Komentāri / Sprūdžs un 38 papagaiļi
 

28 komentāri

jjanis
lūk kur patiesība - saima ir par Lembergu
13.maijs 2013, 8:56 Atbildēt
2222
Laikam jau nav nekā baisāka, ja lohi ir pie ruļļiem.
13.maijs 2013, 10:11 Atbildēt
CCik var?
Vai tas Sprūdzis nevarētu vienreiz vākties?
Viņš ir visu laiku dumākais ministrs.
13.maijs 2013, 10:40 Atbildēt
JJosta
Piekritīšu tam, ka Sprūdžš ir viens no visu laiku vājakajiem ministriem. Un ne jau par Lembi ir runa, bet par to, ko gan šis ministrs ir paliekošu izdarījis valsts un pašvaldību labā. Ko? Neko!!!
13.maijs 2013, 10:49 Atbildēt
JJēpītis
Pēc viņa pavēles nošāva lāceni Madi, tādā kārtā izglābjot vismaz miljonu Latvijas iedzīvotāju no saplosīšanas. Igaunijā ir desmitiem lāču, bet nav dzirdēts par cilvēku upuriem.
13.maijs 2013, 13:44 Atbildēt
ttomēr
M. Krautmani vienreiz beidz gvelzt suņa murgus, kurus nevienu neinteresē.
13.maijs 2013, 10:53 Atbildēt
RReksis
Neapvaino suņus!
13.maijs 2013, 13:48 Atbildēt
ppēteris
šausmas-saima ir par lembergu ,ko nekādā gadījumā nedrīkstēja darīt ,viņš taču ir desmit gadus apsūdzēts ļoti smagos noziegumos .tiem muļķiem ,kas šo dziesmu vēl joprojām atkārto ,beidzot vajadzētu nākt pie prāta un saprast ,ka te taču kautkas nav kārtībā.
13.maijs 2013, 11:47 Atbildēt
jjanis
kā tur bija - roku roku mazgā, un abas baltas.
14.maijs 2013, 8:56 Atbildēt
SSaša
Vienkārši pretīgi lasīt NRA žurnālistu savārstījumus par šo tēmu. Neko vairāk kā pretīgus un personīgus apvainojumus cilvēkiem, kuri nostājušies pret Lembergu jūs nevariet piedāvāt.
13.maijs 2013, 12:08 Atbildēt
YYes
Saša, ņem savas mantiņas un ej uz citām tepēm spēlēties
13.maijs 2013, 14:30 Atbildēt
VVidvuds
Ja tiem, "kas nostājušies pret Lembergu " dieviņš prātiņu apdalījis ,tā vietā iedodot tikai tieksmes uz pašizrādīšanos un ambīcijas,tad neko citu nevar gaidīt,jo savukārt Lembergu oponentu leksikā nekā ,izņemot "oligarhs,oligarhs"un "smagos noziegumos apsūdzētais " ,nav!
14.maijs 2013, 14:14 Atbildēt
oolegs golovciks
Un kaadeelj sie ,,cilveeki,,ir nostaajusies pret Lembergu ? Ak jaa...Vareetu gadiities,ka Lembergs kljuus par Latvijas Valsts vadiitaaju ar profesionaalu komandu,liidziigi Ventspilij saaks sakaartot Latviju !? Un ljoti beediigi vareetu klaaties iistajiem Latvijas izlaupiitaajiem un iztirgotaajiem,t.i. tiem,kas veel joprojaam pie varas.Un ticiet, SUNJI ZINA,KO RIJUSI...(!)
15.maijs 2013, 0:01 Atbildēt
xxxx
... un viens zostēviņš ...
13.maijs 2013, 13:47 Atbildēt
JJēpītis
Runājot par Likumu: Jelgavā reiz Vienotības zonderkomanda dzelžos iekala mēru Rāviņu pirms kārtējām vēlēšanām, prokurors sadzejoja visdrausmīgāko apsūdzību, jo tāds amats, tikai neatradās tiesnesis, kurš gribētu savu vārdu sasmērēt šajās politiskās spēlītēs. Rāviņš tika ievēlēts toreiz un arī šoreiz ievēlēs.Pilnīgs pretstats ir, ja *likums* jāpiemēro savējam Jegavas novada fīrerim Caunem, kuru pieķēra pie rokas krimināli sodāmā pasākumā.
13.maijs 2013, 13:58 Atbildēt
IIzcili ģeniāls analītiķis
Tā bija milzīga krautmana kļūda - nosaukt tos 38 par papagaiļiem! Ja pirms šī raksta vēl bija kāda cerība, ka varbūt kāds no viņiem pārdomās, tad tagad visi tilti ir nodedzināti. Atriebjoties krautmanam par tādu publisku izsmiešanu, tie 38 gan jau ka pierunās vēl kādu svārstīgo, lai likumu trešajā lasījumā varētu pieņemt bez īpašām problēmām. Bet tas kādam cilvēkam var ļoti nepatikt...
13.maijs 2013, 18:02 Atbildēt
iinteresanti
Ko Krautmanis teiktu, ja viņa bērnus vai mazbērnus skolā pieskatītu aizdomās turēts pedofīls?
13.maijs 2013, 19:31 Atbildēt
iinteresantajam
Pedofilija nav smags noziegums, tāpēc pedofili drīkst strādāt domē un bērnus pieskatīt. Ieskaties KL!
