Komentāri / Būs mērķis – būs jēga!
 

10 komentāri

ssociāli atstumtais
kādi var būt ,, baltā galdauta ,, svētki ja piemēram Inčukalna , Krimuldas , Siguldas mēri , kuri par bezatbildīgu darbu = izdabāšanu Rīgai ,, saņem ,, ne mazāk kā 1500 ,- ,, algu ,, , bet mana pensija ir 73,- ?( t.i. viņi mani apzog , jo piesavinās manu naudu ! )
Kāda jēga , kāds mērķis ir Avotiņam , ja viņam nav elementāra
g o d ī g u m a ; Viņa apziņā neierakstās nekāda savas valsts apziņa !
Kam tad man pūlēties un plosīties , ja es visu laiku tieku apzagts ! Algu man nesamaksā , pensiju man nesamaksā , kurpretī administrācija maukojas zili zaļi , nenesdama absolūti nekādu atbildību , ne par saviem vārdiem , ne par saviem darbiem ... , palikdama tikai biezāka un biezāka ... , ko AVOTIŅ ?
8.maijs 2017, 10:27 Atbildēt
IInta
:))
8.maijs 2017, 14:48 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Ja forumnieki nerunā par VAJADZĪBU atjaunot visas 1940. gadā zvērīgi likvidētās latviešu biedrības - tad šāds forums ir tukšmuldētāju,, komunistu un čekistu kārtējā akcija! Lai I M I T Ē T U nevalstiskas "tautas" aktivitates.

Šāda prakse tika pielietota Staļina diktatūras laika PSRS.

