Komentāri / Valsts nedrīkst (!) pamest nevienu savu cilvēku!
 

95 komentāri

BBezcerība
Lieta jau ir tā ka latvija nav nekāda valsts , ta ir tikai butaforija ,valsts izstrādajums kur visu nosaka un komande no arpuses vietejie ir tikai lelles kuras rausta no briseles un vašingtonas ... Žel ,bet brivā ,neatkarīga valsts ir zaudeta ...
22.janvāris, 8:41 Atbildēt
dde Soto
nabaga pufaikcilveek, tev gan paardziivojumi.. Labi vismaz, ka apmaksaati. Kaut vai ar bezveertiigajiem koka rubuljiem [ smiin ]
22.janvāris, 8:46 Atbildēt
ŠŠī prakse izzuda
Vien vienīgi dēmonīši valda , nē viena enģelīša .
23.janvāris, 14:39 Atbildēt
dde sotakam
de Soto visu dienu pufaikā?
23.janvāris, 0:42 Atbildēt
RRaimonds
Trollīt de Soto ...izstāsti ...kā ir būt smirdīgam žīdalēnam? ....un ikdienā komentāros kurināt te naidu starp krieviem un latviešiem...?...)
22.janvāris, 16:24 Atbildēt
ppurvaputns
latateja ir izmirāts- failed state- nedzīvi dzimis sabiedriski politisks veidojums- vanckars. Tikai tā ir izskaidrojams viss, kas ar šo teritoriju un populāciju pēdējos 30 gados ir noticis.
22.janvāris, 10:43 Atbildēt
EEzis UK
Jā Latvija ir postkomunistiska'valsts ,kur "komjunizma"cēlāji ,kas stāvēja tribīnēs joprojām ir pie varas,kaut viņu vieta būtu cietumā par kolabrocionismu. Un Valsts atieksme pret iedzīvotājiem ,nosaka ,viņu attieksmi pret valsti. Latvija ir skaista zeme,bet pretīga komunistiska valsts,kur iedzīvotājs nav nekas ,bet valsts tas ir viss.Jo ne jau velti valsts sektors 326 000 ,kad ES vidēji ir tikai 170 000 uz tādu pašu iedzīvotāju daudzumu.
22.janvāris, 10:52 Atbildēt
ppurvaputns
Valsts sektors - tie ir viņu vēlētaji. Tie ir tie, kam pārdala tautai nolaupīto naudu- nodokļus. Citādi, ja nebūs šo valsts sektornieku, neviens tak uz viņu vēlēšanām neaizies mums tas viss balagāns ir tā piegriezies!
ši valsts nav komunistiska. Komunisms ir iekārta, kurā persona strādā pēc spējām un saņem pēc vajadzībām. Te nav ne kur strādāt( par cilvēcisku samaksu) ne te tu ko vari saņemt. un kur nu vēl pēc vajadzībām. šis ir dziļi parazitārs- expluatatoru režīms. Tas , kas te valda tas nav vis komunisms, bet valstisms.
22.janvāris, 10:59 Atbildēt
FFēlis
Jā, un latvietes kā pirtsslotas metas uz jebkuru ķermeni, kas nav latvietis. Lai ir par mācību citām, kuras meklē visos grāvjos, tik ne starp savējiem. Tieši sievietes ar savu stulbumu un alkatību pazudina mūsu tautu.
22.janvāris, 17:40 Atbildēt
JJuris Pigits
Laikam tava ego dēļ, nav gadījusies ne viena sieviete, kas gribējusi tev labprātīgi dāvāt kaut vienu glāstu. Tad nu baudi savu paša pelnīto naidu. Tur neviens līdzēt nespēj. Ja nu kāda brīvo profesiju pārstāve par bargu naudu spētu paciest.
23.janvāris, 10:48 Atbildēt
NNu bet
A kam tagad viegli - sievietēm arī redz kā gadās, nabadzītēm
23.janvāris, 0:44 Atbildēt
NNu kur tas dievs
Ne ārienē , kur venecuēlā bez atej papīra skraida .
Ne iekšienē kur veci , vārgi invalīdi izdzīvo ar 54€ mēnesī .
Āmen āmen .
