Komentāri / "Non scripta, sed nata lex"
 

16 komentāri

JJosips džugašvilli
Man ļoti patika Pavļiks un aŗi manām troikam un haili laili nav ne vainas ...
20.maijs 2019, 8:54 Atbildēt
dde Soto
pavļiks un troikas ir pundura Bruunas Ordas iemiiljoti pozitiivie personaazhi.
20.maijs 2019, 9:00 Atbildēt
JJurists
Precīzi, Avotiņa kungs! Un līdzīgi var teikt arī par kaudzēm citu likumu
20.maijs 2019, 9:10 Atbildēt
aaka saka
Avotiņa kungs, Jūs tāpat kā es paliekam veci, un vairs no dzīves neko nesaprotam.
20.maijs 2019, 9:43 Atbildēt
TTārps
Nākošajā formācijā Trauksmes cēlāju sarakstu maisu turētāji varēs izdevīgi tirgoties ar to saturu, lai gan lielākā daļa Trauksmes cēlāju kartiņu būs aizvestas uz Briseli.
20.maijs 2019, 9:49 Atbildēt
JJuris Dimitris
Trāpīgi un precīzi komentēts...
20.maijs 2019, 10:34 Atbildēt
ttentiņš
tieši tā, un atkal visi ņemsies melnām mutēm...
20.maijs 2019, 19:11 Atbildēt
IInta
Prasti izsakoties - IBD acu aizmaaleeshanai , izpildot USA veestynieciibas "vieniigos pareizos" ieteikumus - taaopat kaa ar KNAB birokratiju, bet avi taapeec korupcija mazaaka. Skolaa laiakm to ieaudzina vai kaa?
L(?
.Buutu albaak atradushi, kur taas 700 vai cik tur iisti + t.s.s chekas kartiites palikushas un cik toreizeejo tagad darbiibu turpina vai arii turpinaaja - tik jau citaa sastaavaa, bet atjaa par Sisteemaa. Suns spalvu met, bet ne tikumu un ljoti labi zina, ko un no kaa rokas eedis. UN veel biidiit prezidentos to TM ministru, kursh tam visam piepaliidzeeja, jau nu ir galiigi garaam.
20.maijs 2019, 11:20 Atbildēt
SSecinājums
Visā šai trauksmes celšanā vislielākais kuriozs ir tas, ka to promotē VK. Novēlu no sirds, lai tur uzrodas daži drosmīgi cilvēki, kas atklāj visas tās ārprāta nejēdzības, ne -profesionālismu un naudas šķērdēšanu, kas notiek VK!!!
20.maijs 2019, 16:35 Atbildēt
ŠŠķīdinātājs
Īs ūss i Hitlers? :)))
20.maijs 2019, 17:20 Atbildēt
vvarde
PSRS samaitātā tauta ir iebiedēta ar "stukačošanu" un tamdēļ tura mutes ciet un šmauc kur tik var. Kamēr nesaved kārtībā tiesas sistēmu (kura ari ir PSRS mantota) tikmēr mēs visi cietīsim no tās korumpētības kura šeit zeļ un zied, pateicoties tādiem komuņagām ka Kalmmeieri un Bičkovski !
20.maijs 2019, 18:43 Atbildēt
aatbilde
Šorīt izlasīju interviju ar Gvido Zemribo... Gribot negribot jādomā, kas par cilvēkiem vada mūsu valsti. Satversme viņiem neinteresē, likumus groza pēc savām vajadzībām. Neatšķir kas ir balsošana, teiksim par kādu izdošanu kriminālvajāšanai un kas ir vēlēšanas. Viens, sev sitot uz pleca lielās kā vairāku gadu garumā cīnījies par atklātu balsošanu, pārējie nu jau pieņemto likumu piemēro arī vēlēšanām, pastumjot malā SATVERSMĒ rakstīto Vai tas nozīmē, ka turpmāk arī Saeimas vēlēšanas būs atklātas?
Izskatās, ka visa darbošanās ir tikai imitācija - nezinu nevienu likumu, kas būtu pieņemts, domājot par valsti. Ir tikai grābstīšanās. Vai nu šimbrīžam tik svarīgs bija jautājums, dot vai nedot medību bises pusaudžu rokās, vai nu tik daudz laiku vajadzēja veltīt Juraša problēmai, vai vienkāršāk nebija vadīties pēc likuma, lai ar tālāko tiek galā tie, kam jātiek., turklāt vēl apsmieklā pasaules acīs nolikt Latviju sūtot SOS uz ārvalstu vēstniecībām... un tas papes gabals... vai par to viņiem maksā algu tūkstošus, lai taisītu cirku... Ja Deglavu tilts jau tiek remontēts 2 gadus un eksperti tur visam seko kā caur mikroskopu, pēkšņi kāds sadomā iejaukties un darīt pa savam, Jautājums - kādēļ??? Un Oik afēras afēra ar likvidēšanu... Un tas jocīgās atlaišanas. Vai tad Cimdars, kurš strādājis nevainojami daudzus gadus ... nē, tā varētu turpināt vēl un vēl.
Par šo pēdējo likumu. Paši sevi, kur tiek zagts un šķēdēts uz nebēdu, turklāt miljoni ne jau sīknauda, nodrošinājuši zem slepenības zīmogiem - tur ir droši. Tur neviens klāt netiks. Tad kam tas likums domāts - kaimiņš, kaimiņam uzliks jumtu, vai sagādās malku bez līguma, tad kaimiņš otrā pusē uzrakstīs sūdzību... vai kā? Uz kurieni tad mēs ejam? Uz jaunu ,, čekas maisu" atjaunošanu. Nupat jau kāds atklāti, neslēpjoties pauda , ka ministre maksājusi aplokšņu algas, vīra uzņēmumā būdama par grāmatvedi. Un kādi ir rezultāti? Otrs, tik pat drosmīgs, atklāj Kariņa shēmu, kā var izvairīties no nodokļiem un pīšanos ar nenoskaidrotas izcelsmes naudas darījumiem. Un kā? Drosmīgais ziņotājs par mutes palaišanu zaudēja pielaidi...bet par ētiku, ja tur netiek saskatīts noziegums, valstsvīra rīcībā kāds ir ieminējies? Tad kurai šķirai ir domāts šis likums? Nepietiek, ka tiek sarīdītas tauta pret tautu, vēl vajag sarīdīt cilvēku pret cilvēku. Paldies Avotiņa kungam! Raksts bija laikā un vietā.
20.maijs 2019, 21:05 Atbildēt
HHorošijs
Jāstučī, jāstučī un vēlreiz jāstučī. Nerakstīts likums jau sen.
21.maijs 2019, 7:53 Atbildēt
VValdis Freimantāls
da 18. februāra naktī un likumīgo 1938. gada statūtu aizliegšanu MĀMUĻĀ. tautastribunals.eu/?p=33716
21.maijs 2019, 16:06 Atbildēt
LLaimdota
Komunistu vara Latvijā palika~! Un UZZIEDĒJA 1993. gada 18. februāra naktī!
21.maijs 2019, 16:25 Atbildēt
IImperators Augusts
Roma traditoribus non premia.
21.maijs 2019, 22:05 Atbildēt