Komentāri / Likumi kaķiem
 

41 komentāri

AABC
Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības! - tas ir bauslis priekš parastajiem mirstīgajiem. Likumu pieņemšana, kurus neievēro Saeima un Ministru Kabinets, ir kaitīgi šo likumpieņēmēju labturībai! Pieņemiet likumus atbildīgi! Likumu pieņemšana neatbrīvo no atbildības!
3.decembris 2019, 9:03 Atbildēt
JJust me
Vai nav laiks papildināt administratīvo pārkāpumu kodeksu? Vairot neuzticību valsts varai ir visai nopietns pārkāpums.
3.decembris 2019, 9:04 Atbildēt
ppasaka
un to var izdarīt tā pati saeima, kas nedarīs neko, kas tai nebūs par labu lemts.tā kā neceriet.
3.decembris 2019, 18:48 Atbildēt
OOnkols
Ja parakstus nesavāks , tie maitasputni vē vairāk ķēzīs uz galvām...
3.decembris 2019, 9:06 Atbildēt
AAntūns
... man jau uzķēzīja. Re! kur tā kaija aizlidoja ... fūū ... kaka.
3.decembris 2019, 9:39 Atbildēt
RReplika
Grozījums Veselības aprūpes finansēšanas likumā. Balsojums: Par - 90, pret un atturas - nav. Likums pieņemts vienbalsīgi.
3.decembris 2019, 9:30 Atbildēt
aaka saka
Vēl jau var pieņemt likumu, ka šī Saeima ir mūžīga, jo runas vīriem ir spēks, ko tie nolems,tā tam būs būt.
3.decembris 2019, 10:05 Atbildēt
vvispār
Kāda starpība skaitlim? Ja tauta gribēs atlaist, tad atlaidīs. Pagaidām tā neizskatās: D
3.decembris 2019, 10:19 Atbildēt
TTriviāli
Triviāli: 1) jaunajā Saeimā nedrīkst tikt pašreizējās valdošās koalicijas kadri; 2) "jānogriež" militārie izdevumi-tie ir bezjēdzīgi un ar demagoģiskiem pamatojumiem, kā jau "nodrāztais" "krievii nāk"
3.decembris 2019, 11:08 Atbildēt
PPrincips
Virsrakstā starp abiem vārdiņiem pietrūkst vārdiņš"priekš"
3.decembris 2019, 11:08 Atbildēt
NNejēga
Varbūt mainīt tautu?
3.decembris 2019, 11:11 Atbildēt
IInta
Ta to jau dara - gan ar TUA, gan ar t.s. "bēgļiem". Skaldi un valdi, kā jau parasti pie varnešiem ir modē. TE vēl nāk klāt demagoģijas - par nez kādiem tur "līdztautiešiem".
3.decembris 2019, 11:32 Atbildēt
AAija
Kaķis ir domesticēts pirms vairāk kā 9000 gadiem. Kaķi ir kļuvuši spējīgi ietekmēt cilvēku rīcību. Iespēiams, ka Saeima pieņem likumus kaķu - savādnieku ietekmē.
3.decembris 2019, 11:28 Atbildēt
TToto
Zinātnē nekur nav minēts, ka kaķis ir domisticēts, bet gan pašdomisticējies.
3.decembris 2019, 18:41 Atbildēt
IInta
Atraduši gan autoritāti - rozenkreicieti, kam Latvijas intereses jau nu interesē vismazāk...
Sen jau kā laix pienācis visu to, kādiem vien speciāli labvēlīgo likumu kravu, pārskatīt arī. Un tam Levi nebūt nebija jāliek prezidentos - būtu varējis ar sēdēt Saeimas jur. biroja topā vai galvenajos padomniekos, ja reiz tāds tās, u.c. nozaru terminoloģijas specs. Citādi apetītes aug augumā un jau ar pirmo gadu jaunajā amatā...
Latvija jau nav ne Brisele, ne Strasbūra, ja nu vien visi tie bij. cīņu biedri LC, utt. vēl jāapmētā ar ordeņiem...
3.decembris 2019, 11:29 Atbildēt
TTiesiska valsts
Nožēlojami ka latvijā ir tādas freibergas ,kuras uzspļauj tiesiskumam , likumībai un pamatotībai , šadi radijumi apdraud valsts drošibu
3.decembris 2019, 14:09 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Pretlatvisko amatpersonu atbildība par nodarījumu ir jāceļ gaismā! tautastribunals.eu/?p=54016
3.decembris 2019, 15:01 Atbildēt
SSidlu
Starp citu pie viena autors varēja pameklēt un tztirzāt likumus , kas saistīti ar kaķiem un tur noteikti atklātos tāda pati aina kā ar šī likuma izpildi, jo parasti likumus ir visvieglāk pieņemt nekā atrast līdzekļus in mehānismus to realizācijai. Tā ka parakstu vācējiem iesaku vākt parakstus par visu likumu, kas netiek pildīti pārskatīšanu vai apturēšanu kamēr nav reālas iespējas tos pildīt. To ka tas iespējams parādīja divu grozu medicīnas atcelšana. Tāpat var vākt parakstus lai pieņem likumu, kas nodrošinātu pieņemto likumu izskaidrošanu un informēšanu tiem uz ko tie attiecas. Arī ''kaķiem''.
