinieku sacensībās, kamēr Ralfa Bērziņa kvartets palika 20.pozīcijā.
6.dec 2020
Latvijas čempions kamaniņu sportā Kristers Aparjods svētdien Altenbergā Pasaules kausa otrajā posmā izcīnīja bronzu, lai arī pirmajā braucienā uzrādīja tikai 13.rezultātu, kamēr par uzvarētāju tika kronēts titulētais vācietis Fēlikss Lohs.
12.jan 2020
Latvijas kamaniņu sporta komanda, kuras sastāvā bija Kendija Aparjode, Kristers Aparjods un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš svētdien Altenbergā izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa sezonas ceturtā posma stafetes sacensībās.
11.jan 2020
Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods sestdien Pasaules kausa ceturtajā posmā izcīnīja ceturto vietu Vācijā esošajā Altenbergas trasē.
11.jan 2020
Latvijas kamaniņu braucēji Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš sestdien Pasaules kausa (PK) ceturtajā posmā izcīnīja astoto vietu, kamēr titulētākais pašmāju divnieks Juris un Andris Šici ierindojās vien 12.pozīcijā.
8.dec 2019
Martins un Tomass Dukuri šodien Leikplesidas trasē ASV uzsāks jauno Pasaules kausa sezonu,bet jau otrās sacensības divu dienu laikā divniekos aizvadīs Oskara Ķibermaņa un Ralfa Bērziņa pilotētās bobsleja divnieku ekipāžas.
15.sep 2019
Francijas vīriešu basketbola izlase svētdien Pekinā izcīnīja bronzas medaļas Pasaules kausa izcīņā.
11.sep 2019
Francijas basketbola izlase trešdien sensacionāli pieveica ASV izlasi Pasaules kausa (PK) ceturtdaļfināla mačā.
5.sep 2019
Lietuvas vīriešu basketbola izlase ceturtdien cieta zaudējumu Pasaules kausa izcīņas mačā par pirmo vietu pirmā posma apakšgrupā, kamēr Grieķija svinēja uzvaru izšķirošajā duelī par ceļazīmi uz labāko sešpadsmitnieku.
4.mar 2019
Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars uzņemas atbildību par to, ka komandai neizdevās sasniegt šī gada Pasaules kausa finālturnīru, intervijā Latvijas Basketbola savienības (LBS) mājaslapā citēts speciālists.
18.jan 2019
Latvijas kamaniņu braucējs Gints Bērziņš piektdien Sanktmoricā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa ceturtajā posmā junioriem.
18.jan 2019
Latvijas vīriešu biatlona kvartets šodien Rūpoldingā piedalās Pasaules kausa izcīņas piektā posma 4x7,5 kilometru stafetē.