Komentāri / Par kāpostu tīteņiem veselības aprūpes sistēmā
 

6 komentāri

EElizabete
Mana pacietība arī nav bezizmēra, jo NMPD ir tāds haoss, ierodoties pie pacienta, kurš ir pirmās grupas invalīds un pats nekādu informāciju nevar sniegt, tiek pierakstīts ka viņu uz slimnīcu pavada pavadonis ( svešs cilvēks un ģimenei nav iespējams tādu idenfificēt PMLP datu bāzēs). Tādu falšo bija iespējams ierakstīt, jo NMPD dažāda ranga darbinieki strādā vairākās iestādēs un tur cits citam ir rads un draugs un bija iespējas izmantot datu bāzes, lai noslēptu faktus un taisītu leģendu.
6.novembris 2019, 15:41 Atbildēt
PPirktspēja
Falšajiem?
6.novembris 2019, 17:30 Atbildēt
LLeo
Valdošās kliķes polittehnologi labi pastrādājuši , lai sarīdītu sabiedrību pret mediķiem , it kā attaisnojot likuma par algas pielikuma nepildìšanu . Bet ministriem , Saeimas deputātiem , prezidenta kancelejai algas pielika atbilstoşi likumam . Politmafijas partijām valsts finanses pielika astoņkārtīgi !
6.novembris 2019, 18:09 Atbildēt
IIz nesenās vēstures
Īstenībā Viņķeles kundze bija drosmīga un pateica to jau krietni agrāk:"Pensijas līdz 180 latiem neplānojam aiztikt,par lielākām domāsim".Skat.Delfi"intervija ar labklājības ministri Ilzi Viņķeli",Delfi.lv.,14.11.2011. www.delfi.lv/news/conference/interviews/delfi-intervija-ar-labklajibas-ministri-ilzi-vinkeli-pensijaas-lidz...
7.novembris 2019, 0:10 Atbildēt
PPilnībā piekrītu
Žurnālistes drosme vadīt jebkuru ministriju-tiešām pārsteidz! Kā 1917.gadā!
7.novembris 2019, 0:13 Atbildēt
LLeopolds to Leo
Aizmirsa papildināt slimnīcu mediķu algas arī ar piemaksām,naudas balvām,pabalstiem,milzīgajām gada prēmijām,pēc darba koplīgumiem ar nozares arodbiedrību,kā ministrijas ierēdņiem!
7.novembris 2019, 0:21 Atbildēt