3.decembris 2019, 14:11 Atbildēt
OOtomārs
Kas jāzin par Vairu ! Viņa Latvijā uzradās, kad vēstnieks Kanādā bija čekas stukačs ārsts Georgs Andrejevs, bet amatā šo kundzi aiz rociņas ieveda VDK virsnieks Juris Bojārs. Viņas birojā bija Mārtiņš Bondars un birojam bija lielisks kontakts ar tagad jau nelaiķi, bandītu/čekas aģentu fon Kalmanoviču, kas bija Baltijas valstu speciālists tajos orgānos. Parakstamies, kas vēlas par Saeimas atlaišanas iniciatīvu.
3.decembris 2019, 15:43 Atbildēt
EESMAIJA
Kādu padomu var dot cilvēks, kas uz skatuves auroja - mēs esam diženi, mēs esam vareni... bet pēc tam šiem dižajiem un varenajiem parādīja ar pirkstu pie deniņiem, lai zin savu vietu. Nerunāsim nemaz par kapa vietu visai ciltij arī par .... labi pietiks, patiesībā es gribēju runāt par ko citu.
Par parakstu savākšanu es diezgan stipri šaubos, jo tam kontingentam, pie kuras piederu es un kam nav sava bankas konta un kurš dzīvo jūdzēm tālu no vietas, kur var parakstīties, un turklāt tas ir milzumliels , nav iespēju. Gluži vienkārši - nav iespēju! Tiem kas šo visu izdomāja ir bijušas galvas uz pleciem, jo kā šķērslis nav vien pāri ceļam pārliktais skaits, bet arī iespēju nepieejamība. Un es pilnībā piekrītu tiem, kas saka, ja parakstus nesavāks - tas būs trumpis šo ņergu rokās. Viņi ķēzīsies ne tikai uz galvas, bet arī aiz apkakles, kā tā šaika, ko viņi sūta, lai galētu katru patiesu domu te internetā.
3.decembris 2019, 16:16 Atbildēt
vvējiņš
aizbrauciet uz savu pašvaldību- bāriņtiesā varēsiet bez bankas konta, ja jums tas būs svarīgi, ja ne- variet aizbildināties ar visu ko, bet tad neraudiet, jo jūsu vietā neviens cits to un tam līdzīgu nedarīs
3.decembris 2019, 18:53 Atbildēt
aatbilde
Šajā reizē, es runāju par tiem, kam nav IESPĒJAS aizbraukt. Daudzviet Latvijā pat autobusi vairs nekursē, vai kursē tikai reizi dienā.
3.decembris 2019, 20:00 Atbildēt
FFēlikss
Šitai avīzei ZZS smaka lien pa ārā pa visām šķirbām. Diez ko tad virsvadonis klusāks palicis? Cilpa savelkās?
3.decembris 2019, 16:26 Atbildēt
TToto
Patiesībai ir ZZS smaka?
Tad kāda ir tev?
3.decembris 2019, 18:44 Atbildēt
HHa ha
Vaira Vīķe-Freiberga,kurai tauta ir tikai pūlis?!
3.decembris 2019, 18:30 Atbildēt
JJāparakstās
Jau tiek apcirpta studentu kredītu dzēšana,gatavots nodoklis par interneta izmantošanu... Šādas Saeimas padzīšana ir pēdēja atlikusī iespēja kaut ko vēl saglābt!
3.decembris 2019, 18:37 Atbildēt
ttruba
un citi nodokļi celsies arī, jo to jau ielika vecā valdība un saeima iepriekš likumos. tā kā tā nav taisība, ka nodokļi netiks celti kā to bazūnē kariņš.
3.decembris 2019, 18:56 Atbildēt
AArtūrs
mēs saņēmām atbilde no CVK: „Valsts reģionālās attīstības aģentūra un Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde informē, ka portāla darbība var būt periodiski traucēta. Ja parakstīšanās e-pakalpojuma izpildes gaitā saņemat kļūdas paziņojumu, lūdzam atgriezties pakalpojuma pirmajā solī un uzsākt atkārtotu pakalpojuma izpildi! „
Kas un kad novērsīs nav zināms! Es personīgi nevarēju parakstīties caur Luminor banku. Nav zināms precīzi, cik daudzi jau ir parakstījušie. Daudzi zvana, ka nevar parakstīties. Šodien, tas ir vairāk par 40 000, bet kā ir īstenībā, mēs nezinām.
3.decembris 2019, 22:55 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Ļaunas mēles melš, ka apmēram 9000 parakstu esot jau mistiski pazuduši.
5.decembris 2019, 14:52 Atbildēt
JJau
40851
3.decembris 2019, 21:34 Atbildēt
AArtūrs
mēs saņēmām atbilde no CVK: „Valsts reģionālās attīstības aģentūra un Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde informē, ka portāla darbība var būt periodiski traucēta. Ja parakstīšanās e-pakalpojuma izpildes gaitā saņemat kļūdas paziņojumu, lūdzam atgriezties pakalpojuma pirmajā solī un uzsākt atkārtotu pakalpojuma izpildi! „
Kas un kad novērsīs nav zināms! Es personīgi nevarēju parakstīties caur Luminor banku. Nav zināms precīzi, cik daudzi jau ir parakstījušie. Daudzi zvana, ka nevar parakstīties. Šodien, tas ir vairāk par 40 000, bet kā ir īstenībā, mēs nezinām.
3.decembris 2019, 22:52 Atbildēt