13.maijs 2013, 19:52 Atbildēt
IIbio
Sprūdžs - laču bende
13.maijs 2013, 19:54 Atbildēt
VVitolds
Un vēl viņš pārstāv partiju kuru no "Saskaņas centra" tikai ar tankiem var šķirt, kura mēģināja ievest "Saskaņas centru" valdībā, piešķirt automātisku pilsonību nepilsoņu bērniem, ieviest krievu valodu augstākās izglītības sistēmā...
14.maijs 2013, 14:41 Atbildēt
GGuntis
Ja valsts ierēdnis tiek turēts aizdomās, ka viņš ir izdarījis disciplinārpārkāpumu, tad saskaņā ar Valsts civildienesta ierēdņa disciplināratbildības likuma 21.pantu šī persona var tikt atstādināta no dienesta pienākumu pildīšanas uz visu disciplinārlietas izskatīšanas laiku. Lūdzu ievērojiet, ka runa nav par noziedzīgu nodarījumu, kur nu vēl par smagu vai īpaši smagu noziedzīgu nodarījumu. Tātad, ja ierēdnis tiek turēts aizdomās par disciplinārpārkāpuma izdarīšanu, viņu var atstatīt no amata uz lietas izskatīšanas laiku, bet, ja deputāts tiek turēts aizdomās par smaga vai īpaši smaga nozieguma nozieguma izdarīšanu, viņu atstatīt no amata uz lietas izskatīšanas laiku tiešā (kriminālvajāšana) nedrīkst? Kur šeit, cienījamie, ir loģika? Vai tiešām Krautmanis to nesaprot? Acīmredzot nē. Jo ir dots uzdevums uzgāzt kārtējo dubļu spaini pēc būtības ļoti loģiskam un vajadzīgam likumprojektam.
14.maijs 2013, 7:21 Atbildēt
DDaumants
Loģika ir tāda ,Gunti,ka viens ir ierēdnis .t.i. aicināta amatpersona,kuras darbību izvērtē tas,kas viņu aicina darbā, bet otrajā gadījumā deputāts ir vēlēta amatpersona un viņu var atcelt tikai vēlētājs vai tiesas spriedums,nevis kaut kāds satrakojies ministriņš-rīkotājiņš,kam čuras sakāpušas galvā, vai KNAB vai DP ierindas izmeklētājiņš,kuram ienāk prātā safabricēt lietu pret viņa saimnieka politisko konkurentu,kas Latvijas apstākļos ir kā divus pirkstus .......Un lietas pie mums izskata vienu,divus ,trīs ,četrus ,piecus gadus t.i. tik ilgi,cik ilgi valdošajai partijai vajag atturēt savu konkurentu no piedalīšanās politikā. Tas ir viens. Otrs-kādēļ tad Sprūdžs ar savu RP šo normu grib attiecināt tikai uz pašvaldību deputātiem. Kur te ir loģika? Vai tiešām Tu to nesaproti?
14.maijs 2013, 14:07 Atbildēt
GGuntis
Vai Tavs komentārs varētu nozīmēt to, ka šis likumprojekts ir nederīgs tikai tāpēc, ka gan ministri, gan KNAB, gan DP ir angažēti un nopirkti??? Vai Tu saproti, ko esi pateicis? Tas taču ir tikpat kā valsts nodevība - apgalvot, ka taisnīguma koalīcijas ministri un sirdsšķīstie KNAB un DP ir ne tikai pērkami, bet jau nopirkti! Es Tavā vietā jau atvērtu savas mājvietas durvis pats, lai triecienvienība tās neizgāž ...
14.maijs 2013, 23:39 Atbildēt
ttukijs
NRA! Vai tiešām jums nav par ko rakstīt kā tikai par Sprūdžu? Nožēlojamā Lemberga lapele!
14.maijs 2013, 7:44 Atbildēt
DDima
Kāpēc tu lasi šo "nožēlojamo Lemberga lapeli"?
14.maijs 2013, 13:50 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports? Sports (smejas) : - Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
14.maijs 2013, 23:05 Atbildēt
sstulbums Saeimā
38 bezsmadzeņu jenotu deputātiņiem, vai pareizāk būtu sacīt, politiskam aitu bariņam, "Vajag likumu, ar kuru pretiniekus izolēt bez tiesas".
15.maijs 2013, 10:20 Atbildēt
PPietrūkst...
Pietrūkst Latvijā stingras rokas. Tas nozīmē, ka Staļina "troikas" savā veidā bija veselīgas. Starp desmit nošautajiem noteikti viens to bija likumīgi pelnījis. Bet vai tad tagad tā nav? Lai viens bandīts, ticis pie varas,varētu trekni dzīvot, 100 nabadziņu ar bērniem mirst pusbadā. Nolemti lēnai nāvei bez tiesas. Tā ir liela māksla-23 gados sagraut valsti un vēl ņirgājoties salīdzināt ar Ulmaņa uzplauksmes gadiem. Puņķojas ar likumiem par kaķu un suņu aizsardzību, par zivju nomirdināšanas veidu, bet tajā pat laikā visa valdība, neatkarīgi no partiju piederības, ar neslēptu smīniņu novēro, kā Latvija ir pazaudējusi 800 000 savu iedzīvotāju un apmierināti atraugājas. Domāju, ka troikas ir vajadzīgas un naktīs apkaltiem zābakiem ir jāklaudz zagļu un valsts izlaupītāju dzīvokļos. Pirmajā sarakstā jau ir 38 plus čekas aģente VVF plus Godmanis, Gailis un vēl pāris simti eņģeļu ar apzeltītiem spārniņiem.
17.maijs 2013, 7:00 Atbildēt