Komentāri / Covid 19 un pārspīlējumu politika
 

21 komentāri

eegle
Nu nezinu, neesmu ārsts, bet Ķīna neļauj 60% saslimt. Ebola arī lipīga, vējbakas, masalas, pie labas gribas varētu visi 100% inficēties, bet tomēr kaut kā to cenšas nepieļaut.
20.marts 2020, 9:02 Atbildēt
PPareizais
apinis vienmēr tēlo gudro bet debīlikis paliek debīlikis
20.marts 2020, 9:15 Atbildēt
QQuestion
Vinķele, tu?
20.marts 2020, 9:34 Atbildēt
mmurgs
Latvija ir unikāla- profesors Ivars Kalviņš, gan domā citādāk. Zinātnieks, labi orientējas vīrusu darbības jomā, radījis medikamentu formulas. Ko radījis A.god. Apīņa kungs?
20.marts 2020, 9:16 Atbildēt
VVello
Bravo, Pēteri! Bet Magnētu varētu noorganizēt ar 2 m distances ievērošanu. Necelt telti, reģistrācija online, varbūt iztikt bez numuru dalīšanas un splitu drukāšanas. Kartes zem ķieģeļa katrai distancei sazīmētas. Protams, nāktos atteikties arī no identu un kompasu īres...
20.marts 2020, 9:31 Atbildēt
AArturs Priedītis
Pašlaik lielākais bieds ir nevis koronavīruss (epidēmija, pandēmija), bet gan cilvēces nenormālais psihiskais stāvoklis. Un tāds apgalvojums nebūt nav fantasmagorija – murgu vīzija, ieskats, kas veidojies slimīgā iztēlē. Tas viss, kas notiek ap koronavīrusu, apliecina, cik liela apdraudētība ir pārņēmusi visu cilvēci. 2020.gads noteikti ir sākums kaut kam visaptveroši briesmīgam, ko neviens nevar apturēt. Ir zaudēta kontrole pār cilvēci. Pasaules valdošās struktūras ir zaudējušas kontroli. Faktiski pašas valdošās struktūras ir pārņēmis psihiskais sabrukums – paškontroles zaudēšana. Biedēt savas valsts iedzīvotājus ar to, ka 70% no viņiem saslims ar koronavīrusu, var vienīgi kanclers, kurš pats nav īsti psihiski vesels. Panikas sākums nav “tautā”, bet gan valdošajās politiskajās aprindās – varas elitē. Valdību vīri un valdību sievas nepārtraukti mētājas ar pretrunīgiem izteikumiem, katru stundu sakot kaut ko jaunu, kas noliedz iepriekš teikto vai ir tikpat nesakarīgs kā līdz šim teiktais. Taču pats galvenais ir cilvēces psihiskais stāvoklis – planetāri masveidīgās histērijas garīgais potenciāls, panikas veicināšanas neierobežotība, nekaunēšanās par padošanos psihozes uzkurinātājiem, nespēja un nevēlēšanās balstīties uz veselo saprātu. Cilvēces psihiskais stāvoklis ir tāds, ka var tikt pieļauts un atbalstīts atomkarš, nacisma atdzimšana, piedots Hitleram, noliegts holokausts u.tml. Nekad vēl cilvēce nebija tik pamatīgi pakļauta totālai manipulācijai, un nekad vēl cilvēce nebija tik pieļāvīga, sastopoties ar refleksīvo vadīšanu. Ja agrāk samērā viegli bija ideoloģiski apdullināt atsevišķas tautas, tad tagad tiek ideoloģiski apdullināta visa cilvēce un visi tās sociālie strati. Apdullināšanas rezultāts ir vienāds gan intelektuāli apdāvinātākajā slānī, gan pelēko zvirbuļu masās. Tāds rezultāts ir iespējams vienīgi psihiski apdraudētā kontingentā, un tāds kontingents biedē vairāk nekā jebkura epidēmija vai jebkura pandēmija. Tiekamies ar demogrāfiskās pārejas sekām. Nenormālo psihisko stāvokli nosaka nenormālā demogrāfiskā virzība: no vienas puses nenormālā izmiršana, bet no otras puses nenormālā dzimstība. Abas nenormālības solidāri un konģeniāli nosaka kopējo cilvēces apziņu – nenormālo psihisko stāvokli.