23.janvāris, 14:37 Atbildēt
DDievs ir visur
tikai visi nemaz negrib būt ar Dievu, un daži paši iedomājas, ka ir dievi! Tikai vairāk par pirdienu neko nerada :)
24.janvāris, 19:55 Atbildēt
AAnda
Piekrítu, gluži manas domas!
26.janvāris, 19:07 Atbildēt
nnespējnieks
Jau palicis pavisam par tirliņu. Vai tiešām ar pensiju grūti iztikt, ka vajag piepelnīties hūtes propogandu taisdot?
22.janvāris, 8:56 Atbildēt
aanarchists
kas-tu esi galīgi stulbs,jeb jau no paša rīta pillā?Kur rakstā ir pieminēts Lembergs,kāds sakars Lembergam ar šo lietu,kur LV valdība parāda savu tizlumu un nespējību?
22.janvāris, 9:02 Atbildēt
aaizvermuti
Ja ļaudis runā, ka varas kungi un dāmas izmanto savu stāvokli sava labuma gūßanai, tad vajag ļaudīm aiztaisīt mutes, vismaz internetā. Ar to jau daudzus gadus nodarbojas vareno pakalpiņi, troļļus ieskaitot.
22.janvāris, 9:15 Atbildēt
tttt
Vai Latvijā mītošie nepilsoņi ir Latvijas cilvēki ?
24.janvāris, 14:44 Atbildēt
tttttt
IR, protams
24.janvāris, 19:56 Atbildēt
JJautiens
Vai bērnus zagt drīkst? Kā Puzes pundura pakalpiņi domā?
22.janvāris, 9:16 Atbildēt
AAtbildiens
Vai savus bernus ir iespejams nozagt ? Tev ,kā pi*arastam , tas laikam nav saprotams tāpec paskaidrosu tev saprotami : vai tu savu sūdu , ko pats radīji , vari nozagt ?
22.janvāris, 9:22 Atbildēt
nnu
To tu varēsi atbildēt, kad kāds pakistānis aizvedīs tavas meitas bērnu pie sevis uz Pakistānu!
22.janvāris, 18:46 Atbildēt
nnu gnu
Ak tad Tev tā gadījās - kāds pakistānis aizveda tavas meitas bērnu pie sevis uz Pakistānu? Ai, ai, draugs - brauc ātri uz Pakistānu pakaļ un ņem atpakaļ! Lai Dievs ar Tevi!
22.janvāris, 23:40 Atbildēt
SSaviets
Mēs esam dabūjuši Saeimu un valdību, kurai jēdzieni: ģimene, laulība, tauta un tās nākotne, ir absolūti kaitinoši un atceļami jēdzieni. Ja Misāne būtu parasta nozirdzniece, ministriju darbības būtu aktīvas. Tagad, mīkstajiem grūta izvēle - kurš pirmais uzņemsies pārkāpt domājamās "sarkanās linijas", kurām tie paši jēdzieni: ģimene, laulība, bērni, tauta un tās nākotne, dramatiski iebilst?! Mēs esam "citā" Latvijā, nekā tā, kurā dzīvo Avotiņš.
22.janvāris, 10:02 Atbildēt
JJuris Pigits
Skumjākais ir tas, ka savus pilsoņus aizstāvēt netaisās. Nez kāpēc pērkam ieročus mūsu armijai. Vai tikai tādēļ, ka patīk pašaudīties, ar tankiem pavizināties. Nopietnu draudu priekšā gandrīz vai domājams, ka nekāda pavēle aizstāvēt iedzīvotājus nesekos, jo tas nav rasts. Bet naudu var pārskaitīt uz citu valstu bankām, tās aizstāvēšanai kaušanās var arī izpalikt.
23.janvāris, 11:45 Atbildēt
JJuris Pigits
Uz 5 pantu liktās cerības arī stipri apšaubāmas. ES savus pilsoņus aizstāvēt arī netaisās. Mēs tak esam ES. Bez emocijām,
23.janvāris, 11:52 Atbildēt
SShadowVoice
Ja jau runā par tiesībām:
Tiek piedāvāts neļaut sodīt noziedznieku vienkārši to neizdodot. Hmmm... Jauka pieeja. Ja ASV sakārojās kādu mūsu pilsoni - tad to izdod ar steigu. Ja Āfrikas valsts - tad mēs neizdodam? Tikai tāpēc, ka saimniekiem Latvija bez ziepēm lien?
