Komentāri / Sargies! Ātrā palīdzība brauc
 

6 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

ssavādnieks
Savdabīga pieeja medicīnai no nākotnes perspektīvas,kas parāda veselības nozares vājo izpildījumu no VM puses,kur piešķirtie naudas līdzekļi ar palielinājumu 200.milj.neattaisno tā pielietojumu ne ārstējošajam personālam,ne pacientiem.Jā,veselības un aizsardzības nozares ir tās,kurām naudas piešķiršanu/tērēšanu sabiedrība uztver ar zināmu toleranci,bet dzīvot'spējīgs vēl ir fakts no TP laikiem,kad Šķēles partija caur būvniecības iepirkumiem shēmoja Bērnu slimnicas būvniecību.Tad nu pašreizējā spices partija ZZS ir gājusi tālāk,un runa ir par P.Stradiņa slimnicas 2.kārtas būvniecību,ar pašreizējo pieteikumu naudas izteiksmē-90.milj.,bet pieredze rāda,ka nonākot līdz būvniecības procesam tāme pat dubultojas.Ok,lai būtu...tikai tas būs monstrs uz pārējās Latvijas iedzīvotāju rēķina,ar slēgtām slimnicām,ārstu praksēm un pakalpojumu pieejamību reģionos.Nākamā problēma saskatāma ārstējošā personāla piesaistē.Atvērtā tirgus apstākļos,katrs SPECIĀLISTS padomās,vai atalgojums ir adekvāts viņa profesijai.Cik var redzēt publiskajā telpā,pašreizējā valdības politika ir administratīvo resursu nodrošināšana ar labām algām ne personālu.Tad nu redzam,ka iepriekšējo valdību politika ir šodienas spogulis,kad bērnus ārstē ar Ziedot.lv ''zālēm'' un nepārtrauktajām akcijām mēdijos.BET budžets netiek žēlot akmens krāvumam Likteņ'dārzā.
30.maijs 2018, 8:36 Atbildēt
AAndris Tertats
Es domāju, ka vispareizāk nodrošināt ar 3 medicīnas darbiniekiem ātrā palīdzībā; tas nodrošinās kvalificētāku neatliekamo palīdzību un lielāku drošības garantiju gan par pacientu, gan uz ceļa..2 pie pacienta, bet trešais brauc un piepalīdz, kad vairāk jānodrošina fiziskais atbalsts visām pusēm..
30.maijs 2018, 16:29 Atbildēt
PPrincipa
Sirēnas arī nedrīkstēs izmantot?Laikam jau nē.
8.jūnijs 2018, 14:08 Atbildēt
iilze
un nonest 100 kg pacientu no 5 stāva,un vēl kardiogrāfs,citas ierīces,sniegt palīdzību un braukt pa sastrēgumiem,kas izveidojušies remontu rezultātā-pat tagad ar šofera palīdzību ne vienmēr to var izdarit
16.jūnijs 2018, 19:15 Atbildēt
AAtrās palīdzības feldšere rajonā
Savulaik pieņēmu dzemdībās mājās dvīņus 30 km attālumā no slimnīcas laukos , ziemā -30 grādu salā. Pat placentu pēc Džanelidzes metodes atdalīju. tad abus bērniņus uz rokām, mammu VAZika aizmugurē uz nestuvēm , un tad es paļāvos uz šoferi- profesionāli. Viss beidzās laimīgi, pat pārāk. Pēc 5 dienām mani izsauca uz uzņemšanas nodaļu, kur mani gaidīja jaunais tētis ar šokolādi ( padomju laikā) un 5 rubļiem ( kurus gan nepaņēmu, jo redzēju, kādā nabadzībā sie cilvēki dzīvo). Izrādās, ka mammai viss kārtībā un pat izrakstīta no dzemdību nodaļas nevis 7. dienā, bet pat piektajā, jo viss bijis ideāli. Paldies toreizējam profesionālim šoferim!
23.jūnijs 2018, 10:37 Atbildēt
BBaiba
Med mašīnas šoferi iziet apmàcîbu arī drošas braukšanas skolā.
Un kā tā būs ar tiem feldšerīšiem??
27.jūnijs 2018, 11:34 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!