Kriptovalūtas "Bitcoin" vērtība ceturtdien pirmoreiz pārsniedza 100 000 ASV dolāru atzīmi cerībā, ka jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps pēc savas inaugurācijas janvārī veiks pasākumus kriptovalūtu regulējuma samazināšanai.
Aizsardzības ministrs Andris Sprūds (P) ir vērtējis iespēju izveidot profesionālo vidusskolu ar militāru ievirzi Latgalē, kas būtu veidota pēc Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas parauga, stāsta Aizsardzības ministrija.
Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic", sadarbojoties ar uzņēmumu papildu ienākumu veicināšanā "Plusgrade", piedāvās jaunu pakalpojumu, kas pasažieriem ļaus paaugstināt esošo lidojumu no ekonomiskās klases uz biznesa klasi, izmantojot solīšanas metodi noteiktā cenu diapazonā, informē "airBaltic" pārstāvji.
Latvijas ārlietu ministre Baiba Braže (JV) ceturtdien pameta zāli, kad uzrunu Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Ministru padomes sanāksmē Maltā sāka Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, liecina ieraksts Ārlietu ministrijas (ĀM) tviterī.
Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumā, kas paredz uz deviņiem mēnešiem atlikt obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanu visiem transportlīdzekļiem, kas ir reģistrēti, tostarp arī tiem, kas satiksmē piedalās sezonāli, stāšanos spēkā.
Ņemot vērā ģeopolitisko situāciju, valdība nevar atļauties politisko nestabilitāti, Saeimas sēdē debatēs pirms nākamā gada budžeta pieņemšanas sacīja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).
Aizvadītajā nedēļā gripas izplatība Latvijā nedaudz pieaugusi, saglabājoties zema, tomēr ar apstiprinātu Covid-19 diagnozi apmēram divu mēnešu jeb deviņu nedēļu laikā miruši 52 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
Vairākas organizācijas vērsušās pie Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un Saeimas deputātiem ar lūgumu rast papildu finansējumu mācību līdzekļu iegādei.
Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka izlaidīs nākamos divus Pasaules kausa izcīņas posmus un sezonu sāks decembra beigās "Tour de Ski", informē sportistes pārstāvis Ivars Bācis.
Latvija atbalsta izmaiņas Eiropas Savienības (ES) regulējumā, kas paredz visā ES panākt autovadītāja apliecības atņemšanu par smagiem ar ceļu satiksmes drošību saistītiem pārkāpumiem, kuri izdarīti dalībvalstī, kas nav dalībvalsts, kura izdevusi pārkāpēja vadītāja apliecību, aģentūrai LETA norādīja Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvji.
"Latvijas Televīzijas" (LTV) lēmums pārtraukt sadarbību ar sporta komentētāju Anatoliju Kreipānu nav saistāms ar viņa vecumu, aģentūrai LETA uzsvēra LTV Mārketinga un komunikācijas daļas direktore Anita Jansone.
Par opozīcijas deputāta Aināra Šlesera (LPV) iesniegto priekšlikumu 2025.gada valsts budžeta projektā, kuru kā pirmo no 311 iesniegtajiem vērtēja Saeima, parlamentārieši debatē jau vairāk nekā stundu.
Nacionālās apvienības (NA) vadības maiņa nav saistīta ar šķelšanos partijā, ceturtdien intervijā Latvijas Radio pauda Saeimas deputāte, bijusī ekonomikas ministre un NA priekšsēdētājas amatam nominētā Ilze Indriksone.
Sīrijas nemiernieki trešdien aplenca valsts vidienes pilsētu Hamu no trim pusēm, paziņoja Londonā bāzētā nevalstiskā organizācija "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR).
Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki atkāpies no ULEB Eirolīgas kluba Boloņas "Virtus" galvenā trenera amata, vēsta Itālijas mediji TRC un "Gazzetta dello Sport".
Baltijas valstu iebildumu dēļ Malta trešdien, pirms Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) sanāksmes, anulējusi Krievijas Ārlietu ministrijas preses sekretāres Marijas Zaharovas vīzu, atsaucoties uz avotiem diplomātu aprindās, vēsta Vācijas ziņu aģentūra DPA.
Gruzijā septīto nakti pēc kārtas tūkstošiem cilvēku protestējuši pret valdības ierosinājumu atlikt sarunas par iestāšanos Eiropas Savienībā (ES) līdz 2028.gadam.