Un ko tagad diženā Latvija izdarīs spiedienu uz Dānijas tiesu? Jauna izpratne par tiesiskumu?
Vienīgais godprātīgais risinājums būtu runāt ar to pašu Āfrikas valsti, kas konkrēto noziedznieku pieprasa izdot. Mēģināt panākt soda izciešanu te pat Latvijā.
Varbūt sāksim ar to, ka definēsim: kurus noziedzniekus un kurām valstīm izdosim, un kurus sauksim par savējiem un glābsim? Kuri noziegumi NAV noziegumi Latvijas Republikas izpratnē?
22.janvāris, 10:24 Atbildēt
SShadowamVoicem
Ha - piedodiet, bet Jūs nu rakstat kā bez smadzenēm būtu! Da itin NEKAS TAČU TE NAV JĀRUNĀ PAR "TIESĪBĀM" vai netiesībām (vai "noziegumiem" uz papīra Jūsu atejā) - vienkārši, kad vien var un no kurienes vien var - JĀVELK ĀTRI MĀJĀS SAVĒJIE! Kas Jums no tā nav skaidrs, labais Jūs cilvēk??? PĒC TAM var "runāt ar Āfrikas valsti", "umņičaķ" bez gala par "tiesiskumu" utt. - Pēc tam! Tā, lūk. Dievs lai ar Jums un mums visiem!... :)
22.janvāris, 23:55 Atbildēt
JJuris Pigits
Jauka pieeja. Ja ASV sakārojās kādu mūsu pilsoni - tad to izdod ar steigu. Un kā bija ar zviedru, kurš sabrauca policijas darbinieci, vairāku bērnu māmiņu. Kad viņš tika tiesāts, kādu sodu saņēma? Citas valstis aizsargā savus pilsoņus, bet mēs savus neaizsargājam, arī noziedzniekus tiesāt netaisāmies. Pašu galveno, kādēļ valsts tika dibināta, nepildam. Līdz ar to valsts varas institūcijas pārvēršas tikai par maksimālā ekspluatācijas līmeņa nodrošināšanas orgānu Latvijas iedzīvotājiem, jo valsts pamatfunkcija, savu pilsoņu aizstāvība un arī saukšana pie kriminālatbildības netiek pildītas.
23.janvāris, 11:09 Atbildēt
VVešeriene
Ai, ai, ai! Kad pašam raksteļa autoram nav nekas jādara un jālemj, nav jāzina likumi un starptautiskās procedūras, tad tik viegli iztaisīties par balto tēvu, sludināt savu pravietiskumu un Lemburģijas taurē brēkt par slikto valsti. Valsts mums nav ideāla, be tāpēc jau neviens nav atcēlis starptautiski noteiktu lietu kārtību. Un nezinu gan, vai valstij lālien no ādas laukā, ja tās pilsoņi dodas pasaules avantūrās un nedomā ar galvu.
22.janvāris, 10:26 Atbildēt
mmurkšķis
Kāpēc vienmēr vainojam valsti visur tur kur vainīga valsts pārvalde,tātad - valdība?
22.janvāris, 11:23 Atbildēt
VVešerienei Dusjai
Jā, valstij jālien no ādas laukā - arī, ja tās pilsoņi dodas pasaules avantūrās un nedomā ar galvu - tāpēc jau, ka tā ir valsts, un tai ir SAVI pilsoņi. Un par tiem ir jāiestājas! Viss.
22.janvāris, 23:59 Atbildēt
vvešas princesai
Tev nepaprasīja, vešas diplomātei - nav ko te procedūrēt par avantūrām, ej nu labāk izgriez un izžauj savu veļu!
23.janvāris, 0:49 Atbildēt
ppurvaputns
šitā ''valsts'' ir Tautas ienaidnieks. Tā pieņem tautai naidīgus likumus un ar Tautu karo. Tauta zaudē- nevairojas, mūk un mirst.
mūs- vienkāršos laudis visvairāk priecētu ši izmirāta gals. tad Tauta uzelpotu.
