Komentāri / Ar armiju vien "X stundu" nepārvarēt
 

52 komentāri

vvispār
Valstij nejolāli mediji arī nerada nekādu labumu. Man arī daudz kas nepatīk, bet tāpēc nav jārada fatāls skats uz dzīvi.
7.februāris, 8:36 Atbildēt
ppurvaputns
kā tad Tev nepatīk! tu tak tā mīli ''brīvo'' tirgu, monopolus, expluatātorus, nabadzību un beztiesību,ASV- latatejas saimnieku! optimistiski skaties optimistiski uz izmirāta izredzēm! Think positive!
7.februāris, 10:12 Atbildēt
JJānis
Man ir jautājums ne gluži Avotiņam, bet Pabrikam. Ko liktenīgajā X stundā darīt večiem, kas gatavi aizstāvēt šo zemi? Skriet uz veikalu pēc beisbola nūjas? Apmētāt iebrucējus ar olām un tomātiem? Ieslēgties vannas istabā un raudāt?
7.februāris, 8:45 Atbildēt
IInfor
Tieši tā , bez ieroča apmācības kursiem , jums netiks dots ierocis , un pašam patvaļīgi paņemt no kaujas vietas ja tur tādi būs . :D.
Ieroča lietošana ir ļoti atbildīgs process un ļoti ļoti sarežģīts. :D :D
7.februāris, 9:04 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS
Reāli tikai 2% spēj ar ieroci efektīvi ,mērķtiecīgi un aukstasinīgi darboties lai nogalinātu --- pat starp zaldātiem --- Māci vai nemāci -- pupu mizas ---

....95% ""bruņoto"" vnk ""irracionāli cīnāsa par izdzīvošanu"" un izdodas absurdi

un pats baigākais === līdz 50% mirušo un savainoto visās armijās ir no ''savējo uguns"" --- neticami bet statistika ir ietiepīga ..........
7.februāris, 12:28 Atbildēt
ppurvaputns
večiem jau krietni pirms ilgotās X stundas nāksies bezmedicīnā doties uz kapiem.
7.februāris, 10:09 Atbildēt
RReplika
Kā jau vakar rakstīju komentāros, Raimondam vakar bija grūta diena (par ko šodien būs rakstīts neatkarīgajā) un tāpēc viņš komentārus nerakstīja.
Tā ir, personīgās intereses vienmēr svarīgākas par par visu pārējo.
7.februāris, 8:53 Atbildēt
JJānītis
Kas ir x stunda , vai valsts islamizācija, vai lokāls kariņš ar Krieviju , vai plaši tautas nemieri , ko ?
7.februāris, 8:54 Atbildēt
ppurvaputns
es pieņemu, ka tas ir loģisks ilgi gaidītais netaisnības un nabadzības pārņemtā izmirāta gals.
7.februāris, 10:08 Atbildēt
eefb
Bet taadus kaa tevi es ar baudu sasēdinātu uz mietiem! Pēc veciem un labiem mantotiem.piemēriem..
9.februāris, 17:30 Atbildēt
ĻĻopo
Teritoriālā, vai tas nav bijis vienmēr . Tagad ja nav vairs naudas vispār vairs nav nekā .
