Bērni

2.jūl
“Pētījumi pierāda, ka, lai mazi bērni pieņemtu dārzeni un tas iegaršotos, jauns dārzenis ir jānogaršo līdz 15 reizēm, līdz tas tiks pieņemts,” raksta extension.usu.edu.
30.jun
Kļuvis zināms, kad piedzimst bērni ar visaugstākajām intelektuālajām spējām. Pētījumu, lai to noskaidrotu, veica Amerikas Nacionālā ekonomisko pētījumu biroja speciālisti.
10.jun
Jūsu bērna peldkostīma krāsa var ietekmēt viņa drošību peldbaseinā vai pludmalē. Tā norāda ūdens drošības eksperti, kuri ir rūpīgi izpētījuši, kā peldkostīma tonis var ietekmēt bērna redzamību zem ūdens.
3.jun
"Pakalpojums ir limitēts un uz vienu bērnu izmaksas ir 7000 eiro," TV24 raidījumā "Dienas personība ar Veltu Puriņu" stāsta Rīgas valstspilsētas pašvaldības Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte.
21.apr
Jau kopš marta IKEA norisinās “Jauno vecāku rīti”, kas tapuši sadarbībā ar vecāku organizāciju “Mammamuntetiem.lv”.
17.apr
Pērn par vairāk nekā ceturto daļu pieaudzis bērnu skaits, kuru vecākiem pārtrauktas aizgādības tiesības, liecina Rīgas pašvaldības bāriņtiesas apkopotā informācija.
13.apr
Iepriecini bērnus ar neparastu un radošu izklaidi. Šādas ūdenskrāsas viņi vēl nebūs redzējuši, kur nu vēl izmantojuši! Laiks radīt jaunus mākslas darbus!
16.feb
Šodien "Rimi" Olimpiskajā centrā notiks turnīrs ar mērķi lauzt stereotipus par invaliditāti, aģentūru LETA informēja "Bērnu un jauniešu parasporta apvienība" (BJPSA).
13.feb
Kāda mamma vakar vietnē "Facebook" publicējusi satraucošu ziņu - viņas meitu centušies aizvilināt kāds pāris - vīrietis un sieviete. Iejaukusies garāmgājēja, un viss beidzies labi. Komentāros citi vecāki norāda, ka par pāri klejo brīdinājumi arī "Tik tok" platformā, un arī skolas aicinājušas uzmanīties.
30.jan
Mazi bērni pārsvarā ir apburoši un mīļi, viņi var jūs negaidīti apskaut, apgulties blakus, kad ir noguruši, smieties no sirds par sīkumiem, taču, kā jums apstiprinās ikviens mazu bērnu vecāks, viņi var darīt arī ne tik apburošas lietas, kā piemēram, sist, kliegt vai pat iekost.
8.dec 2023
Ar bērniem un Ziemassvētku dāvanām ir vienkārši. Bērni vienmēr zina, ko grib, un vēstule Ziemassvētku vecītim ir uzrakstīta laikus. Tomēr, ja vēlaties ne tikai iepriecināt, bet arī pārsteigt savu bērnu vai mazbērnu, piedāvāju nelielu ieskatu interesantās dāvanu idejās.
30.okt 2023
Kā pareizi disciplinēt savu bērnu? Tas ir mūžīgais jautājums vecākiem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir dusmīgs tīnis vai kliedzošs mazulis, censties nokontrolēt viņa temperamentu ir diezgan liels izaicinājums.
26.sep 2023
Par glābējsilītēs atstātajiem mazuļiem veselības iestādes vairs publiski neziņo, lai nodrošinātu bioloģisko mammu anonimitāti viņām jau tā emocionāli grūtajā situācijā. 14 gadu laikā vecāki atteikušies no 56 bērniem, atstājot šo mazuļus glābjēsilītēs, - otrdien vēsta “360TV ZIŅneši”.
26.sep 2023
Uztura speciālisti nosauc 10 pārtikas produktus, kuri stimulē smadzeņu darbību un var palīdzēt bērniem labāk koncentrēties mācībām.
25.sep 2023
Šodien Rīgā sāksies pieteikšanās Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu rudens brīvlaika nometnēm, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
23.sep 2023
Ideālajā pasaulē visas nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus būtu jāuzņem ar pilnvērtīgu uzturu. Bet cik daudzi mūsdienās patiešām dzīvo šādā pasaulē?
22.sep 2023
Uzturēšanās slimnīcā laikā vecāki un bērni visaugstāk vērtē saprotamu un skaidru komunikāciju - tā norādījuši 90,1% aptaujāto bērnu un 88,8% bērnu vecāku, liecina starptautiskā projekta "VoiCEs" laikā veiktās aptaujas dati.
17.sep 2023
Klāt ir skolas laiks, kas nozīmē izmaiņas bērnu ikdienā – jāatgriežas pie noteikta dienas režīma un jāatceras par pareizu un rūpīgu zobu higiēnu. Kādas ir biežākās kļūdas bērnu zobu higiēnā un kādi ir ieteikumi, lai bērnu zobi būtu veseli, stāsta eksperte, Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta Estētikas klīnikas zobārste Darja Ķīse un farmaceite Ilze Priedniece.
13.sep 2023
Kad runājam par izdegšanu, lielākoties tiek domāts par pieaugušiem cilvēkiem, kuri strādā algotu darbu. Taču ikdienas nodarbju līdzsvara zudums, pārslodze mācībās, brīvā laika deficīts mēdz piemeklēt arī skolas vecuma bērnus, kuri par izdegšanu signalizē pavisam citādā. Rehabilitācijas centra "Jaunķemeri" ergoterapeite Elza Sebre stāsta, kā uzsākot jauno mācību gadu, bērnam palīdzēt saglabāt veselīgu līdzsvaru starp mācībām, atpūtu un brīvā laika aktivitātēm.
10.sep 2023
Latvijā pēdējos gados pieaug tēvu aktīva loma bērnu audzināšanā, ko apliecina arī dati par paternitātes atvaļinājumu izmantojušo tēvu skaitu,  informē Labklājības ministrija (LM).