Ārējie Nr.4

11:30
Dziedātājs Intars Busulis atklāj, ka sociālajos tīklos cenšas komunicēt ar cilvēkiem no Krievijas, stāstot viņiem patiesību par notiekošo Ukrainā, vēstīts Edgara Orlova, Gitas Vīksnes materiālā "Uzvaras svinētāji dabū trūkties" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
9:20
Bijušais Rīgas mērs Andris Ārgalis zaudējis audzināto, loloto mazdēlu Leonardu Miglinieku, kas pēkšņi nomira 24 gadu vecumā, vēstīts Edgara Orlova materiālā "Nav mana Leonarda... ir tikai tukšums" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
7:00
Izrādās, ka pazīstamais ārsts Aleksandrs Mjasņikovs, kas jo īpaši pazīstams ar saviem padomiem organisma atveseļošanai, izrādās, agrāk ir pats ir saskāries ar smagu veselības problēmu - alkoholismu, vēsta TopNews.
 
5:30
Valdība pieņēmusi grozījumus pensiju likumā, nostiprinot politisko apņemšanos šogad pensijas indeksēt ātrāk. Lai arī ir zināma kārtība, kā pensijas indeksēs, precīza formula un koeficienti būs zināmi vasaras otrajā pusē.
 
5:00
Neraugoties uz augsto drošības līmeni, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) gaišā dienas laikā tika nozagtas trīs ļoti vērtīgas grāmatas. Noskaidrots, kā izdevās īstenot šo vērienīgo zādzību.
 
4:30
Divos dažādos tilpumos Dailes teātra kasē varēs iegādāties medu, ko ievākušas bites, kas dzīvo uz teātra jumta, aģentūru LETA informēja teātra pārstāve Agnese Vārpiņa.
 
3:45
Eiropas Raidorganizāciju savienība (EBU) atklājusi, kāpēc sešu valstu žūriju balsojums netika pieņemts gan Eirovīzijas otrajā pusfinālā, gan konkursa Lielajā finālā, vēsta liepajniekiem. 
 
0:30
Uzņēmēja Linda Mūrniece aizvakar sociālajā vietnē Facebook ierakstījusi vārdus: "Nav laba diena." Sīkāk neko nekomentējot, taču pie ieraksta lasāmie komentārie ļauj secināt - pazudis viņas mīlulis.
 
Vakar, 20:18
Aizsardzības ministrija (AM) izdotajā bukletā “72 stundas. Kā rīkoties krīzes gadījumā” apkopota informācija, kā cilvēkiem rīkoties dažādu dabas katastrofu, pandēmiju un citu krīžu apstākļos. Šogad buklets papildināts ar jaunu informāciju par pareizu rīcību aviācijas vai artilērijas uzbrukumu gadījumos, ziņo portāls "LSM".
 
Vakar, 19:21
Pieprasītais aktieris Jurijs Djakonovs "YouTube" raidījumā "Dž. Spot" nekautrējas pastāstīt par savu filmēšanās pieredzi pornofilmā.
 
Vakar, 18:30
Ivars Kalniņš ir no latviešu aktieriem, kurš lielu daļu karjeras aizvadījis Krievijā.
 
Vakar, 17:43
Dziedātājas Marijas Naumovas paustais kādā intervijā raisījis šūmēšanos soctīklos.
 
Vakar, 13:09
Lai gan šajās dienās savu nostāju par Uzvaras pieminekli pauduši teju visi sabiedrībā zināmi cilvēki, komponists Raimonds Pauls nebija starp tiem. Laumas Lapsas, Martas Kalniņas, Gitas Vīksnes materiālā "Pieprasa nojaukt pieminekļus" izdevumā "Privātā Dzīve" Pauls atklāj savu viedokli.
 
Vakar, 12:05
Trīs mēnešu laikā kopš Krievija iebruka Ukrainā Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir noskaņojis pret sevi gan kara gribētājus, gan tā pretiniekus. Kremlis cer, ka "pārskatāmā nākotnē" viņš aizies, un jau meklē pēcteci, vēsta Meduza.
 
Vakar, 11:56
Šogad pensiju indeksācija tiks veikta 1. septembrī, tas ir, vienu mēnesi agrāk nekā parasti, lēma valdība. Zaļo un zemnieku savienības gan rosina pensijas indeksēt jau 1. augustā.
 
Vakar, 11:30
Bijušais Rīgas mērs Andris Ārgalis zaudējis audzināto, loloto mazdēlu Leonardu Miglinieku, kas pēkšņi nomira 24 gadu vecumā, vēstīts Edgara Orlova materiālā "Nav mana Leonarda... ir tikai tukšums" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
Vakar, 10:30
Ukrainas pirmā lēdija piedalījusies intervijā televīzijā kopā ar savu vīru Volodimiru Zelenski un tiek ziņots, ka šī bijusi otrā reize, kad Olena redzama sabiedrībā kopš kara sākuma, ziņo "Telegraph".
 
Vakar, 9:20
Maestro Raimonds Pauls intervijā Krievijas žurnālistiem komentēja skandālu ap Krievijas šovbiznesa zvaigznēm Maksimu Galkinu un Allu Pugačovu, raksta StarHit.ru.
 
Vakar, 7:00
Pagājušajā gadā šajos datumos jau sauļojāmies pie jūras vai kādā ezera krastā, šodien – ģērbjam mugurā siltāku jaku un meklējam aizvēju. “Bez Tabu” devās skaidrot, kurš pie laikapstākļiem vainīgs.
 
Vakar, 6:15
Latvija pagājušajā gadā atdevusi starptautiskajiem finanšu spekulantiem 598 751 584 eiro nodokļu maksātāju naudas, ko kuras atpakaļ dabūs labi ja 1/10, bet varbūt tikai 1/100 vai 1/1000 daļu.
 
Vakar, 5:00
Labklājības ministrija rosinājusi priekšlikumu Valsts fondēto pensiju likumā paredzēt iespēju piecus gadus pirms pensionēšanās vecuma uzkrājumu, kas veikts valsts fondētajā pensiju sistēmā jeb pensiju otrajā līmenī, pārcelt uz pensiju pirmo līmeni. Pēc labklājības ministra Gata Eglīša (“Konservatīvie”) teiktā, tas ļaus senioriem īsi pirms pensionēšanās pasargāt savus vecumdienu uzkrājumus no ekonomiska satricinājuma.
 
Vakar, 4:30
Uztura speciālists atklāja, ar kādu ēdienu labāk nesākt dienu, ja ir vēlēšanās atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, raksta Express.co.uk.
 

Komentētākie