Komentāri / Par nodokļu un veselības reformu
 

10 komentāri

zzin ko
Večiem vispār nevajg dot penzijas. Lai sastellē protēzes , uzliek pamperus un rukā līdz nāves stundai. Bet - penzijas jādod jauniem kad pabeidz skolu un visiem taisnīgi vienādas. Lai bauda dzīvi , sataisa bērnus un kaut vai studē jagrib par savu penziju. Tad pamazàm var izdomāt , ko strādās vecumā.
7.aprīlis 2017, 20:58 Atbildēt
lliving in the bubbble bubble, troubble troubble
apins vismas tabeles salicis, tagad es šim ronim ticu.,
8.aprīlis 2017, 7:36 Atbildēt
KKonsjeržs
Vai Apiņa kungs atteicas no pensijas, līdz savu 80 gadu vecumam?
8.aprīlis 2017, 18:15 Atbildēt
AA.Bērziņš
SEN LAIKAM NAV SISTS.
8.aprīlis 2017, 20:41 Atbildēt
VVērotājs
Nevajag murgot par dzīves ilguma palielināšanos Latvijā,jo tas attiecas tikai uz nelielu skaitu indivīdu.Vīrieši Latvijā ir nopīpējušies un pārdzērušies, kļuvuši par invalīdiem ,miruši pat pensijas vecumu nesasnieguši.Arī jaunai paaudzei ir tik vārga veselība ,ka vairums neder militāram dienestam.Kur nu vēl milzīgais onkoloģisko slimnieku skaits,ko rada pīpēšana,pļēgurošana,ar e vielām pieblīvētā pārtika,stress,neticība nākotnei.
9.aprīlis 2017, 13:07 Atbildēt
AAplikums
Politiskās partijas latviešiem nozaga valsts garantēto pensijas vecumu.
9.aprīlis 2017, 17:59 Atbildēt
ppensionars
" Parasti jaunāka gadagājuma cilvēki ir optimistiskāki nekā vecāka gadagājuma. " Nu ko tad tik gari muldi,Tautas Partijas palieka par nodokļiem?Jaunie darīs citādi neka vecie sakārņi ieraduši.Un-raksti īsāk,valstij parādā palikušais!
10.aprīlis 2017, 10:29 Atbildēt
MMāris
Apinītim kukuļi vairs nenāk,nu dikti gribās atpakaļ saeimā. Sociālais dienests ar zupu atsaka,gan jau reirim aizriebis. Traki puisim,palīdziet,ziedojiet.
10.aprīlis 2017, 21:15 Atbildēt
LLauķis
Visas šīs iecerētās nodokļu reformas ir vistīrākās pupu mizas.
Naudas valstij ir maz, un jebkura reforma ir vērsta uz to, lai iekasētu vairāk. Tātad jebkurā gadījumā nekas labs maksātājiem nespīd.
Cita lieta ir šīs naudas izlietojums. Nav jēgas šeit kārtējo reizi nosaukt visas pozīcijas, kur šo naudu nevajadzēja izlietot, taču ap 30 - 40% no budžeta naudas tā ir burtiski nosviesta zemē, izpļekarēta. Lūk tā ir galvenā pozīcija, kura nekavējoties būtu jāpārskata. Tikai.... nav jau kas to dara! Tie, kas pie siles, jau no šīm pļekarēšanām barojas - tie to nedarīs. Un citi jau netiek klāt. Tā ka nākas vien balsot ar kājām, jo nevar valstī nekas mainīties, ja nav kas šīs pārmaiņas rosina.
16.aprīlis 2017, 10:52 Atbildēt
LLaucinieks
Pēteris Apīnis ir Latvijas Zinātņu akadēmijas Goda zinātņu doktors, ieklausieties viņā, tautieši.
18.aprīlis 2017, 12:51 Atbildēt