Ceturtdien milzīgs ugunsgrēks izpostījis kādu vafeļu rūpnīcu Briselē. Britu raidsabiedrība BBC vēsta, ka dūmi no ugunsgrēka bijuši redzami teju visā pilsētā.
Ne reizi vien sociālo tīklu lietotāji uzņēmuši foto, kuros redzams, ka vienas un tās pašas preces Latvijā un citās Eiropas Savienības valstīs maksā dažādi. Arī šoreiz kāds pircējs iemūžinājis, ka, piemēram, iecienīto kārumu Vācijā var nopirkt par diviem eiro lētāk.
Novembra ceturtajā ceturtdienā ASV tiek atzīmēta Pateicības diena. Šī ir diena, kad ar tradicionālo svētku runu uzstājas ne vien valsts prezidents, bet ģimenes lokā tiek ieturētas īpašas svētku maltītes, kur viens no galvenajiem elementiem ir galdā celtais tītara cepetis.
Par nakti, kas pavadīta kopā ar balerīnu un aktrisi Anastasiju Voločkovu, vīrieši esot maksājuši 15 000 dolāru. Tā Krievijas televīzijas kanālā NTV paziņoja biznesa lēdija Olga Leibmane. Raidījuma ieraksts ir publicēts video vietnē Youtube.
Jau vairākas nedēļas skatītājiem ir iespēja vērot notikumus šovā "Caur ērkšķiem uz...". Arī šodien, kad tiek demonstrēta sociālā raidījuma jaunākā sērija, būs iespējams redzēt, kā tad kolorītās dāmas reaģē, ja agrā rīta stundā viņas pamodina negaidītas viešņas.
19. novembrī īsi pirms pulksten 17.30 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu zēnu no Lietuvas, kurš vecpilsētas ielās bija apmaldījies. Zēnu ievērojusi kāda sieviete, kura nolēmusi izsaukt Rīgas pašvaldības policiju.
Pasaules Ekonomikas forums paredz – mūsdienu jaunieši dzīves laikā mainīs profesijas vismaz septiņas reizes, turklāt piecas no šīm profesijām vēl nemaz neeksistē
Tuvākajās dienās nav gaidāmas būtiskas laika apstākļu izmaiņas un saglabāsies rudenīgs laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Svētdien, 2017. gada 26. novembrī saistībā ar Mirušo piemiņas dienas pasākumiem, lai nodrošinātu ērtu pasažieru nokļūšanu līdz Rīgas teritorijā esošajām kapsētām, Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos tiks organizēti papildu reisi, kā arī atsevišķos maršrutos tiks norīkoti lielākas ietilpības transporta līdzekļi.
Šodien lielā teritorijas daļā, pārsvarā centrālajos un austrumu rajonos, nokrišņi - sniegs pāries lietū. Vietām atkala - ceļi būs apledojuši. Pēcpusdienā bez ievērojamiem nokrišņiem. Dienvidaustrumu vējš, piekrastē brāzmains. Maksimālā gaisa temperatūra 0...+6°.
Šī gada 1. decembrī iznāks pāragri mūžībā aizgājušās Aijas Eriņas albums "Par martu, maiju un decembri", kurā būs iekļautas 11 dziesmas. Albuma kodolu veido A. Eriņas un Valda Metlāna pēdējo trīs gadu laikā kopīgi komponētās dziesmas ar Ojāra Vācieša un Klāva Elsberga dzeju, kā arī A. Eriņas tekstiem.
Ādas struktūras stiprināšana un aizsardzība pret laikapstākļu negatīvo ietekmi ir īpaši svarīga gada aukstajā laikā. "Amway" skaistuma eksperts Andžejs Savickis iesaka vienkāršus padomus, kā katrs pats var parūpēties par savu sejas ādu ziemā.
Saeima šodien pieņēma nākamā gada valsts budžetu, kurā ieņēmumi plānoti 8,75 miljardu eiro apmērā, bet izdevumi - 8,95 miljardu eiro apmērā. Nākamā gada budžetā lielākais līdzekļu pieaugums ir paredzēts veselības aprūpei, savukārt aizsardzības jomas budžets sasniegs NATO prasītos 2% no iekšzemes kopprodukta (IKP).