Soctīkli ieņirdz par vasarnīcas- kuģa stāstu
 
©twitter

Šķiet, jau sen nav piedzīvots neviens līdzīgs gadījums, kad sabiedrība ar tik milzīgu "apetīti" iesaistītos diskusijā par to, cik korekta ir bijusi vasarnīcas būvniecība Pāvilostas pusē, juridiski nodēvējot apšaubāmo būvi par "kuģi".

Kopš ceturtdienas, kad šis gadījums nonāca mediju redzeslokā, sociālie tīkli burtiski ir uzsprāguši, paužot viedokļus gan par, gan pret.

Kā jau ziņots, tad Pāvilostas novada Sakas pagastā pašā jūras krastā uzbūvēta atpūtas māja, kas juridiski atzīta par kuģi. Ēka - "kuģis" Pāvilostas novadā jūras krastā palikt nedrīkst, ir paudis Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons ("Mēs savam novadam").

Pašvaldības vadītājs kategoriski noraida iespēju, ka būvi varētu legalizēt. "Tas būtu pilnīgs neprāts. Šis gadījums ir klajš pārkāpums, un ēka - "kuģis" tajā vietā palikt nedrīkst," sacīja Kristapsons.

Pat ja Pāvilostas novada Sakas pagasta stāvkrastā esošais "kuģis" tik tiešām būtu kuģis, tā būvēšanai jūras krastā jābūt aizliegtai ar likumu, sacīja bijušais vides ministrs un pašreizējais Saeimas deputāts Einārs Cilinskis (LV-TB/LNNK).

Tikmēr sociālie tīkli "ar gardu muti" izsmej šo gadījumu. Cilvēki stedz veidot parodijas un smieklīgas karikatūras.