Pēdējās diennakts laikā veikti 2811 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 210 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, liecina slimību profilakses un kontroles centra sniegtā informācija.
"Duets Sandra" mūziķis Andris Brīnums sociālajā tīklā Facebook aicina "cilvēkus ar smadzenēm" nedoties un plānoto protesta akciju un sapulci, kas tiks organizētas Rīgas centrā.
Rīgā darbību šobrīd apturējušas vairāk nekā 30 viesnīcas, piektdien intervijā Latvijas Radio sacīja Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents Jānis Naglis.
Iedzīvotāji par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem ir jau saņēmuši reālus sodus, LTV raidījumā "Rīta Panorāma" pauda Rīgas pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka p.i. Andrejs Aronovs.
Otrdien Latvijā atklāti 712 jauni Covid-19 gadījumi, savukārt pieci sasirgušie miruši, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
Latvijā šogad novembra beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 7,4% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir tik pat, cik mēnesi iepriekš, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācija.
Šī gada beigās vai nākamā gada sākumā vakcīnu pret Covid-19 pieejamība būtu ļoti zema - līdz 20 000 devām, bet laika periodā no februāra līdz martam paredzēts saņemt vēl 100 000 devu, otrdien Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē paziņoja Zāļu valsts aģentūras (ZVA) direktors Svens Henkuzens.
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati liecina, ka situācija ar Covid-19 saslimstību pakāpeniski turpina pasliktināties, aptverot arvien lielāku Latvijas teritoriju. Palielinājies novadu un pilsētu skaits, kur kumulatīvā saslimstība ir liela - pārsniedz 100 gadījumus un 100 tūkstošiem iedzīvotāju - 94 (pirms nedēļas - 76). Visstraujākais saslimušo cilvēku skaita pieaugums novērojams Latgalē un Rīgā. Saslimšana pieaug arī Zemgalē. Arī Latvijas 14 dienu kumulatīvā tendence (426,7) ir pieaugusi gandrīz līdz Eiropas vidējam rādītājam, kas ir 473.
Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass, kurš pēc kontaktēšanās ar personu, kam atklāta inficēšanās ar jauno koronavīrusu, atrodas pašizolācijā, lūdzis Latvijas Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu pārstāvēt Igauniju šonedēļ paredzētajā Eiropas Savienības (ES) samitā.
Vairākus gadus Arhitektu grupa cenšas atdzīvināt ideju, ka Rīgai nepieciešams dzelzceļa apvedceļš, kas ilgtermiņā ļautu atrisināt problēmas ar apkaimju iedzīvotāju nokļūšanu centrā un dotu papildu platības pilsētas attīstībai, bet, lai gan ministrijām un pašvaldībām arhitektu ideja patīk, taču to attīstīt politiķi neuzņemas, šodien vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".
Latvija pārņems Eiropas Savienības (ES) noteikto nodokļu vajadzībām nesadarbojošos jurisdikciju sarakstu, liecina Finanšu ministrijas (FM) izstrādātais noteikumu projekts par zemu nodokļu vai beznodokļu valstīm un teritorijām.
Pagājušajā diennaktī Latvijā atklāti kopumā 686 Covid-19 gadījumi, savukārt septiņi sasirgušie miruši, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
Pagājušajā diennaktī Latvijā atklāti kopumā 930 Covid-19 gadījumi, savukārt 11 sasirgušie miruši, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
Spēkavīrs, kurš vairs nevar pacelt pat hanteli... Tā varētu teikt par Kristapu, kurš no augumā ražena, fiziski spēcīga vīra pusotra mēneša laikā pārvērties par cilvēku, kas ar grūtībām var noiet 100 metru, vēsta "jauns.lv".
Pēdējo trīs nedēļu laikā Covid-19 gadījumu skaits Latvijā pieaudzis par kopumā 96%, trešdien preses konferencē atklāja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs preses konferencē detalizētāk skaidroja stingrākos drošības pasākumus, kas paredzēti, lai ierobežotu Covid-19 straujo un nekontrolēto izplatību Latvijā.
Ministru kabinets otrdien nolēma Covid-19 izplatības ierobežošanas nolūkos pagarināt valstī izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 11.janvārim, otrdien pēc valdības sēdes masu mediju pārstāvjus informēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).