20.marts 2020, 9:52 Atbildēt
VVecais
Psihoze atgādina to, kas bija pēc 11/09. Piemērs no tiem laikiem- Itālijā arestēja no Austrijas iebraucošu kravas auto šoferi, kuram pavadzīmē bija rakstīts ''Laden''- vāciski veikals. Paliek aizdomas, ka psihozi uzkurina mākslīgi, lai, piemēram, varētu pārformatēt ekonomiku, veikt globālu devalvāciju utt.
20.marts 2020, 11:15 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Pašlaik interesantākais ir jautājums “Kā tas viss noslēgsies?”; proti, kā cilvēce izies no “vadāmās pandēmijas” – cilvēces vēsturē unikālā notikuma. Tāds unikāls notikums pat sapņos nerādījās, krietni pārspējot līdzšinējo jau aprasto iracionālitātes līmeni un iracionalitātei aptverot visu cilvēci. Tas ir pirmais cilvēces mēroga bezprāts. Tas viss ir tik sakāpināts, ka nav saprotams, kā no tā cilvēce izies praktiski. Noteikti nevarēs iziet tāpat kā no "Grētas" u.tml. manipulācijām, pārtraucot publikācijas medijos un sākot jaunu tēmu vai sākot vairākas tēmas vienlaicīgi. Turklāt "Grēta" aptvēra galvenokārt tikai iracionālos "baltos". Turklāt galvenie "baltie" (Tramps, Putins) nepievienojās "Grētas" iracionālo fanu auditorijai. Ap "Grētu" viss bija tradicionāli, primitīvi, nodrāzti, vulgāri. Ap “Grētu” nebija nekā tehnoloģiski inovatīva. Zināma novitāte bija bērna izmantošana politiskajās mahinācijās. Taču kaut kas līdzīgs bija sastopams arī agrāk, kad politiķi nekaunējās izvēlēties amorālus paņēmienus. Tagad ir savādāk ar "vadāmo pandēmiju". Planētas sociuma ideoloģiskā sensitivitāte ir pandēmiska izpausme. Tādējādi cilvēces bezprāts tagad ir kļuvis lielāks bieds nekā kāda vīrusa izraisītā pandēmija. Cilvēces ideoloģiski sensitīvā pandēmija ir demogrāfiskās pārejas sekas. Nelaimīgi un psihiski nestabili ir gan "baltie", kuri izmirst, gan "krāsainie", jo viņu nenormālā dzimstība nedara laimīgus (nav darba, nav nākotnes, migrācija ir nelaime utt.). Tiem, kuri strādā, tagad ir daudz problēmu. Noteikti kāds tiks pie lielas naudas bez darba, sadalot miljardus (ASV sadalīs apm. 80 miljardus). Tramps noteikti visu saprot, taču ir spiests tēlot patriotu, jo gaidāmas vēlēšanas. Krievijā arī ir daudzi "patriotiski" gājieni, taču Putins, intelektuālā elite, ārstu un medicīnas zinātnieku elite nepievienojas eiropiešu politiķu, kolēģu histērijai. Statistika par gripu ir pilnīgi nesamērojama ar statistiku par koronavīrusa izraisīto slimību. Tiek ignorēti epidēmijas klasiskie kritēriji. Pulsē jauna tipa planetāra mēroga bezprāts. Piemēram, no “Grētas” bija viegli iziet, jo manipulācija bija tikai mediāla – balstījās uz informatīvo zombēšanu. Ar “vadāmo pandēmiju” tā nav. Tā ir vienota ar konkrētām dzīves empīriskajām norisēm – cilvēki pārtrauc strādāt, mācīties, apmeklēt pasākumus, lidot, ceļot, tiek slēgtas valstu robežas, tiek izsludināts ārkārtējais stāvoklis, tiek izpirkti pārtikas produkti, tiek dalīti miljardi...Taču bezprāta maratons nevar bezgalīgi ilgi turpināties.
20.marts 2020, 9:52 Atbildēt
PPēterītim
Bergamo baznīcas piekrautas zārkiem, līdz augšai,pilsētas morgi ,sen pilni,avīzēs tikkai lidzjutibas aizgājējiem,sīkā šriftā,visās lappusēs....un tas pie Itālijas medīcinas limeņa,kurš nu nekādi nevar būt zemāks kā tavā latvijā,ka jālūdz Lielās Ķīnas palīdzība,jo tava eiropas savienība, tādu nemaz nespēj sniegt un tas ir pārspīlējums???