7.februāris, 8:58 Atbildēt
kkaravīrs
Kārtējais Lemberga kabatas avīzes, NRA, smērējums, kura autors tā arī palicis desantnieka līmenī, nesaprotot, ka nacionālo drošību veido divas sadaļas: valsts (militārā) aizsardzība un civilā aizsardzība, kurā arī slēpjas visas atbildes uz jautājumiem, kurus autors uzdod Pabrikam no Aizsardzības ministrijas, kura pārraudzībā ir pirmā sadaļa - valsts (militārā) aizsardzība: mūsu bruņotie spēki, NATO vai vienkārši sabiedrotie, neaizmirstot, ka arī ES līgumā ir savs "piektais pants". Nevajag jautāt par valsts (militāru) aizsardzību atbildīgajiem, ko viņi var darīt, lai te būtu ekonomiskā attīstība, sociālais uzplaukums utt. - par to rūpējas parlaments, valdības ministru jūra, kuri pārvalda visvisādas ministrijas un iestādes, kurās top visvisādi attīstības plāni, civilās aizsardzības plānu ieskaitot (un kura mums nav, jo vecais jau ir zaudējis spēku).. Bet kārtējais Lemberga stila ruporists atkal pieļauj kļūdu - to visu prasa aizsardzības ministram, nevis iekšlietu ministram, kura tiešais pienākums ir koordinēt civilās aizsardzības plānu tapšanu, civilās aizsardzības vienību veidošanu, civilās aizsardzības mācību rīkošanu, sadarbības koordinēšanu ar citām ministrijām, pašvaldībām, kā cilvēkus evakuēt no krīzes rajoniem, kur izmitināt, kur un ar ko ēdināt, ārstēt utt. Kāpēc šī Lemberga stipendiātu orālā caureja vērsta pret militāro aizsardzību, ak, tā taču skaļi runā par 72 stundām, kaut gan par to jārunā iekšlietām, un kāpēc NRA neprasa iekšlietām, kas tad ar cilvēkiem notiks kara laikā. Pateikšu īsi un konkrēti, kas notiks: 1) visi, kuri ir dienējuši, saņems mobilizācijas norīkojumus un kļūs par daļu valsts (militārajā) aizsardzībā, dienot bruņotajos spēkos un karojot frontē; 2) visi, kuri netiks mobilizēti bruņotajos spēkos, tiks iesaistīti civilās aizsardzības sistēmā - vienībās, darbos utt. Kas te nesaprotams? Tāpēc, NRA, nevis aprejiet, ko saka militārā aizsardzība, bet prasiet, kāpēc klusē civilā aizsardzība!!!
7.februāris, 9:12 Atbildēt
aaka saka
Karavīr, tu esi par gadsimtu atpalicis !
7.februāris, 9:25 Atbildēt
eefb
Lūdz argumentāciju! Un pārliecinošu..
9.februāris, 17:32 Atbildēt
kkaravīrs
Palasi kaut ko vairāk par NRA, lai saprastu, kas ir nacionālā drošība (politiskā, ekonomiskā, sociālā stabilitāte, iekšējā drošība, sabiedrības drošība, militārā aizsardzība, civilā aizsardzība utt.), tad pļurksti, dīvāna ekspert! Šī, kā saki, gadsimtu vecā sistēma, tiek reanimēta Zviedrijā, kura to nolikvidēja pēc Aukstā kara. Tā pastāv visur, kur sabiedrība saprot, kas ir kas, kas un kam jādara, nevis jāgrūž viss vienā maisā!
7.februāris, 9:52 Atbildēt
VValdis
Kā jau te sacīja, tu neesi nekāds mūsdienu karavīrs, bet vismaz par trīsdesmit gadiem no laika atpalicis, savos tā laika militārās telpas uztveres stereotipos iestidzis soldafons. Vismaz būtu palasījis kaut ko no modernās aizsardzības teorijas. Amerikāņiem ir pāris jēdzīgas grāmatas un arī eiropiešiem dažas. Savukārt minētie skandināvi perfekti definē savu aizsardzības telpu ikvienas (hibrīd u.c.) situācijā, kā arī lieliski izprot savu ģeopolitisko kontekstu. Tā kā - mācies, soldafon! Mācies!
7.februāris, 13:24 Atbildēt
ppurvaputns
karotāj, ko Tu taisies te sargāt? Tautas ienaidnieku sazagto?
7.februāris, 10:06 Atbildēt
zzars
...neko vinsh te nesargas, pakers brilles, datoru, kreditkarti un tu-tuuu, kopa ar visiem pabrikiem...
7.februāris, 10:33 Atbildēt
EEzis UK
Paldies Dievam karavīr ,ka neesi karojis( un ceru ka nedarīsi). Uzskatu visus komunistus par 5 kolonnu Latvijā,jo x dienā ,kazarmās no sākuma nokritīs raķetes( mums ir haubices,nezkam),jo pretraķešu sistēmu vēl nav,ieroču izsniegšanas vietas zemessargiem tiks bloķētas ,jo vdd Latvijā spiegu naf un laiks ir tik cik helīši lido no Pleskavas.Ceļā viņiem ,nebūs zemessargi ar stinger tipa raķetēm,jo viņi ir atbruņoti. Un ir pilnīgi vienalga ,kura no bezatbildīgajiem iestādījumiem to nedara. Jā NATO 5 punkts ceru ,ka šo dienu nepieļaus,jo bezatbildīgie milzīgie un parlieku labi apmaksātie dienesti tam nav gatavi. Mans tēvs bija Latvijas armijā ,kad gļēvuļi nedeva pavēli pretoties,viņam paveicās okupanti viņu tikai sašāva Litenes nometnē un palika dzīvs.
