Ārējie Nr.4

Vakar, 21:08
Slavenā amerikāņu aktrise Keita Vinsleta, kura šobrīd filmējās vēsturiskajā drāmā "Lī", no filmas uzņemšanas laukuma aizvesta uz slimnīcu, vēsta "Unian".
 
Vakar, 19:00
Kristīne, kura pati ir skolotāja, vietnē "Facebook" publicē šokējošu vēsti - Liepājā sadurta skolotāja.
 
Vakar, 18:50
Aktrise Demija Mūra šonedēļ sociālajā medijā "Instagram" ievietoja satriecošas fotogrāfijas peldkostīmā.
 
Vakar, 15:49
Diplomātiskā dienesta darbiniece Astra Kurme un divdesmit piecu viņas kolēģi nosūtījuši vēstuli Ārlietu ministrijas Ētikas padomei un ministram Edgaram Rinkēvičam par ĀM parlamentārās sekretāres Zandas Kalniņas-Lukaševicas uzvedību, vēsta puaro.lv. 
 
Vakar, 11:08
Rindas uz valsts apmaksātām un maksas konsultācijām pie speciālistiem svārstās no dažām dienām līdz pat mēnešiem ilgas gaidīšanas. Taču joprojām ir gana daudz pacienti, kas neuzskata par vajadzību paziņot, ka uz vizīti netiks, tādejādi liedzot citam ārsta konsultāciju.
 
Vakar, 10:07
Pirms kāda laika Kaspara Kambalas sieva Olga viesojās pie mūziķa Andra Kiviča, un sniedza viņa raidījumam atklātu interviju.
 
Vakar, 9:29
Oktobrī nokrišņu daudzums Latvijā varētu būt nedaudz virs normas, arī gaisa temperatūra prognozēta ap normu vai virs tās.
 
Vakar, 8:31
Pāris dienas pirms karalienes Elizabetes II došanās mūžībā, viņu apciemoja ļoti tuvs draugs, vēsta medijs "The Sun".
 
Vakar, 6:00
„Iekļaujoši progresīvā kompetenču izglītība,” – uz jautājumu, kas ir pamatā lēmumam vidusskolās nemācīt vēsturi, atbild kāds tviterasprātis. Un taisnība jau viņam ir: pusdebilo „kompetenču” izglītību izdomājuši tie, kuriem tuvas „progresīvās” idejas: uztaisīt no cilvēkiem kārtīgus mankurtus – cilvēkus, kuriem nav ne vēsturiskās atmiņas, ne sakņu.
 
24.sep
Jaunais Lielbritānijas karalis Čārlzs III sadusmojās pildspalvas dēļ, ar kuras tinti sasmērēja savus pirkstus. Tas notika, kad karalis veica ierakstu Ziemeļīrijas oficiālās rezidences - Hilsboro pils - apmeklētāju grāmatā.
 
24.sep
Dabas vērotājs Vilis Bukšs dalījies ar prognozi par laika apstākļiem rudenī, tostarp, atklājot, kad Latvijā iespējams pirmais sniegs.
 
24.sep
Bija paredzēts, ka traģikomēdijas "Aizliegtais pianīns" pirmizrādē spēlēs aktieru pāris Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens. Taču Mārtiņš izrādi vēroja no skatītāju rindām, jo joprojām cīnās ar savām veselības likstām, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Tas ir traģiski" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
24.sep
Garkalnē notikusi frontālā sadursme, cietušie nogādāti slimnīcā, sociālajā vietnē "Facebook" vēsta sadursme.lv.
 
24.sep
Pirmdien, 19.septembrī, tūkstošiem skatītāju pie TV ekrāniem sekoja līdzi karalienes Elizabetes II bēru ceremonijai. Vairāki no viņiem pēc redzētā sociālajos tīklos metušies apspriest prinča Harija rīcību bēru laikā.
 
24.sep
Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījis izmaiņas likumā par militāro dienestu. Saskaņā ar likumu rezerves pilsoņi, kuri tagad ir iesaukti militārajās mācībās, bet kuri uz tām neieradīsies, bez atļaujas atstās dienesta vietas vai brīvprātīgi padosies tiks sodīti ar 10 gadiem cietumā.
 
24.sep
Savas dzīves laikā karalis Čārlzs III bija izcēlies ar savām reizēm dīvainajām un nesaprotamajām prasībām, piemēram, ciemojoties pat pie draugiem, viņš vienmēr pieprasa, lai tiktu ņemta līdzi viņa gulta un gleznas.
 
24.sep
"Ar skumjām sirdī paziņojam,ka mūsu mīļā Aija, pēc cīņas ar smagu slimību ir aizgājusi Viņsaulē. Viņa bija ļoti svarīga ne tikai ģimenei,bet arī draugiem un darba biedriem, "vēsta ieraksts "Facebook".
 
24.sep
Karaliene Elizabete II nomira pirms vairāk nekā divām nedēļām. Tikai tagad avoti atklājuši, kāda bijusi Viņas Majestātes pēdējā vēlēšanās, vēsta " People".
 
24.sep
Gaišā dienas laikā, nolecot no tilta, šķirties no dzīves bija nolēmis 43 gadus vecs vīrietis. Viņa neadekvāto rīcību pamanīja uz Akmens tilta esošie cilvēki un nekavējoties ziņoja atbilstošajām iestādēm, vēsta TV3.
 
24.sep
Bolderāja šorīt izskatās kā Krievijas guberņa. Kāds vandālis izkrāsojis uzrakstu "Bolderāja" Krievijas karoga krāsās.
 
24.sep
Ninbergas lidostā Vācijas policija gaidīja nosēžamies aviokompānijas "Ryanair" reisu no Tallinas. Pēc lidmašīnas piezemēšanās, lidmašīnas kapteinis lūdza pasažieriem palikt savā vietā un sagaidīt policiju, vēsta postimes.ee.
 
24.sep
Prinča Harija sieva Megana Mārkla piedalījās Elizabetes II atvadu ceremonijā. Lai gan viņas acīs bija redzamas asaras, Briti viņas sērām netic.