Fotogrāfs Jahavs Draizins jau ir kļuvis ievērojams ar savām oriģinālajām fotogrāfijām, kurās savā telefonā atrasto fotogrāfiju, viņš iemūžina pavisam reālās situācijās.
Fotogrāfiju apstrādes mākslinieks Takaoka ir izveidojis unikālu foto projektu, kurā leģendāras mākslas ikonas iemieso mūsdienu cilvēku un hipsteru tēlos.
Foto mākslinieks Džeims Popsijs savus darbus raksturo kā uzjautrinošus, jo viņam patīk savienot divas nesavienojamas lietas vienā fotogrāfijā. Viņš to dara izmantojot attēlu apstrādes programmas.
Ēdienu māksliniece Lela Mohamedi sociālajā medijā Instagram ir ieguvusi lielu popularitāti, publicējot fotogrāfijas, kurās parast ēdiens uz šķīvja tiek izrotāts multfilmu varoņu tēlos.
Fotogrāfs Aydın Büyüktaş ir pārsteidzis pasauli ar sirreālisma tehnikā veidotām fotogrāfijām. Līdz ar to tikai skatoties uz šīm fotogrāfijām ir grūti noteikt, kā tās ir veidotas, tomēr fotogrāfs atklāj, ka viena fotogrāfija ir salikta kopā no vairākām, lai radītu vēlamo efektu.
Kompānija "Sony" ir paziņojusi labākās fotogrāfijas konkursā "2017 Sony World Photography", kuras tālāk ir uzsākušas cīņu par pirmo vietu un lielās balvas iegūšanu. Katra fotogrāfija ir veidota ar īpašu rūpību un "zem tās" slēpjas stāsts. Vai spējat to saskatīt?
Fotogrāfs Franciss Doulrens ir aizrāvies ar interesantu fotografēšanas veidu. Viņš, izmantojot viedtālruni un iztēli, iemūžina "Disneja" multfilmu tēlus reālās dzīves situācijās.
Fotogrāfs Omārs Reba uzskata, ka skatoties uz cilvēka plaukstām var izstāstīt visu par viņa dzīvi. tieši tāpēc viņā ir izveidojis unikālu foto projektu, kurā iemūžinājis dažādu cilvēku plaukstas vairākās pasaules vietās.
Fotogrāfe Tunde Dorasa vienā no saviem jaunākajiem fotogrāfiju projektiem ir iemūžinājusi balerīnas dažādās Ungārijas galvaspilsētas Budapeštas vietās. Šādā veidā fotogrāfe pauž cieņu vienam no, viņasprāt, skaistākajiem dejas veidiem - baletam.
Jau trešo gadu pēc kārtas tika rīkots starptautisks melnbalto fotogrāfiju konkurss "B&W Child 2016". Šajā galerijā ir iespējams aplūkot labākās fotogrāfijas kategorijā "melnbaltās bērnu fotogrāfijas".
Šis foto projekts Francuā Durlēnam aizsākās kā joks. Tomēr šobrīd šis "joks" ir iecienīts sociālā medija Instagram saturs, kurā tiek attēlotas filmu ainas, kuras lieliski iederas reālās dzīves situācijās.
Šis ir interesants foto projekts, kurš tiek atainots sociālajā medijā Instagram. Šī projekta ietvaros tiek uzņemti fotoattēli ar cilvēkiem, kuri taisa selfijus visdažādākajās Eiropas vietās.
Žurnāls "National Geographic" nupat ir paziņojis laureātus viņu izsludinātajā starptautiskajā fotogrāfiju konkursā bērniem. Šajā galerijā apkopoti vairāku laureātu darbi, kas spētu sacensties arī ar profesionālu fotogrāfu darbiem.
Fotogrāfe Olīvija Fēliksa ir izveidojusi interesantu foto projektu, kura ietvaros viņa iedeva vienreizlietojamās kameras pieciem pankiem - bezpajumtniekiem Vīnē, lai iemūžinātu viņu patieso dzīvi.
Organizācijas "SkyPixel" labāko ar dronu uzņemto fotogrāfiju konkursam pieteicās 27 000 dalībnieku. Šajā galerijā ir apkopotas fotogrāfijas, kuras ir iekļuvušas uzvarētāju lokā.
Austriešu fotogrāfe Olīvija Feliksa ir izveidojusi foto projektu, kura nosaukums ir "Tu mani saprati nepareizi". Ar šo foto projektu viņa vēlas pievērst uzmanību tam, cik bieži cilvēki viens otru pārprot.
Fotogrāfs Paskāls Manaerts iepriekšējo 10 gadu laikā ir apceļojis teju visu pasauli un ir iepazinis dažādu valstu kultūras. Viņš nolēma izveidot īpašu foto projektu, kurā attēlota cilvēku dzīves ikdienišķa aina dažādās pasaules vietās.
Ungāru fotogrāfs Balints Alovits ir izveidojis oriģinālu foto projektu, kurā iemūžinātas Ungārijas galvaspilsētas Budapeštas ēku kāpņutelpas. Fotogrāfs stāsta, ka viņš vēlējies cilvēkiem parādīt arhitektūras skaistumu, kuram ikdienā nepievēršam uzmanību.
Cilvēka iztēlei nav robežu. Reizēm cilvēka prāts var iedomāties visapbrīnojamākās lietas, piemēram, kā izskatītos dzīvnieki, ja tie būtu kantaini. Kāds jauns mākslinieks no Indonēzijas tieši šādus iztēles augļus pārvērta reālās fotogrāfijās.