Lasiet manu rakstu internetā:"Mosties, celies, strādā"! (tas dos ieskatu Latvijas valsts pārvaldes tumšajā "ĶĒĶĪ". KGBistu un komunistu valsts pārvaldes "noslēpumos"!
8.maijs 2017, 10:27 Atbildēt
KKvadrāts
"Un - arī es te gribu uzsvērt to,........"
=======================================================
Ko nav pamanījis ne a.god. J.Streičs un bij.PSRS Tautu deputāts V.Avotiņš, to jau slavēt slavē V.Sprūde Latvijas Avīzē:"
Doma, ka, tuvojoties Latvijas valsts simtgadei, būtu lietderīgi celt valsts aparāta darbinieku vēstures pamatzināšanas un izpratni, Valsts kancelejas gaiteņos cirkulēja jau kādu laiku, taču atbilstošas ievirzes informatīvie materiāli, veltīti Latvijas vēsturei un valsts tapšanai, elektroniskā veidā parādījušies nesen. Tie meklējami interneta vietnē “mk.gov.lv” sadaļā “Valsts kanceleja” un tālāk “Simtgade”. Plašākais ir 137 lappušu lielais, jau minētais “Ieskats” ( Ieskats Latvijas vēstures svarīgākajos jautājumos ). Vēstures kurss ideālam valsts darbiniekam (LA, 25.03.2017.)
8.maijs 2017, 13:36 Atbildēt
KKvadrāts
" Kādam mērķim šobrīd atbilst Latvijas reālā politika? "
=====================================================
Izvērtējos migrācijas un demogrāfijas rādītājus (tendenci) kopš 1991.g., secinājumus izdara vēstures doktors, ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs:
"....pēc 100 gadiem mūsu mazbērni būs apmēram 10% no Latvijas iedzīvotāju skaita, tāds mazs pulciņš latviešu. Tie tad lūkos no krieviski, angliski vai ķīniski–arābiski runājošas Rīgas domes izlūgt mazu estrādīti Dziesmu svētku sarīkošanai." Mežs: 2100.gadā pasaulē būs tikai 300 000 latviešu ( Diena, 12.11.2010.)
8.maijs 2017, 14:26 Atbildēt
PPastalnieks
Mūs jāatdod Lietuvai pārvaldīšanai, jo tā ir radnieciska tauta, kas reāli strauji attīsta savu ekonomiku, ir blīvi apdzīvota, cilvēku skaits ir gandrīz dubultojies un ir visur arī laikos, kur saglabājusies kolhozu sistēma, kas cilvēkiem dod darbu. Citādi Meža kunga teiktais īstenosies.
8.maijs 2017, 14:42 Atbildēt
IInta
Kaads `meerkjiis` gan var buut ekonomiski--`bandiitiskiem` grupeejumiem?
(ja reiz par katru cenu pie varas taa pasha tiecas, la vieni imiteetu darbu veelaak)
in taisiitu komisijas visa neptiikamaa norakshanai in pasleepshanai zem teoikjiisha.)
Pat tagad nevar pateikt, kaaapeec nevar saakt at savu rindu - paarvaldee it kaa - reformeeshanu, bet
kaarteejo reizi vien graabstaas un maina nodokljus, lai neviens neko nevareetu plaanot vispaar
Taa kaa viss meerkjis: vien vara pati kaa taada, jo nauda jau vairumam tur ir,
un tad veel tas `kopus siles` tuvums, lai `valsts pasuutiijumus` iedaliitu sponsotriem...
:(
8.maijs 2017, 14:41 Atbildēt
PPastalnieks
Nekādas reformas te neviens neveic! Slēpjoties aiz reformas lozunga, ceļ nodokļus, lai būtu nauda budžetā. P. Pasaulē degvielas cenas krītas, ceļ akcīzes nodokļus degvielai un pie reizes arī šmigai, smēķiem.
8.maijs 2017, 14:49 Atbildēt
EESMAIJA
Nezinu, vai būs par tēmu, bet šīs domas mani māc jau no pašiem pirmsākumiem, tad kad Godmanis izgudroja sertifikātus, lai nekavējoties radītu mežonīgo kapitālismu.Priekšdarbi jau bija paveikti - kolhozi un rūpnīcas nolikvidētas, lai bezdarbnieku masas būtu spiestas pārdot par kapeikām savus sertifikātus, valsts noprihvatizešanai! Tā radās bagāto un nabago kastas. Varēja sākties privatizācija par tautai izkrāptiem sertifikātiem (ne nopirktiem par īsto vērtību) Otrs - kā jūs domājiet, vai Lata ieviešana bija godīga? Nē par šo elektrošoku zinošie - pie varas esošie, viņu radi un draugi, savlaicīgi nodrošinājās pret sekām, kuras muļķa tautu izģērba pliku. Vai mēs sagaidījām apsolīto pirmskara Latvijas atjaunošanu? Kā no visām tribīnēm tika solīts. Nekas tamlīdzīgs - tika īstenots smalki izstrādāts, ne nejaušs, plāns - Viena neliela daļa kļuva par bagātniekiem, kas parazitēja uz pārējo rēķina, šos pārējos iedzenot šaušalīgos dzīves apstākļos.Vai ir kas labojams? Tikai ejot vienu ceļu kaut ko var labot - viss tautai izkrāptais ir jāatdod atpakaļ ar labu vai ar varu un šī noziedzīgā kliķe ir ne tikai jāsoda, bet jāizģerbj tā kā viņi ir izģērbuši tautu! Ar Godmani un Repši priekšgalā. Un Latvijas ceļa darboņiem, kas pieņēma visus likumus, lai "mežonīgais kapitālisms"sāktu savu iznīcinošo gājienu. Mēs esam pārāk maza valsts, lai starp dzīves līmeņiem būtu tik šaušalīgas atšķirības. Lielīties ar kaut kādiem sasniegumiem ir klajš cinisms.
8.maijs 2017, 22:54 Atbildēt
oopis no laukiem
Visas mūsu šodienas problēmas izriet no noziedzīgās monetārās politikas,jo kas tas ir par "brīvo", atvērto tirgu,kas plosās Latvijā? Ar valūtas maiņas kursa mehāniku var izveidot trīs sekojošus ekonomiskos modeļus:
1.Ar augstu un FIKSĒTU valūtas maiņas kursu atver Latvijas iekšējo tirgu IMPORTAM un SPEKULANTIEM un vienlaikus paralizē visus tirgus vietējam ražotājam un eksportam (šoka terapija).
2.Ar zemu un FIKSĒTU valūtas maiņas kursu atver tirgu EKSPORTAM un nodrošina šoka terapiju IMPORTA un SPEKULANTU darbībām.
3. Ar PELDOŠO valūtas maiņas kursu, kas atkarīgs no CB valūtas rezervju nemainīguma saglabāšanas interesēm,nodrošina līdzvērtīgus un godīgus konkurences apstākļus importam ar eksportu.
Tātad, redzam,ka Latvijā pašlaik tiek realizēts 1,modelis ar zaļo gaismu importam un spekulantiem,gan vietējiem,gan ārējiem,bet vietējiem ražotājiem un eksportam ir sarkanā gaisma konkurences "luksoforā" un rezultāts ir graujošs nacionālajai ekonomikai,par ko liecina vairāk kā 30 MILJARDU lielais valsts ārējais parāds. Es gan nedomāju,ka tagad būtu kādam ko jāatņem,jo paši bijām muļķī un pieļāvām nelietības,bet mēģināsim tālāk dzīvot pareizi. Tagad,kamēr atjaunosim izlaupītās CB valūtas rezerves,mums būtu jāpāriet uz 2, modeli - atvērto EKSPORTA TIRGU. Kad vajadzīgais daudzums valūtas rezervju uzkrāts,tad pārslēdzamies uz 3,modeli - peldošo kursu un nodrošinām tā nemainīgumu,ar valūtas maiņas kursu turot importu/eksportu līdzsvarā.Lai to realizētu,protams,ka būs jāatjauno nacionālo valūtu un jāizstājas no eirozonas,kaut arī pretdarbība būs milzīga.
9.maijs 2017, 18:32 Atbildēt