22.janvāris, 10:33 Atbildēt
kkagans
Un kurš glābs puisi kuru Somijā gatavojas tiesāt par neizdarītu noziegumu ???
22.janvāris, 10:59 Atbildēt
ppurvaputns
bet viņš par noziegumu domāja! par domām ''brīvajā'' pasaulē- eiropijā pienākas sods!
22.janvāris, 11:04 Atbildēt
ppurvaputns
BRD- ASV okupācijas zonā ir tāda Beate Czshaepe. Viņai piesprieda mūža ieslodzījumu uz aizdomu pamata! bez pierādījumiem.
22.janvāris, 11:06 Atbildēt
oopis no laukiem
Te nu droši var vilkt paralēles ar Misānes un Lemberga lietu,jo abās lietās kopējs ir tas,ka varas režīms cenšas radīt iespējami smagākās sekas savas valsts pilsoņiem,kuru vienīgais mērķis ir radīt pilsoņos bailes no varas,lai radītu viņos varas nekļūdīguma un tautas bezierunu paklausības garantiju .
22.janvāris, 11:08 Atbildēt
ppurvaputns
mērķis nepildās- nerodas vis bailes , bet naids un riebums pret varu. nepārejošs Tas arī ir viens no iemesliem mukšanai no šī izmirāta.
22.janvāris, 11:14 Atbildēt
vvispār
Nesapratu, kas kopējs Lemberga un Misānes lietā.
22.janvāris, 16:45 Atbildēt
nnu
Abi noziedznieki un abus aizstāv NRA skribenti.
22.janvāris, 18:47 Atbildēt
nnu nu
Un kādu tādu noziegumu tad tā Misāne izdarīja, stulbenīt tu? Dzert vajag mazāk...
23.janvāris, 0:01 Atbildēt
mmurkšķis
Aizmirsi vai apzināti jurašu nepieskaitīji?
22.janvāris, 19:55 Atbildēt
JJā tas ir
Līdzīgs šaušalīgs noziegums - tikai cietušo taču nav neviena paša
23.janvāris, 2:35 Atbildēt
MMUELLER
Kristīne nav valsts "krējuma" paziņa vai draugs. Būtu kāda ministra brālēna dēla bijusī draudzene, sen sēdētu Latvijā un būtu iecelta kādā padomē par locekli.
22.janvāris, 12:35 Atbildēt
vvispār
Tieslietu ministrija pie šīs lietas strādā no pagājušā gada pavasara! Kur tu biji agrāk???
22.janvāris, 16:46 Atbildēt
vvispār jau vispār
Tieslietu ministrija pie šīs lietas strādā no pagājušā gada pavasara??? Nevar būt! KUR TAD IR REZULTĀTI - MĀTE IR MĀJAS, PIE BĒRNIEM?? Ak nav? Sūds cena tam TM "darbam"!….
23.janvāris, 0:05 Atbildēt
oopis no laukiem
Autors raksta - "Taču es pats piekrītu cilvēkiem, kuri uzskata, ka valsts atbildību savu pilsoņu priekšā nosaka ne tikai aizsardzība no ārējiem draudiem, bet arī no iekšējām briesmām - ekonomikas krīzes, bandītisma, terorisma, dzīves apstākļu svārstībām." Citāta beigas.
