debesis

22.mai 2021
Ap plkst. 23.00 Rēzeknes pusē dzīvojošā Elīna izgāja no mājas un palūkojās augšup. Elīna iesteigusies mājā pēc dzīvesbiedra, un tad jau divatā brīnījušies par debesīs redzamo. Ģimenei lidojošos objektus izdevies iemūžināt arī vairākās fotogrāfijās, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
23.apr 2021
Vakar, 22. aprīlī, Igaunijas debesīs bija vērojami neparasti mākoņi. Ar fotogrāfijām un video sociālajos medijos dalījās Igauņu meteorologs.
7.apr 2021
Meteorologs Toms Bricis vietnē Facebook publicējis fotogrāfijas, kurās redzama, pēc viņa teiktā, neparasta un ne pārāk bieži novērojama dabas parādība.
3.apr 2021
Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis sociālajā medijā publicējis fotogrāfiju, kurā ir redzami neparastas formas mākoņi.
21.mar 2021
Vietējie Jakutijas iedzīvotāji Krievijā pirms nedēļas debesīs pamanījuši meteoram līdzīgu objektu, kurš dedzis Zemes atmosfēra, aiz sevi atstājot garu, oranžu "asti". Pēc tam gan mediji apgalvoja, ka redzamais varētu būt “kosmiskie atkritumi”, kas izmesti no Starptautiskās kosmosa stacijas.
9.jan 2021
Otrdien aculiecinieki ziņoja par novēroto Jelgavā - debesis klājuši neierastas formas mākoņi.
30.aug 2020
Sestdienas rītā Alsungas pusē novēroti mākoņi, kuriem īsti latviskā nosaukuma nav, stāsta sinoptiķis Toms Bricis.
23.sep 2019
Aizvadītajā nedēļas nogalē neparasts atgadījums noticis Indonēzijā, kur visas debesis pēkšņi iekrāsojušās sarkanā krāsā.
3.aug 2019
Sociālā tīklā Facebook grupā "Dabas foto" kāda Latvijas iedzīvotāja parādījusi, cik interesantu skatu debesīs viņai izdevies iemūžīnāt.
24.jun 2019
Otrdien Latvijā mākoņi daļēji aizklās debesis un kļūs par grādu siltāks, prognozē sinoptiķi.
13.nov 2018
Šī gada 27.oktobrī aculiecinieks Sandjego uzņēmis video, kurā redzams, kā debesīs Sandjego, ASV, redzami nezināmi lidojošie objekti.
3.jūl 2018
ASV, Alabamas štatā, kādas amerikānis nofilmējis neticamu skatu.
6.jun 2018
Šī gada 19. jūnijā lielākais asteroīds Vesta nonāks opozīcijā, pietuvojoties Zemei līdz 170,6 miljoniem kilometru, maksimumā sasniedzot aptuveni piektā zvaigžņlieluma spožumu (salīdzinājumam: Zeme atrodas vidēji 150 miljonu kilometru attālumā no Saules). Jau tagad tumšās nakts debesīs to iespējams saskatīt pat ar neapbruņotu aci. Nākamā reize, kad Vesta pietuvosies tik tuvu Zemei, būs pēc 2040. gada. Iepriekšējo reizi opozīcijā tā nonāca 2007. gadā, kad tā atradās 171,2 miljonu kilometru attālumā no Zemes. Iespēja mēģināt ieraudzīt Vestu ar neapbruņotu aci būs šogad no 5. jūnija līdz 16. jūlijam, bet maksimālo spožumu tā sasniegs tieši opozīcijas laikā 19. jūnijā.
6.jun 2018
Jau vairākus gadus Latvijā populāras ir tā dēvētās laternas. Ne reizi vien diskutēts par to, cik tās patiesībā mēdz būt bīstamas. Arī šoreiz kāds sociālā tīkla facebook lietotājs pastāstījis, ka tikai laimīgas sagadīšanās dēļ šādu laternu palaišana karstā laikā nebeidzās ar patiešām lielu traģēdiju.
24.apr 2018
18. aprīlī Rīgas debesīs fiksēti Undulus Asperatus jeb Žaka Īva Kusto mākoņi. Mākoņi atgādina skatu uz bangojošas jūras viļņiem no jūras dibena. Tā teikt, ir iespēja sajusties kā nirējam - ar aizrautu elpu skatīt aizraujošu skatu.
3.jan 2018
Šonakt labu laika apstākļu gadījumā debesīs būs novērojama Kvadrantīdu meteoru plūsma, informēja Latvijas Astronomijas biedrības (LAB) valdes priekšsēdētājs Māris Krastiņš.
14.dec 2017
Dīvains lidojošs objekts pamanīts debesīs virs Lielbritānijas. Kas tas bija patiesībā, lidmašīnas pasažierim tā arī neizdevās noskaidrot.
30.okt 2017
Svētdien, netālu no Novāras, aculiecinieki novērojuši brīnumskaistu saulrietu.
photo_camera
19.okt 2017
"Dārgie bērnu vecāki un bērni. Atcerieties vienu faktu - ja Jūs kaut ko palaižat debesīs, lai lido, atcerieties, ka tas kādā brīdī nokrīt atpakaļ uz zemes. Šo atradu šodien apsekojot Teiču dabas rezervātu," aicina Dagnis.
16.okt 2017
Šodien Londonas iedzīvotāji pamanījuši neparastu skatu- debesis virs pilsētas iekrāsojušās oranža krāsā. Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē twitter vēsta, ka šāds skaties radies vētras "Ofēlija" un Pireneju pussalā meža ugunsgrēku radušos pelnu dēļ.