Ķekavas novada dome šodien, 11. jūnijā, piešķīra naudas balvu 5000 eiro apmērā ķekavietim Naurim Miezim par sasniegumiem Pasaules kausa izcīņā 3x3 basketbolā vīriešiem, kad Latvijas izlase pirmo reizi valsts vēsturē izcīnīja zelta medaļas.
Latvijas 3x3 basketbolisti Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Francis Lācis un Zigmārs Raimo cieta zaudējumu Parīzes olimpisko spēļu sacensību cīņā par bronzas medaļām. Latvija ar 18:21 zaudēja Lietuvai.
Uzvara Tokijas olimpisko spēļu piektajā mačā pret pasaulē spēcīgāko 3x3 basketbola komandu Serbiju jau tikpat kā bija rokā, taču Latvijas valstsvienība sākusi dāvināt dāvanas, kādēļ pretiniekiem izdevies saglabāt prefektu uzvarēto un zaudēto spēļu bilanci, pēc neveiksmes turnīrā teica Nauris Miezis.