Alla Pugačova

11.jūl
Dziedātāja Alla Pugačova ieradusies Jūrmalā.
9.jūl
Estrādes dīva Alla Pugačova, izlasot ziņas par Krievijas armijas sabombardēto bērnu slimnīcu Kijivā, nespēja klusēt.
8.jūl
Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova kopā ar saviem diviem bērniem pārvāksies no Kipras uz Latviju, raksta "15min.lt". Viņas vīrs, humorists Maksims Galkins ģimenei pievienosies vēlāk.
20.jun
Slavenā krievu dziedātāja Alla Pugačova, kura nosoda Putina režīmu un kopā ar ģimeni emigrēja uz Izraēlu, pavadīja atvaļinājumu Kiprā. Veselības problēmu dēļ viņai saulaino salu nācās pamest, tomēr viņa neplāno atgriezties Izraēlā, raksta UNIAN.
12.jun
Krievu dziedātājs Filips Kirkorovs, kurš pazīstams kā Putina atbalstītājs, aizsūtījis savus bērnus uz ārzemēm, raksta tv3.lt.
8.mai
Humorists Maksims Galkins sociālajos tīklos izrādīja netīrību savā un Allas Pugačovas mājā pēc zvaigznes jubilejas.
11.apr
Krievu humorists Maksims Galkins, kurš publiski nosoda karu Ukrainā, un viņa sieva Alla Pugačova sociālajos tīklos pievērsa uzmanību mazas ukraiņu meitenes video vēstījumam, kurā viņa pateicās pārim par atbalstu viņas valstij.
10.mar
Putina atbalstītājs, Krievijas dziedātājs Stass Mihailovs ir izteicies, ka visi Krievijas mākslinieki, kas izbraukuši uz dzīvi ārzemēs, atgriezīsies Krievijā, lūdzoties uz ceļiem.
4.mar
Alla Pugačova aicinājusi savus sekotājus nepadoties, kā arī novēlēja mieru, atzīmējot pavasara iestāšanos, raksta "dialog.ua".
27.feb
Humorists Maksims Galkins nesen vietnē "Instagram" publicējis sievas Allas Pugačovas foto. Bildē uzmanību piesaista Allas netikums, ar kuru viņa cīnās jau ilgus gadus.
26.feb
Krievijas pilsētās Irkutskā, Krasnojarskā, Novosibirskā un Bratskā kara atbalstītāji atcēla dziedātājas Kristīnas Orbakaites koncertus. Par to RIA ziņo koncertu norises vietu pārstāvji.
22.feb
Krievijas Valsts domes deputāts Dmitrijs Gusevs ierosināja apsvērt iespēju konfiscēt humorista Maksima Galkina un dziedātājas Allas Pugačovas ģimenes pili saskaņā ar jauno likumu par mantas konfiskāciju “ārvalstu aģentiem”, vēsta Krievijas mediji.
28.dec 2023
Raimonda Paula vecākā mazmeita Annamarija atklājusi ko iepriekš nezināmu par sava vistuvākā cilvēka - vecmāmiņas Lanas - veselību un tikšanos ar Krievijas dīvu Allu Pugačovu neilgi pirms nāves, vēstīts Laumas Lapsas materiālā "Šie Ziemassvētki būs citādāki" izdevumā "Privātā Dzīve".
26.dec 2023
Alla Pugačova ar ģimeni Izraēlā nodzīvoja pusotru gadu un, tur pasliktinoties situācijai, oktobrī pārcēlās uz dzīvi Kiprā. Tagad Pugačova un viņas vīrs Maksims Galkins ar bērniem dzīvo savos apartamentos Limasolas dzīvojamajā kompleksā. Pēc īpašuma iegādes šajā valstī abu bērni - Liza un Harijs - varēja iegūt Eiropas pases.
19.dec 2023
Vienā no saviem koncertiem humorists Maksims Galkins atzina, ka viņš ir sācis skaidrāk izjust vajadzību it visā ierobežot savu apetīti.
9.nov 2023
31. oktobrī Alla Pugačova publicēja vēsti vietnē Instagram - pēdējo reizi viņa priecēja savus fanus ar fotogrāfiju 23. jūnijā. Ko pauž dziedātāja savā vēstījumā?
5.nov 2023
Pirms dažām dienām tika ziņots, ka Alla Pugačova bez bērniem un vīra ieradusies Maskavā un devusies uz savu pili ciematā Grjazi. Šodien Maksims Galkins savā Instagram kontā ievietojis fotogrāfiju, kurā redzams kopā ar primadonnu - viņi atrodas Siguldā.
5.nov 2023
Atsaucoties uz Krievijas propogandas medijiem, unian.net vēsta, ka 3.novembrī Alla Pugačova viena - bez bērniem un vīra ieradusies Maskavā un devusies uz savu pili ciematā Grjazi.
26.okt 2023
Dziedātāja Laima Vaikule pēc Hamās kaujinieku uzbrukuma Izraēlai nekavējoties zvanījusi Maksimam Galkinam un viņa sievai dziedātājai Allai Pugačovai. Par to, ko zvaigznes savā starpā pārrunāja, Vaikule dalījās 23. oktobra intervijā YouTube kanālā “I Gryanul Grem”.
10.aug 2023
Izdevums "Privātā Dzīve" raksta, ka Laimas Vaikules izskanējušajā mūzikas festivālā "Laima Rendezvous Jūrmala", galvenā viešņa bija krievu estrādes primadonna Alla Pugačova.