7.februāris, 10:43 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Ja,ja! Tak palasi vēsturi! Pēc 2. pk. šeit gadus trīs gaidīja un cerēja uz rietumu solījumiem palīdzēt... un kas - "uzmeta"! Un kas tev liek domāt, ka tagad būs savādāk? Nav mums ne naftas ne kā cita, ja nu vienīgi 2 priedes un 3 egles, kuras vēl nēesam paspējuši nocirst un pārdot. Tā, ka pindosiem te nekas neinteresē.
Karavīrs, ibio... smadzenes būtu, labāk, ieslēdzis, ja ir ko...
7.februāris, 20:38 Atbildēt
kkerzačs
X stundu jau var nomodelēt: atslēgt elektrību kādai lielākai pilsētai uz nedēļu vai divām, un paskatīties, kas notiks ... Un ar ko tie, kas ir ar mieru aizstāvēt mežonīgā kapitālisma iekarojumus, pretosies - ar mietiem, rudzubisēm vai kā?
7.februāris, 9:14 Atbildēt
ppurvaputns
tie muks uz laivām liedagā. ar smagiem 28 gados piezagtā pilniem čumidāniem
7.februāris, 10:04 Atbildēt
ppurvaputns
maļ un maļ par to X stundu. Kad beidzot viņa pienāks?! nevaru sagaidīt.
7.februāris, 10:01 Atbildēt
vvispār
Paņem palagu, ej uz kapiemun gaidi.
7.februāris, 13:11 Atbildēt
aaaa
Būsim vērīgi! Kas ir X stunda? Noteikts laika moments vai instruments?
Šoreiz visticamāk ka būs instruments. Acīmredzot mūs gaida n-tie stagnācijas gadi, un lai ilgajos stagnācijas gados silenieki paliktu pie siles un noturētu tautu rāmjos, X stundas kā baidīšanas un atturēšanas instrumenta ieviešana ir tikai loģiska.
Tā ka, stagnācija nenāk viena, bet gan komplektā ar biedēšanu un baidīšanu.
7.februāris, 10:15 Atbildēt
ppurvaputns
bet es ceru, ka tas ,no kā viņiem-Tautas ienaidniekiem ir bail mums- Tautai ir cerība.
7.februāris, 10:17 Atbildēt
vvendetta
Re, kur Krievija jau sāk likt būros zaglīgos liberastus. Vai nebūtu laiks to sākt darīt arī mums?
7.februāris, 10:28 Atbildēt
aaaa
Cerības tiks apkarota ar X stundas pošu profilaksi. Kam lielāka cerība, tam vairāk potes. Bet nu es ar domāju ka tas diez vai būs kas nāvējošs. Sākumā zināma iedarbība būs, bet ar laiku jau katrs instruments paliek neass un nederīgs.
7.februāris, 10:27 Atbildēt
EEzis UK
Zemessardzi kā reālu spēku nemaz nevar ņemt vērā,lielais štābs ar glauniem auto un armijas spec stāvietas daudzviet Rīgā neko nedod ,jo viņa ir atbruņota. X stundas haosā ,kad nestradās sakari un ielas būs neizbraucamas tikt pēc ieročiem būs neiespējami,jo "kopiskās turēšanas"vietas 100% būs "darugu"bloķētas.Ir tikai divas versijas kāpēc to dara,viena kremļa pakalpiņi klausa ko liek,bet otra pie varas esošajiem bail ,ka tautai ir ieroči,jo varas negausība un alkatība jau ir pārmērīga.
