28 gadus vecie Džeisons Berders un Ādams Kings sazāļoja ar narkotikām 16 gadus veco Meganu Banisteri. Pēc tam vīrieši ievietoja "Snapchat" jaunieti pazemojošas fotogrāfijas, kamēr viņa mira no pārdozēšanas. Noziedznieki novietoja bezsamaņā esošo Meganu mašīnā un vēl 4 stundas braukājās apkārt.
Par godu valsts svētkiem raidījumā "La Dolce Vita. Ar Roberto" 17. novembrī viesosies Klāvs Kalniņš. Atklātā sarunā ar raidījuma vadītāju Klāvs dalīsies atmiņās par bērnību, kā arī atklās, kādu lomu ēdiens spēlējis viņa attiecībās.
Holivudas zvaigzne Kristians Beils jau izsenis slavens ar nežēlīgu attieksmi pret savu ķermeni mākslas dēļ. Tagad pamatīgas pārmaiņas viņš piedzīvojis atkal...
Tieslietu ministra Dzintara Rasnača dēls Kārlis Jēkabs kļuvis par modeli - mācības skolā 18 gadīgais puisis apvieno ar defilēšanu pa mēli modes skatēs, raksta izdevums "Kas Jauns".
26 gadus vecais Braiens Entonijs Bouens no Velsas uzmācās pusaudzēm, izmantojot sociālos tīklus. No cietuma pedofilu paglāba mazais augums. Tiesa nosprieda, ka pundurim būs pārāk grūti sēdēt cietumā, raksta "Daily Mail".
Latvijas pilsoņi no 18 gadu vecuma varēs brīvprātīgi pieteikties dienestam Nacionālo bruņoto spēku (NBS) rezervē un apgūt noteiktu militārās apmācības kursu. To paredz papildinājumi Militārā dienesta likumā, ko Saeima ceturtdien, 16.novembrī, pieņēma galīgajā lasījumā.
Latvijas valsts 99. dzimšanas dienas priekšvakarā dziedātāja Aleksandra Špicberga un horeogrāfs Agris Daņiļēvičs dāvina jau savu trešo videostāstu Latvijai. Šoreiz tā ir suitu novadā pierakstītā latviešu tautas dziesma: „Lūdzu Dievu, lūdzu Laimi" Kārļa Auzāna apdarē.
15.novembrī Liepājā Pašvaldības policijas darbinieki aizturēja 1991.gadā dzimušu sievieti, kura bija reibuma stāvoklī, un kopā ar viņu bērna ratiņos atradās 2016.gadā dzimusi meitenīte, raksta "liepajniekiem.lv"
11. novembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirknī tika saņemta informācija par vīrieti, kuram nodarīti smagi miesas bojājumi.
Ceturtdien daudzviet Latvijā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Aculiecinieki jau ziņo par ceļu satiksmes negadījumiem, kas notikuši uz ceļiem.
Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes datiem, Jūrmalā no janvāra līdz septembrim par 22% pieaudzis tūristu skaits, salīdzinot ar to pašu periodu pērn.
Vakar Iecavā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kurā dega septiņas vieglās automašīnas un viens mikroautobuss, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
"Jau vakar rakstījām par apsekošanas rezultātiem, kuros konstatējām vienkārši necilvēcīgos apstākļus, kādos spiesta mitināties Austras kundze (vārds mainīts) no Latgales puses!" raksta labdari.
Kā iepriekš ziņojām, Latvijā pazīstamais ārsts - traumatologs un ortopēds Arnolds Skirmanis - ir nonācis nelaimē un cīnās par savu dzīvību. Sieva Agnese sniegusi informāciju par ārsta veselības stāvokli.
Kārtējo reizi sociālajos tīklos uzmanību piesaistījusi krievu kultūriste Natālija Kuzņecova, kura sociālajā tīklā instagram publicējusi desmitiem bilžu, kurās redzamas viņas ķermeņa iespaidīgās aprises.