"Bitcoin" vērtība šonedēļ pirmo reizi vairāk nekā divu gadu laikā pieauga virs 50 000 ASV dolāru, pateicoties investoru optimismam saistībā ar Amerikas Savienoto Valstu (ASV) varas iestāžu atļauju plašākai naudas vienības tirdzniecībai.
Aptuveni trīs ceturtdaļas cilvēku, kas iegādājušies kriptovalūtu "Bitcoin", zaudējuši savu naudu, liecina Starptautisko norēķinu bankas (BIS) veikta pētījuma dati.
Ķīnas centrālā banka piektdien paziņoja, ka visi finanšu darījumi, kas ietver kriptovalūtas, ir nelikumīgi, tādējādi radot triecienu digitālo valūtu darījumiem valstī.
Salvadora otrdien kļūst par pirmo pasaules valsti, kur kriptovalūta "Bitcoin" ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, neraugoties uz plašu skepsi un starptautiskiem brīdinājumiem par iespējamiem riskiem patērētājiem.
ASV elektromobiļu ražošanas uzņēmums "Tesla Motors" trešdien oficiāli sāka pieņemt kriptovalūtu "Bitcoin" kā maksāšanas līdzekli par automašīnu iegādēm.
Neskatoties uz virtuālo valūtu riskiem, tās nav plānots aizliegt ne Eiropā, ne Latvijā, toties uzraudzīt – gan. Nākotnē par peļņu, kas gūta no virtuālās valūtas rakšanas vai pārdošanas, visticamāk, būs jāmaksā nodoklis.
Rīdzinieku dibinātās "bitcoin" blokķēdes transakciju kompānijas "BitFury" vērtība tiek lēsta aptuveni 400 miljonu ASV dolāru apmērā, intervijā pastāstīja "BitFury" informācijas tehnoloģiju direktors Aleksejs Petrovs.
Jēlas universitāte apkopojusi 87 korporatīvo līderu domas dažādos pēdējā laikā aktuālos jautājumus un tikai vienā teju visiem domas bijušas vienādas, ziņo Bloomberg.
Grieķijas Augstākā tiesa trešdien atļāvusi izdot ASV par kibernoziegumiem aizdomās turēto Krievijas pilsoni Aleksandru Viņņiku, kuram Savienotajās Valstīs jāstājas tiesas priekšā saistībā ar apsūdzībām par vairāku miljardu dolāru atmazgāšanu ar virtuālo valūtu "Bitcoin".