Otro gadu pēc kārtas “Arēna Rīga” uzņēma Latvijas kausa finālu, kurā tikās “Mogo” un “Kurbads”. Iepriekšējā gadā saspringtā cīņā kausu izcīnīja “Mogo”, un arī šoreiz momentiem bagātā spēlē uzvarēja “Mogo”, kas pieveica pretiniekus ar 3:2.
Hohfilcenes trasē Austrijā pasaules čempionāta medaļas sadalītas arī sieviešu stafetē. Pirmo vietu ieguva galvenā favorīte Vācija, bet sudrabu un bronzu izcīnīja attiecīgi Ukrainas un Francijas biatlonistes.
Pirmā starptautisko sacensību nedēļa 2018. gada Olimpisko spēļu trasē Phjončanā, Dienvidkorejā, piektdien, 17. februārī, sākusies ar Nāciju kausa sacensībām. Labākais rezultāts – bronzas godalgas - Andrim un Jurim Šiciem, kā arī 8. Viessmann Pasaules kausa posmam kvalificējušies visi Latvijas sportisti.
Uzvaru Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) kausa astotdaļfināla atbildes spēlē svinēja Reiņa Pekmaņa pārstāvētais “Lindemans AALST” atkārtoti pārspēja franču “Arago de Sete” (3:0), tādējādi iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā.
Šovakar kļūs zināmi 2016./17. gadu sezonas Latvijas kausa ieguvēji hokejā. Finālmačā par trofeju savā starpā spēkosies komandas, kuru tikšanās pēdējo gadu laikā kļuvušas par pašmāju hokeja klasiku, proti, "Mogo" un "Kurbads". Vai "Mogo" iegūs kausu savā īpašumā otro gadu pēc kārtas? Vai tomēr savu pirmo trofeju pēc iekļaušanas valsts spēcīgāko klubu saimē izcīnīs "Kurbads"? Mača sākums "Arēnā Rīga" pulksten 19:30. Tiešraide kanālā LTV7.
Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pašreizējā Stenlija kausa īpašniece Pitsburgas "Penguins", kuras sastāvā ar trim (1+2) punktiem izcēlās Sidnijs Krosbijs, savā laukumā ar 4:3 uzveica Vinipegas "Jets". Tādējādi "Penguins" kapteinis kļuva par 86. spēlētāju līgas vēsturē, kam izdevies sasniegt 1000 rezultativitātes punktu atzīmi.
Nacionālajā hokeja līgā (NHL) otro uzvaru pēc kārtas un ceturto panākumu pēdējās sešās spēlēs, spēlējot bez savainotā Zemgus Girgensona, šonakt izcīnīja Bufalo "Sabres", kas savā laukumā ar 2:0 pārspēja līgas pēdējās vietas īpašnieci Kolorado "Avalanche".
Rīgas "Dinamo" sezonas priekšpēdējā mačā tiekas ar Arta Ābola vadīto Toljati "Lada", kuras vārtus sargā Edgars Masaļskis, bet pirmo aizsargu pāri veido Kristaps Sotnieks. Savukārt laukuma saimnieku vārtos Jānis Kalniņš. Rīdzinieki ir pēdējie rietumos, bet "Lada" ir priekšpēdējā austrumos.
Šajās dienās Rīgā, lai pārliecinātos par pilsētas, kā arī hokeja haļļu gatavību 2021. gada pasaules čempionāta iespējamajai rīkošanai, viesojas Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) pārstāvji Igors Ņemčeks un Peters Fošberjs.
Andrejs Rastorgujevs pasaules čempionātā biatlonā Austrijā ieņēma 56. vietu 20km klasikā, kas neļāva viņam iegūt vietu distancē ar masu startu. Vēsturisku uzvaru izcīnīja ASV veterāns Lauels Beilijs, kamēr Martēns Furkads, klasikas čempions pēdējos četros gados pēc kārtas, ieguva bronzu.
