Komentāri / Šogad mazie un vidējie uzņēmumi var ieslīgt stagnācijā
 

6 komentāri

aaga
Daži sīkumi. Lielākā daļa Latvijas uzņēmumu pat nekvalificējas uz Mazajiem, pamatā Mikro. Stagnācija jau ir jūtama gandrīz visā ES. Izaugsme nevar būt bezgalīga. Latvijas nelaime ir ierēdņu armija , kura turpina augt un jau ir sasniegusi onkoloģiskas saslimšanas 3 stadiju.
12.februāris, 10:44 Atbildēt
tteorija
nu kā no grāmatas nolasīja.Bet realitātē tieši MVU saskarsies ar darbaspēka nodokļa nepanesamo nastu,oik enerģijai un akcīzi degvielai.
12.februāris, 16:28 Atbildēt
KKārlis
Briesmas, ka šādu "viedokļu" paudēji ir augstskolu darbaspēks, studentu "skalotāji". Pateikts ir nekas, un tas, kas ir mēģināts pateikts ir draudzeņu virtuves sarunas, ne eksperta viedoklis. Dienas biznesam vajadzētu filtrēt, ko laist ēterā un ko nē.
12.februāris, 23:20 Atbildēt
PPilsonis
Vēl jau šī kundze melo apgalvojot, ka "Samazinās arī likvidēto uzņēmumu skaits un tiek prognozēts, ka samazinājums turpināsies arī šajā gadā"

Pērn strauji audzis likvidēto uzņēmumu skaits – 2017. gadā Latvijā likvidēti 16 479 uzņēmumi, kas ir par 34,78% vairāk nekā 2016. gadā. Aizvadītajā gadā likvidēto uzņēmumu skaits bijis lielākais pēdējo 26 gadu laikā, liecina "Lursoft" apkopotā informācija.
13.februāris, 9:31 Atbildēt
ssavādnieks
Varbūt nevajadzētu skarbi nosodīt NRA eksperti,jo nākotnē Latvijā būs tikai 3A ģimenes uzņēmumi.Pietiek.com publicējis ar Šķēles ģimeni saistītos uzņēmumu,man nebija pacietības tos saskaitīt līdz beigām,bet pieņemu,ka tādas shēmas ir zem katra no mūsu slavenajiem 3A.
13.februāris, 9:45 Atbildēt
FFlagella
...ja nav pietuvināti diktatoriem: partokrātiem.
13.februāris, 19:04 Atbildēt