7.februāris, 10:28 Atbildēt
yyes
X-stunda: Pabrika biznesa projekts
7.februāris, 10:36 Atbildēt
vvaldiņš
mums ir viena izeja ar tādu korumpētu valdību,kas pastāvīgi iznīcina tautu,ir pieteikt karu kaut Zviedrijai ,un pēc stundas parakstīt kapitulāciju,jo tie kas šeit valda,jebkurā gadijumā ,mūs iznīcinās ar nodokļiem ,cenām,NĪN,te var uzskaitīt visu ,jo par tautu nedomā,NU NAV IZEJAS ,JA VALDĪBA IR TIK ANALFABĒTA ,KA MĀK TIKAI CELT NODOKĻUS UN CENAS.
7.februāris, 11:03 Atbildēt
ppurvaputns
tieši tāpēc jau mēs gaidām to X stundu! tieši tāpēc! tā ir mūsu vienīgā izdzīvošanas iespēja.....
7.februāris, 11:05 Atbildēt
MMozgis
Precīzi!
7.februāris, 14:31 Atbildēt
OOpis
Par ieročiem - tā nebūs problēma. Latvijā ir tik daudz mednieku, daudziem no tiem ir 3-5 stobri. Domāju, ka tie ar radiem padalītos. Tikai ne jau lai stātos pretī 1000 - kārtīgam pārspēkam, pie tam ar pavisam citu bruņojumu.
7.februāris, 14:44 Atbildēt
RRomualds
21. gadsimtā ir cita tipa karš kuru veic speciālisti . Latvijas armijas uzdevums ir pieveikt Kremļa uzbrukumu dažu stundu laikā . Vai armijai ir nepieciešamie līdzekļi ,spējas un vadība ? Ir aizdomas ka nav.
7.februāris, 14:55 Atbildēt
AABC
''X stunda'' pienāks tad, kad dzērājs vairs nevarēs atļauties nopirkt sīvo, lai varētu aizliet acis - viņš atvērsies ''apskaidrībai'' ...
''X stunda'' pienāks arī tad, kad valstī vairs nebūs jauno pilsoņu - visi bērni dzimst ārzemēs.
''X stunda'' pienāks arī tad, kad ''runājošās galvas'' vairs nevarēs saņemt savus atalgojumus, jo nodokļu maksātāju vairs nebūs ...
7.februāris, 17:06 Atbildēt
EESMAIJA
Es palasīju Pabrika prātojumus, bet, nav jau skaidri pateikts par kādu x stundu iet runa. Vai drīzāk pabrikiem un pārējiem pie varas esošiem nav bailes, ka x stunda var sākties tepat iekšienē, kad cilvēkiem viss piegriezīsies līdz pēdējai skrūvītei - lielā puse no nopelnītā tiek ar likuma spēku atsavināta, neskatoties, vai pelnītājam pietiks sevis un savas ģimenes paēdināšanai, vai pietiks nopirkt medicīniskus pakalpojumus, vai varēsi dot bērniem izglītību, vai varēsi... samaksāt vienīgā mājokļa augošos nodokļus, vai bezgalīgi pacietīsi pensiju aplikšanu otrreiz ar nodokli, OIK barokļus, vēl desmitiem citu lietu, kas turpinās paaugstināties un briest bezgalīgi. līdz pelnītājam paliks apaļa 0 Izskatās - uz to iet, lai vienai daļai pietiktu saņemt daudzus desmit tūkstošus mēnesī par dažu stundu darbu un aizejot pensijā arī šai samaksai līdzvērtīgu pensiju līdz mūža galam... x stunda var būt vienīgais glābiņš un no tā šitie pabriķeļi savās bisēs nejūtas droši.Vai tad var aizmirst, kādi manevri notika Jēkabpilī, vai pavisam nesen pie Rīgas pils. Un neticu, ka slīpētais Pabriks un citi viņam līdzīgie ir tik aptaurēti, ka nesaprot -ja būs, tad nebūs ne 1. ne 2. pasaules karš. Viss notiks dažu stundu vai pat minūšu garumā. Viss. Bijām un vairs neesam.