Ceturtdien ar 20 kilometru individuālo distanci jeb biatlona klasiku turpināsies 2017. gada pasaules čempionāts biatlonā, kas norisinās Hohfilcenē (Austrija). Klasikā startēs Andrejs Rastorgujevs (14.), Daumants Lūsa (34.) un Ilmārs Bricis (79.). Sacensību sākums plkst. 15:30 pēc Latvijas laika.
Ievadot pēdējo nedēļu sezonā, Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" šovakar pulksten 19:30 uzņems Toljati "Lada", kuru trenē Artis Ābols, vārtus sargā Edgars Masaļskis, bet aizsardzību cementē Kristaps Sotnieks.
Kristaps Porziņģis guva 11 punktus pret "Thunder", taču tam viņam bija nepieciešami 13 metieni no spēles. "Knicks" ar Porziņģa un Karmelo Entonija palīdzību mača pirmajā pusē ieguva pat 17 punktu pārsvaru, taču turpinājumā nespēja apturēt sezonas 27. "triple-double" savākušo Raselu Vestbruku un zaudēja ar 105:116. Porziņģis pēc spēles medijiem izteicās, ka viņu mocījušas vēdera problēmas.
Kristaps Porziņģis guva 11 punktus pret "Thunder", taču tam viņam bija nepieciešami 13 metieni no spēles. "Knicks" ar Porziņģa un Karmelo Entonija palīdzību mača pirmajā pusē ieguva pat 17 punktu pārsvaru, taču turpinājumā nespēja apturēt sezonas 27. "triple-double" savākušo Raselu Vestbruku un zaudēja ar 105:116. Porziņģis pēc spēles medijiem izteicās, ka viņu mocījušas vēdera problēmas.
Pagājušā gada finālistu duelī šodien "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē "Valmiera/Ordo" astoņu uzvaru sēriju pārtrauca "VEF Rīga" vienība, kura izbraukumā pārspēja valmieriešus ar rezultātu 95:90
Latviešu skeletonists Tomass Dukurs, kurš pirms divām nedēļām Pasaules kausa septītajā posmā izcīnīja dalītu ceturto vietu, materiāla pārkāpuma dēļ diskvalificēts no šī etapa, raksta ziņu aģentūra LETA.
Jamaikiešu sprinteris Juseins Bolts un amerikāņu vingrotāja Simona Bailsa atzīti par aizvadītā gada labākajiem sportistiem prestižajā "Laureus" balvu pasniegšanas cermonijā, kas otrdien notika Monako.
Austrijas pilsētā Hohfilcenē turpinās pasaules čempionāts biatlonā, un Latvijas izlases līdere Baiba Bendika 15 kilometru individuālajā distancē sakrāja četras soda minūtes un ierindojās 65. vietā, kamēr par uzvarētāju kļuva Vācijas sportiste Laura Dālmeiera.
Karmelo Entonijs nedēļas nogalē vēlas pavadīt laiku ar ģimeni un labprāt redzētu Kristapa Porziņģa piedalīšanos NBA zvaigžņu spēlē, sacenšoties savainotā "Cavaliers" basketbolista Kevina Lava vietā, otrdien, 14. februārī, ziņoja "New York Daily News" žurnālists Daniels Poppers.
Latvijas garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka arī šogad piedalīsies Bostonas maratonā, kas paredzēts 17. aprīlī, vēsta organizatori. Bostonas maratons ir senākais maratons pasaulē, un tas norisināsies jau 121. reizi.
Trešdien Hohfilcenē (Austrija) ar 15 kilometru individuālo distanci jeb biatlona klasiku turpināsies 2017. gada pasaules čempionāts biatlonā. Sacensību sākums plkst. 15:30 pēc Latvijas laika. Baiba Bendika startēs septītā, Žannai Juškānei šoreiz 31. starta numurs. 20 kilometru klasika vīriešiem plānota ceturtdien.
Šodien UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla pirmajā spēlē "Barcelona" viesos bez jebkādiem variantiem ar 0:4 kapitulēja pret PSG. Parīzes komandas labā trīs no četriem vārtiem guva futbolisti, kuriem šodien dzimšanas diena - divus Anhels di Marija, bet vienus Edinsons Kavani. Tagad "Barcelona" no izstāšanās var glābt tikai brīnums.