20.marts 2020, 9:57 Atbildēt
BBiju
Vismaz telekomunikāciju līmenis Itālijā ir stipri zemāks, nekā Latvijā. Iedzīvotāju disciplinētība arī.
20.marts 2020, 11:18 Atbildēt
IInta
It kā pats nesprastu, kuro plāns tas ir; dabūt tos pašus 70% ārā no aprites, t.i. no lieka resursu patēriņa. Tā kā... pašu veselība pašu rokās, bet varai gan nekas svarīgāks par pašu varu nekad nav. Nevajag žīdu ielikt varas galvgalīi... un ne jau Latvij'a vien tas tā. VVF rozenkreiceru zvērests neļāva izpaust infu, šamējam tagad laikam tas lielmasonu ar...
:((
Kā auni uzvedās, kā aunus arī tad cērpj un šad tad pat arī kauj - ziedojumiem kaut vai..Nevajag tik viegli ļauties apzombēties. letiņi taču viebnmēr var savilkt to gara spēku mājās, kad vajag. Bet raksts vienalga labs - paldies! Taču jau varbūt kādam tās panikas būs mazāk, bet pie kādiem tur taloniem/ vaučeriem un deficīta tauta taču sen jau kā bija pieradināta vēl agrāk. Big deal? Bez paikas var iztikt mēnesi, bez ūdens gan... mazāk.
20.marts 2020, 12:43 Atbildēt
IInta
www.dailymail.co.uk/..eets-six-months.html

Lielo manevru laix taču tuvojas -ielām tātad jābut tukšām un gaisa telpai - tīrai no tām citām lidenēm ar. Lia nu būtu, ka maldos un tikai...Vatikāna papa taču vēl anno 2014 teica, ka WW3 ejot vaļā... Vien formas tam citas - tas nu gan. Vismaz pagaidām.
20.marts 2020, 13:02 Atbildēt
IInta
Un kāds vietājis vēl arī - omas un omulības pacelšanai:
:))
www.apollo.lv/692502..a-ka-palikt-veseliem
20.marts 2020, 14:56 Atbildēt
SSulīgā Anda
Pēteris Apinis ir seksīgs!
20.marts 2020, 23:53 Atbildēt
rrekur
Visas pasaules medicīnā domas dalās 2 virzienos. 1. Maksimāla izolācija. 2. Nekādu ierobežojumu. Lai izslimo visi. Latvijā tas ir tieši tāpat, kā citur. Katrā valstī valdība atbalsta vienu vai otru virzienu. Vairums atbalsta - 1. virzienu- izolāciju. Mazākums atbalsta 2. virzienu. Nekādu ierobežojumu. Lai izslimo visi. Pie pēdejiem pieder Lielbritānijas, Nīderlandes, Zviedrija. Pēdejās dienās, gan Lielbritānijā sāka ievest ierobežojumus.Pārāk daudz saslimušo.
21.marts 2020, 11:39 Atbildēt
MMurrey
[aizliedza tautas orientēšanās sacensības „Magnēts”, kurās cilvēki skrien pa mežu vienatnē]
Ja nemaldos, reģistrēšanās, organizēšana un apbalvošana tomēr notiek bariņā.
21.marts 2020, 14:08 Atbildēt
VViela pārdomām
Tad, kad diennakts laikā bija 4 saslimšanas, tad tā varēja runāt. Tagad, kad tie stabili turas virs 10 un 20 cilvēkiem, tad gan vajadzētu padomāt, kādā veidā šie cilvēki saslimst. Nav runa par slimības sekām, bet gan par tās izplatības ātrumu. Mūsu valsts ne ar ko neatšķiras no citām skartajām valstīm, un rezultātus no Spānijas, Francijas un Itālijas jūs varat uzmeklēt paši.
21.marts 2020, 20:14 Atbildēt
wwest
Domāju, ka kāda ministre iegūs iesauku- bada ministre. Dzīvojiet un mirstiet mājās!
1.aprīlis 2020, 11:49 Atbildēt
JJuris
Arī esmuy ārsts un 100% piekrītu Apinim
1.aprīlis 2020, 15:17 Atbildēt