Latvijas izlase

1.nov 2016
Šodien tika prezentēti jaunie Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēļu krekli.
6.nov 2015
Liepājā notiekošo ''Euro Ice Hockey Challenge'' turnīru ceturtdien ar uzvaru Ērika Miļuna un Kārļa Zirņa vadībā iesākusi Latvijas valstsvienība, kas ar 5:4 sarežģītā cīņā pieveica ātro un enerģijas pilno Japānas izlasi. Pretinieki trīs reizes prata atspēlēties, bet izšķirošos vārtus divas minūtes pirms beigām guva Mārtiņš Karsums. Divi vārti šajā cīņā Edijam Brahmanim. Šodien mūsējie tiksies ar Baltkrieviju.
13.jun 2015
2016. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla A grupas spēlē Latvijas futbolisti šovakar savā laukumā izturēja 66 minūtes pret pērno pasaules bronzas medaļnieci Nīderlandi, taču tad ielaida divus vārtus ar četru minūšu intervālu un piekāpās ar 0:2.
29.apr 2015
Vācijas futbola klubs Minhenes "Bayern" paziņojis mediķu slēdzienu Arjena Robena traumai, kas vēsta par Nīderlandes izlases līdera sezonas priekšlaicīgām beigām. "Bayern" vēl priekšā Čempionu līgas izšķirošās spēles (pusfinālā pret "Barcelona"), bet Nīderlandes izlase būs spiesta bez Robena iztikt 12. jūnija spēlē Rīgā pret Latviju.
17.apr 2015
Gatavojoties 2015. gada pasaules čempionātam hokejā, kas 1. maijā sāksies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā, pārbaudes spēli aizvadīs Latvijas valstsvienība, kas pulksten 20:00 izbraukumā tiksies ar Norvēģiju. Tiešraide kanālā LTV7.
7.apr 2015
Vārtsargs Edgars Masaļskis un aizsargs Mārtiņš Gipters pievienojušies Latvijas izlases nometnei, vēsta Latvijas Hokeja federācija.
16.mar 2015
Gatavojoties 2015. gada pasaules čempionātam hokejā, kas laika posmā no 1. līdz 17. maijam norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā, šodien pirmo treniņu aizvadīja Latvijas valstsvienība. Laukumā kopumā devās 23 spēlētāji: trīs vārtsargi, deviņi aizsargi un 11 uzbrucēji.
10.mar 2015
1. maijā Latvijas hokeja izlase jau 19. reizi pēc kārtas startēs pasaules čempionāta elites divīzijā. Planētas meistarsacīkstes šogad risināsies Čehijā. Latvijas Hokeja federācija publiskojusi pārbaudes spēļu grafiku - pirms čempionāta ieplānoti astoņi mači.
13.aug 2014
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība (1-0) trešdien, 13. augustā, plkst. 20:15 Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Rīgas arēnā uzņems Slovākijas izlasi (0-1). Finālturnīram kvalificēsies grupu uzvarētājas un sešas no septiņām otro vietu ieguvējām.
29.mai 2014
Latvijas Basketbola savienības Treneru komisija apstiprinājusi vīriešu valstsvienības galvenā trenera Ainara Bagatska iesniegto kandidātu sarakstu startam augustā paredzētajā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.
21.mai 2014
Pēc pasaules čempionāta grupu spēļu noslēguma Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) publiskojusi izlašu spēka ranga sesto redakciju. Latvija no septītās pozīcijas noslīdējusi uz 11. vietu, bet tikmēr līderu trio saglabājas nemainīgs - Krievija, Kanāda, Zviedrija.
20.mai 2014
Otrās trešdaļas ievadā nonākot iedzinējos ar trīs vārtu deficītu, trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Latvijas izlase, kas ar 2:3 atzina Šveices hokejistu pārākumu, palaižot garām pēdējo iespēju kvalificēties 2014. gada pasaules čempionāta ceturtdaļfinālam. Latvijas valstsvienības rindās izcēlās Koba Jass un Zemgus Girgensons.
19.mai 2014
Pirmajā trešdaļā ielaižot divus vārtus 33 sekunžu laikā, 2014. gada pasaules čempionātā hokejā trešo zaudējumu piedzīvojusi Latvijas valstsvienība, kas ar 1:3 piekāpās mājinieces Baltkrievijas priekšā. Mūsējo rindās vienīgo rezultatīvo metienu izdarīja Artūrs Kulda, bet Kaspara Daugaviņa pēdējā minūtē gūtie vārti netika ieskaitīti, jo Gints Meija atradās vārtsarga laukumā.
19.mai 2014
Pirms pasaules čempionāta grupu spēļu pēdējām divām dienām Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) publiskojusi izlašu spēka ranga piekto redakciju. Latvija no ļoti augstās trešās vietas noslīdējusi uz 7. pozīciju, bet tikmēr līdere joprojām ir Krievija.
18.mai 2014
Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons saņēmis viena mača diskvalifikāciju, informē Starptautiskā hokeja federācija (IIHF). Latvijas sportists nevarēs piedalīties rīt paredzētajā spēlē ar Baltkrieviju.
18.mai 2014
Latvijas hokeja izlase Minskā gatavojas rītdienas mačam ar Baltkrieviju. Pagaidām nav zināms, vai rīt spēlēt varēs Zemgus Girgensons, taču treniņā redzētais liek domāt, ka ar NHL kluba Bufalo „Sabres” uzbrucēju mūsu izlases treneri drīzāk nerēķinās. Veiktas izmaiņas uzbrucēju virknējumos. Girgensona vietā rīt, visticamāk, spēlēs Koba Jass, kurš šodien slidoja melnā kreklā kopā ar Juri Štālu un Armandu Bērziņu. Izmaiņas ir arī citos uzbrucēju trijniekos, bet zināms, ka vārtu drošība rīt tiks uzticēta Edgaram Masaļskim.
14.mai 2014
Latvijas izlases hokejisti, trešdien viesojoties valsts vēstniecībā Baltkrievijā, ziedoja nūju un kreklus labdarībai.
14.mai 2014
Latvijas hokeja izlase aizvadījusi treniņu, gatavojoties rīt gaidāmajam mačam ar ASV izlasi. Treniņā uz ledus nepiedalījās vairāki mūsu komandas spēlētāji, kuri mačam ar ASV gatavojās svaru zālē. Daugaviņš spēlē ar Kazahstānu guvis visai spēcīgu kājas sasitumu, taču par spīti tam, pret ASV izlasi rīt spēlēs, sarunā ar portālu Sportacentrs.com apstiprināja mūsu izlases ārsts Jānis Kvēps.
13.mai 2014
Šovakar 2014. gada pasaules čempionātu hokejā turpinās Latvijas valstsvienība, pulksten 20:45 tiekoties ar Kazahstānas izlasi, kas divos mačos guvusi tikai divus vārtus un nopelnījusi vienu punktu. Pasaules čempionāta ietvaros komandas tikušās tikai divas reizes, abos gadījumos virsroku ņemot mūsējiem.
12.mai 2014
Jau rīt pret Kazahstānas izlasi Latvijas hokeja valstsvienības rindās gaidāma Jura Štāla atgriešanās. Viņš spēlē pret Somiju guva nepatīkamu galvas sasitumu, taču smadzeņu satricinājums, par kuru bija aizdomas, hokejistam tomēr nav konstatēts. „Jūtos diezgan labi, sajūtas ir labas,” pēc treniņa šodien teica uzbrucējs.