Es arī tā uzskatu,bet diemžēl realitātē redzam pavisam ko citu,jo kā lai citādi kā par terorismu lai nosauc Latvijas Tieslietu ministrijas ministra un viņa parlamentārā sekretāra smagos noziegumos apsūdzēta ieŗēdņa RANDIŅU ASV Finanšu Departamentā,lai izkarotu sankcijas pret savas valsts pilsoni un ar viņa vārdu saistītos valsts un privātos uzņēmumos? Ja pareizi sapratu,tad brauciens tika finansēts par valsts pārvaldes budžeta naudu un tāpēc būtu tikai loģiski,ka par brauciena mērķiem un rezultātiem tiktu publicēts komunikē - oficiāls valdības paziņojums par starptautiskām sarunām, ekonomiskiem vai politiskiem līgumiem, svarīgiem notikumiem valsts iekšējā dzīvē. Vai tika publicēts šāds komunikē? Un tad ir vēl viens jautājums - vai pastāv arī papildus slepens protokols,par to ko Latvijas puse apsola dot pretim par sankciju noteikšanu bordāna kliķes politiskajam pretiniekam Lembergam,jo amerikāņi ir lietišķi cilvēki - jūs mums to un šito,tad mēs izpildīsim arī jūsu vēlmi. Tepat blakus ir atrodama intervija ar valsts nozīmēto Lemberga advokātu,kurš atklāti pasaka,ka lieta ir mākslīgi safabricēta. Te tiek smagi pārkāptas cilvēka pamattiesības uz savu privāto īpašumu bez attiecīga tiesas akcepta! Tad tāds ir tas "bezkompromisa tiesiskums"?Šodien atslēdz Lembergu no pieejas savam kontam,bet kur ir garantija,ka rīt vai parīt tas jau nebūsiet JŪS,ja mēs uz šo nejēdzību nereaģēsim šodien?
22.janvāris, 13:57 Atbildēt
mmurkšķis
Jā,aug buciņš ,aug radziņi un ,ja laikus tieslietu buciņam radziņus neapzāģēs tad vēlāk buciņš nevienu vairs pie radziņu zāģēšanas pat tuvumā nepielaidīs!
22.janvāris, 17:43 Atbildēt
EESMAIJA
Jā, es arī izlasīju advokāta rakstīto... un neaizdomājos tik daudz par kontiem kā par to, ka nav lietā neviena dokumenta, kas dotu pamatu šis krimināllietas uzsākšanai. Neviens nav iesniedzis pret Lembergu jebkādu sūdzību...ne arī kādu pierādījumu... Tad kā ?gandrīz 20 gadu garumā cilvēkam ir atņemta normāla dzīve tikai uz kaut kāda MAIZĪŠA ierosinājumu? Es labi atceros to, atklātībā nākušo telefonsarunu Jaunalksnei ar Maizīti... kur abi savu sarunu beidza - nu tad ņemam Lembergu pie dziesmas... Jaunalksne no saviem augstumiem ar sabiedrības noskaņošanu pret cilvēku un Maizītis no saviem. Bez jebkādiem pierādījumiem un pamata

Un nupat izskanējušais gandrīz par humoru pārvērstais notikums ----- ostā strādājošie uzņēmumi, kas bija apliecinājuši, ka Lembergs nevienā nav patiesā labuma guvējs pēkšņi mainīja liecību - esot gan! Bet kad nu visiem slēdza kontus, tad attapa, ka paši iekrituši citam raktā bedrē... Un dusmās un nesaprašanā pasvieda Bordānam - Kā tad tā? TĀ NEBIJA RUNĀTS! Tad kā ???? Tieslietu ministrs norāda, kā runāt , kādas liecības sniegt , arvienvārdsakot māca apmelot cilvēku un sniegt nepatiesas liecības?? Turklāt palīdzību NAV kur meklēt - visas durvis ir ciet! Vai te ģēnerāprokuroram nevajadzētu sarosīties un saukt šos visus - sākot ar Maizīti un beidzot ar Bordānu pie kriminālatbildības. Šī ir valsts, kurā neviens nevar justies drošs .
22.janvāris, 18:32 Atbildēt
PPotapova Jkpista
Bordānam kā tieslietu ministra vietas bezjēdzīgam aizņēmējam šis postenis ir jāzaudē.
22.janvāris, 14:24 Atbildēt
AAndulis
Nu nevar likt valstij skraidīt pa pasauli un glābt visādas padauzas. Vispār ko tagad dara Ēģiptē gandrīz nomocītā Latvijas estrādes zvaigzne
22.janvāris, 14:35 Atbildēt
PPandulim
Nemuldi nu un nevēli otram ļaunu, ka pašam tev nesanāk tā padauzīties pa pasauli!
23.janvāris, 0:09 Atbildēt
mmala
Truls, kurls un stulbs kā izgāzta stendere.
22.janvāris, 15:07 Atbildēt
vvoloģa
Sameklē nu visas zeltenes, kas lielu diņķu meklējumos klīst pa Kongo džungļiem un Pakistānas kalnu smailēm.