7.februāris, 17:10 Atbildēt
EESMAIJA
Paturpināšu. Visiem ir zināms , cik lielu pensiju saņem LM Repšes galvotā kredīta izsaimniekotāji un , jādomā - izsaimniekoja kopā ar pašu Repši..., kas nodokļu maksātājiem izmaksāja bargu naudu - pie 100 miljoniem.Izsaimniekoja. sev piešķirot algu, lai pensija būtu turpat 30 tūkstoši liela - tad - cik jābūt algai? un Repše, kuram viss bija jātur stingrā kontrolē, no tā neko neredzēja? Ko? ... un pat līgumā neierakstīja, kā tas šādos gadījumos ir paredzēts, ka kāds nes arī atbildību ar savu personīgo mantu...? Vai tad Repše tajā laikā bija zaļš pamatskolnieks, kas rausta meitenes aiz bizēm - ne valstsvīrs? jā, un re - prokuratūra nesaskata nozieguma sastāvu... Vai pēc tā var mierīgi gulēt un nemurgot par x stundu? Un tāds skelets ir vai katram, kas šajos laikos bijuši pie varas. Un vislielākie murgi varētu mocīt tieši Strīķi un Jurašu...Kas tad viņi bija - bērnudārznieki, ja neredzēja, kas notiek Rīgas satiksmē, Valsts bankā jā, ja gribiet, nepainteresējās kā Lembergs tiek pie miljoniem... Viņiem pirmiem būtu jāielien stūrī ar kājstarpē iežmiegtām astēm, un jālūdz Debestēvam apžēlot... nē, bet viņi pie lielā pīrāga ir atkal klāt ar vislielāko nazi. Varat teikt, ko gribat, bet šiem kungiem un kundzēm ne no kā nav tik lielas bailes kā no x stundas tepat savā zemē, kuru viņi ir postījuši bez žēlastības
7.februāris, 17:40 Atbildēt
IInta
Prezidents Zatlers jau ar Ļiļku arī brauca turp kādu lielā Jubilejā apsveikt...
Vnk piebildei un tikai.
9.februāris, 17:16 Atbildēt
LLaimdota
Neļaujiet tautas tradīcijas nīcināt!
8.februāris, 9:46 Atbildēt
SSpīdola
Atjaunot nīcināto ir augstākais gods!
8.februāris, 9:48 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Gaidam pirmo bezdelīgu Latvijā - žurnālistu ar sirdsapziņu!
9.februāris, 13:15 Atbildēt
rradars
Vāja būs tā armija, kurā tiks iesaukti karadienestā nepabijuši jaunēkļi, kuri pēc sakāves Xstundā, berzīs uzvarētāju piedirstās tualetes, spodrinās uzvarētāju kirzas zābakus un mazgās uzvarētāju smirdīgās zeķes ...
7.februāris, 17:25 Atbildēt
aatbilde
Naiva cilvēka runāšana - nebūs ne uzvarētāji ne zaudētāji un nebūs arĪ podi ko berzt.
7.februāris, 17:42 Atbildēt
uups
... bet kā lai ar XXX stundu?
7.februāris, 19:14 Atbildēt
vviesis
Ir viena lieta, par ko nezin kāpēc visi draudzīgi klusē. Neoliberālisms ir pret nacionālas valsts ideju, pret veselīgu patriotismu un nacionālismu tā pozitīvajā izpausmē, pret sabiedrības saliedētību un kopīguma sajūtu, jo tas traucē globalizācijai un starptautiskajam kapitālam. Tajā pašā laikā tie paši neoliberāļi tagad aicina visus saliedēties un kļūt patriotiskiem lai cīnītos pret Krieviju. Realitātē tā ir nenormāla pretruna, jo patriotisms un saliedētība vai nu ir vai nav. Tas ir tāpat, kā sieviete, vai nu viņa ir jaunava, vai nav. Nevar būt vienlaicīgi vienam jaunava bet citam palaistuve. Tāpat ar patriotismu- nevar būt patriots kad jācīnās ar Krieviju, bet nodot savu valsti citiem. Neoliberālisma ideoloģija rada sabiedrības šķelšanos, egoismu, savstarpējo konkurenci, individuālismu, principu, ka katrs atbild par sevi... sabiedrība, kurā valda šāda ideoloģija, nevar būt patriotiska un sevi aizstāvoša pēc noklusējuma. Un tam nav nekāda sakara ar to, ka jaunieši nemāk orientēties mežā.
8.februāris, 2:17 Atbildēt
ttā jau
nu tak, darbs VDD..................katru dienu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8.februāris, 7:49 Atbildēt