Komentāri / Bibliotēka maksimāli jātuvina cilvēkiem
 

9 komentāri

MMirdza
Pašvaldības jau sen tikai izliekas,ka domā par iedzīvotājiem.
14.marts, 8:40 Atbildēt
ggoro
,,optimizācija,,tā ir sociālās vides graušana,jo sādžās biblenes ir ļoti svarīgas.Ne katrs opis vai ome veselības dēļ var tikt līdz pastam,kuri lielākoties arī ir,,optimizēti,,vai gaisa gabala attālumā,tad biblenē var samaksāt rēķinus caur compi.
14.marts, 10:05 Atbildēt
MMuļķis
Laukos tuvāk kapiem?
14.marts, 10:08 Atbildēt
jjanis
ja nebūs biblioteku, tad cilvēki pirks vairāk grāmatu. Un, lai vairāk pirktu grāmatas, kļūs turīgāki. Rezultātā valsts izskaudīs nabadzību. Ļoti labs attīstības modelis priekš latviešu valsts, velti nesaprašas uztraucas
14.marts, 12:53 Atbildēt
AAndris no ...
cien. V.Avotiņ!
Es kā vecākā gājuma cilvēks diezgan daudz lasu ( ziniet, pie vecuma no rītiem nenāk miegs), bet tajā bibliotēkā gandrīz nekādu normālu, nesen izdotu latviešu rakstnieku grāmatu nevar dabūt, jo tam vienkārši nepietiek līdzekļu ( vidēji latviešu grāmata maksā no 12 - 18 € ). Tagad vajadzētu parēķināt kāds ir lauku bibliotēkas gada budžets un cik no tā aiziet valsts uzspiestā datortīkla uzturēšanai! Paliek pāri tikai lata romānu un pāris sieviešu" grāmatu iepirkšanai! Vienkārši tā lauku bibliotēka tādā veidolā man nav INTERESANTA! Tikai nesakiet neko par internetu, kas tagad ir katram skolēnam telefonā. Pašlaik ir 2018 gads!
14.marts, 15:23 Atbildēt
AANONĪMS
Jā, Anonīms, jo es jau tā tik vareni izpaužos, ka tieku teju vai zirgāboliem apmētāta. Ja būtu. Paldies Dievam nav.
Domāju nerakstīt, bet Avotiņa kungs laipni lūdzis rakstīt, tad kā var nerakstīt. Es nesaukšu vārdā ne vietu, par kuru rakstu, ne cilvēkus par kuriem gribu rakstīt. Sākšu ar to, ka mūsu viena no četrām bibliotekārēm pagājušo gadu saņēma ,,GAISMAS NESĒJAS" kroni un, ticiet man - viss pagasts ilgi par to mutuļoja kā par vienu priecīgu, sengaidīta notikuma piepildījumu. Mēs mīlam savu bibliotēku. Bet, tā nav iestāde, kāda tā ir pierasts redzēt - brīnišķīgi pasākumi, izstādes, izdoma, jaunumi, pārsteigumi, tikšanās...kā kaleduskopā mainās musturi, tā tur viss notiek un nekas neatkārtojas...un četras jaukas, smaidīgas ... man gribas teikt - meitenes, jo viņas NEKAD nenovecos! Un teikšu, kā ir - cilvēku te apgrozās vairāk kā blakus esošā Maksimā. Pēc grāmatām stāv rindā. Ieskrien garām ejot paskatīties, kas jauns piedzimis šajās četrās gaišajās galvās. Pie mums tā ir GAISMAS PILS vārda vistiešākajā nozīmē. Un to atzīst visi, kas te ciemojušies un brauc atkal... Ir plaša lasītava ar n-tiem žurnāliem, avīzēm un lasītājiem, ar datoriem un datoristiem. Nezinu, cik liels ir bibliotēkas budžets, bet jaunu grāmatu netrūkst, arī latviešu autoru.Lai es visu aprakstītu, man vajadzētu izvērst garu rakstu NRA, bet ir tā, ka esam laimīgi apdzīvota vieta un laimīgi ar savu Domi, kurā izdevies savēlēt gaišus cilvēkus. Nespēju pat iedomāties, ka kādam ienāktu prātā klapēt to lietu ciet. Nebūtu ne mazāko šaubu - tauta izietu ielās... Tad būtu tāda revolūcija, ka lietussargi nobālētu... Ja es dzīvotu kādā no kartes izstrīpotā ciemā, kur nīktu trīs večuki, pāris kaziņas un viens savvaļā palaists suns, tad, jā... ko tad es rakstītu????? Pastāv lietas, kuras nevar blakusstatīt...bet viss viens, atbrauciet pie mums ciemos, mēs būsim laimīgi sņēmēji.
15.marts, 0:00 Atbildēt
iilze
nu gan padevies kaleudeskops, lepojamies ar tādiem latviešiem, tie paši var un svešvalodās nerunās, lai priecīga diešana simtgades lustēs.
15.marts, 10:00 Atbildēt
AANONĪMS
Piedošanu, rakstīju ātri un nepārlasīju, jo ,likās par garu... tādēļ iznākusi kļūda. Kauns pār visu ģīmi...
15.marts, 18:30 Atbildēt
ZZane
Dobeles novadā jau sen lauku bibliotēkas strādā uz 0.75 slodzi un divos pagastos ir ārējai pieņemšanas punkts, protams, mēs lasītāji neesam apmierināti.. deputātiem un pašvaldībām ir pie kājas, pašiem par savu amatu bail. Vēlētos, lai visos pagastos strādā bibliotēkas uz pilnu slodzi, jo bibliotēkas ir mūsu gaismas nesējas.
22.marts, 14:47 Atbildēt