Pentagons nākamo sešu mēnešu laikā pārskatīs ASV militāro klātbūtni Eiropā, jo Vašingtona vēlas, lai sabiedrotie pastiprina savu aizsardzību, ceturtdien NATO aizsardzības ministru sanāksmē Briselē paziņoja ASV aizsardzības ministrs Pīts Hegsets.
Polija vēlas pastāvīgu ASV militāro klātbūtni un ir gatava maksāt līdz diviem miljardiem dolāru, lai to nodrošinātu, liecina Polijas Aizsardzības ministrijas priekšlikums, kas nonācis Polijas ziņu portāla "Onet" rīcībā.