Prokurors ar trim starptautiskas pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpšanas shēmas dalībniekiem panācis vienošanos par vainas atzīšanu, un to apstiprinājusi Ekonomisko lietu tiesa, sodot viņus ar cietumsodu, probācijas uzraudzību un lieliem naudas sodiem, kā arī piedzenot 2,68 miljonus eiro, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Prokurors ar prokurora iesniegumu un protestu pieprasījis novērst nelikumīgas valsts zemes privatizācijas sekas Kuldīgā, Jelgavas ielā 45, bijušās rūpnīcas "Vulkāns" ražošanas kompleksa ēkās, aģentūru LETA informēja prokuratūrā.
Eiropas platuma dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" projekta koordinēšanai un īstenošanai izveidotais trīs Baltijas valstu kopuzņēmums "RB Rail" šogad ir saskāries ar pamatīgu kritiku par savu budžetu.
Minhenes lidostā ceturtdienas vakarā tika atcelti aptuveni 20 avioreisi dronu dēļ, kas bija redzēti tās tuvumā, piektdienas rītā paziņoja Vācijas policija.
Krievijas kūrortpilsētā Sočos ceturtdien skanēja dronu trauksmes sirēnas drīz pēc diktatora Vladimira Putina runas, kurā tika klāstīts par karu Ukrainā un citiem jautājumiem.
Vidējā biokurināmā cena Latvijā gaidāmajā apkures sezonā sasniedz 20,6 eiro par megavatstundu (MWh), un tas ir par 5% mazāk nekā iepriekšējā apkures sezonā, aģentūrai LETA norāda starptautiskās biokurināmā biržas "Baltpool" pārstāvji.
Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrībai (LVSADA) arī pēc otrās izlīgšanas komisijas sēdes ar Veselības ministriju (VM) nav izdevies panākt vienošanos par darba samaksas palielināšanu, informēja arodbiedrības priekšsēdētāja vietniece Līga Bāriņa.
Igaunijas Iekšlietu ministrija pēc ārlietu ministra Margusa Cahknas ierosinājuma no ceturtdienas ir noteikusi iebraukšanas aizliegumu Krievijas reperim Denisam Roziskulam, kas pazīstams ar skatuves vārdu "Kamazz", jo viņš paudis atbalstu Krievijas agresijai pret Ukrainu.
Saeimas opozīcijas partija Nacionālā apvienība (NA) prasa iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (JV) skaidrot situāciju ar pilsonības atņemšanu Pjotram Avenam.
Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderiem neformālajā samitā Kopenhāgenā neizdevās panākt progresu sarunās par Eiropā iesaldēto Krievijas aktīvu 140 miljardu eiro vērtībā izmantošanu palīdzības sniegšanai Ukrainai, vēsta laikraksts "Financial Times".
Brīvdienās un nākamās darba nedēļas sākumā Latvijā gaidāmi izteikti rudenīgi laika apstākļi, kurus noteiks aktīvs ciklons, kas pakāpeniski nāks no rietumiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Tiesvedībā starp bijušo "PNB" bankas īpašnieku Grigoriju Guseļņikovu un Latviju valsts pēdējā gada laikā par juridiskajiem pakalpojumiem izdevusi 190 968 eiro, aģentūrai LETA atklāja Valsts kancelejas pārstāve Madara Sakoviča.
Polijā aizturēts Krievijas militārā izlūkdienesta (GRU) aģents, kas tiek turēts aizdomās par teroraktu gatavošanu trīs Eiropas Savienības (ES) valstīs, ceturtdien vēsta laikraksts "Gazeta Wyborcza".
Saeimas deputāti skatīšanai Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā ceturtdien nodeva grozījumus Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, kas paredz izmaiņas, kuru mērķis ir veicināt vietējā satura izplatīšanu televīzijā, īpaši valsts valodā, un nodrošināt vienlīdzīgus noteikumus televīzijas programmu izplatīšanas pakalpojumu sniedzējiem.
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis ar brīvības atņemšanu nesaistītus drošības līdzekļus šonedēļ aizturētajiem Rīgas Centrāltirgus darbiniekiem.