"Twitter" riktīgi sacepas par kādu vegāniem domātu produktu; "Kas par ķīmiju tur ir iekšā?"

© pixabay.com

Cilvēks nopircis majonēzi, bet tikai pēc tam japauš, ka šis produkts ir bez olām un domāts tieši vegānu galdam. Milzīgs ir viņa sašutums.

ieraksts "Twitter": Vai es varu sūdzēties PTAC par to, ka Spilva tirgo majonēzi, kurai tikai maziem burtiņiem uzrādīts, ka tas ir vegānu mēsls? Kur lai lieku majonēzi bez olām? Kas par ķīmiju tur ir iekšā??"

PTAC komentē: "Labdien! Saistībā ar pārtikas produktu marķējumu aicinām vērsties pie atbildīgās iestādes - PVD"

Komentētāji nosoda mārketinga speciālistus: "Man pirmais red flag būtu jau tas nosaukums 4 sezonu. Wtf, majonēzei. Kādas sezonas? Tie marketologi tiešām vienreiz mani piebeigs."

"To nevajadzētu ļaut saukt par majonēzi, labākajā gadījumā lieliem burtiem par majonēzes izstrādājumu, līdzīgi kā kad šmaucās ar krējumu liekot tam klāt augu taukus."

"Sūdzēties jau var,ja nav ko darīt, jo pats vainīgs, ka iet uz veikalu tā kā uz baznīcu. Es uz bodi eju tā kā uz karu, sagatavojies jau no vakara visādām dzīves situācijām un nobruņojos ar visu iespējamo informāciju, instrumentiem un palīglīdzekļiem."

"Šitā visgaršīgākā, bet, vellsparāvis, nezināju, ka vegānu. Vairs neēdīšu."

Ārējie Nr.4

Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.

Svarīgākais