22.janvāris, 16:04 Atbildēt
vvoloģam
tev vārds ir ar mazo burtu un diņķu lielums vien interesē -tāpēc, ka pats esi tāds iezilgans?
23.janvāris, 0:12 Atbildēt
BBeigu sākums Latvijā
Nu ko lai saka viens vārds ir Latvijas PORNOGRĀFIJĀ ieskaitot ar banķieriem visatļautības un meli.
22.janvāris, 16:05 Atbildēt
PPaldies par rakstu
Paldies par rakstu, pilnībā piekrītu autora viedoklim.
22.janvāris, 16:06 Atbildēt
IInta
Kā tā? Valsts ir pat ļoti norūpējusies, lai visi, piemēram, laicīgi reģistrējas statusam….
vnk citviet. Nav cilvēku - nav valsts birokrātiem lieku problēmu...
www.la.lv/galvenais-pieregistreties
22.janvāris, 16:06 Atbildēt
RRaimonds
Runa nav tikai par Misāni...
Kur Latvijas vara bija visus šos pēdējos vismaz 20 gadus ..kad Anglijā latviešiem NELIKUMĪGI tika atņemti daudzi simti bērnu ....???
Mūsu Ārlietu pederasts tikai aicināja visus lepoties ar viņa vafeli .... un darīja visu iespējamo, lai sanaidotu Latviju un Krieviju ...
Saeimas deputāti bija aizņemti ar savu kabatu piebāšanu ...
Naciķu idiots Rasnačs ...un naciķu mēsls Bērziņš .. ?.... u.c. ...viņiem nebija ne vismazākās vēlmes līst tādos kutelīgos jautājumos .. jo tas traucētu viņu karjeru ...
Un rezultātā cilvēki tika vieni paši pamesti likteņa varā.
Tāpat kā zviedru banku afēras laikā ar kredītiem ...
Vispār ne tikai tiesiskumā ...vai visās sfērās Latvijā ir totāls bardaks.
Ko darīt?
Visu iespējamo, lai nepieļautu šādas situācijas turpināšanos ..kaut vai ar komentāriem portālos ...
22.janvāris, 16:38 Atbildēt
JJuris Pigits
Var jau paņemt Putina bildi un lasīt tekstu, kāds tikai ienāk prātā.
23.janvāris, 11:31 Atbildēt
aatbilde
Raimond, bardaku var sakārtot, šis ir noziedznieku perēklis, kas iecementējies aiz nezin cik likumu aizsargmūriem ar bulterjēriem pie vārtiem, kas sargās un iznīcinās visus, kas apdraudēs viņu labsajūtu.
Viktors Avotiņš piemin iekšējos draudus, nabadzība, bezcerība kritiskās situācijās, utt
... Tu runā par tiem bērniem , kurus Anglijā brutāli atņēma mātēm tikai tāpēc, ka bērns skaļāk ieraudājies... , nedodot nekādu cerību , ka jelkad savu bērnu vairs redzēs...
Es paturpinu - cik simti tepat Latvijā nav aizgājuši, nesaņemot medicīnisko palīdzību. Nemaz tik sen tas nav, kad izmisušais tēvs pie sava dēla kapa zvērēja atriebt tiem, kas pateica - nē, kad viņš uz ceļiem metoties lūdza pēc palīdzības iegādāties zāles! Un tādu ir simti un tūkstoši izmisuši, bez jebkādas palīdzības atstāti un pamesti, cik nav paši pielikuši roku savai dzīvībai... Vai tāda ir barikāžu cena??
Vai varbūt vēl šausminošāks gadījums, ka ministrs, kas ik pēc vārda piesauc tiesiskumu, apmāca un pierunā sagrozīt faktus, lai tikai kādam ieriebtu, Esmu gandrīz pārliecināta, kad cilvēks būs tik izmocīts, ka vairs nebūs garīgā spēka kaut ko darīt, tad tiesa beigsies un viņu atzīs par nevainīgu, kaut visas šīs desmitgades jau to ir zinājuši. Mērķis būs sasniegts, viņš būs ārā no politikas, nost no ceļa un lieta arī vairs pārsūdzama nebūs - būs taču attaisnots!
22.janvāris, 23:23 Atbildēt